Znajdujesz się: PZT > KONTAKT

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY 

Adres biura i korespondencyjny: 
ul. Konduktorska 4 lok.10 
00-775 Warszawa 

tel. (22) 122 12 01
fax.(22) 122 12 11

www.pzt.pl"> www.pzt.pl 
facebook.com/PZTofficial 


Dane do faktury: 

Polski Związek Tenisowy 

ul. Konduktorska 4 lok.10 
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384 

Jak do nas dojechać:

Samochodem: wjazd od ul. Dolnej Belwederskiej 
Autobusem: przystanek Konduktorska (najbliższy)
, Dolna (na ul. Belwederskiej) 
Tramwajem: przystanki Park Dreszera, Morskie Oko (ul. Puławska) 

Rower miejski Veturilo: stacja Dolna przy Puławskiej (9571) lub Sobieskiego/Chełmska 9572

Biuro PZT przyjmuje interesantów w godz. 9:00 - 15:30 (poniedziałek - piątek) 

Rachunek do wpłat statutowych PZT - Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 17 1600 1374 0003 0057 6053 3150

Rachunek Kolegium Sędziów - Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 87 1600 1374 0003 0057 6053 3151 

Prezes Zarządu
Mirosław Skrzypczyński 
e-mail: skrzypczynski@pzt.pl 

Wiceprezes ds. Organizacyjnych
Jarosław Kowalewski
e-mail: kowalewski@pzt.pl

Wiceprezes ds. Sportowych
Dariusz Łukaszewski
e-mail: lukaszewski@pzt.pl 

Prokurent
Magdalena Rejniak-Romer
e-mail: rejniak@pzt.pl 

Sekretariat
Katarzyna Partyka
 
tel. 22 122 12 01; kom. 533 332 660 
e-mail: pzt@pzt.pl 

Administracja
Anna Stawska
(m.in. licencje zawodnicze i klubowe, składki cżłonkowskie) 
tel. 22 122 12 13; kom. 533 332 661
e-mail: stawska@pzt.pl 

Dział Finansowy

Dyrektor Finansowy
Sylwia Szymańska 
tel. 22 122 12 02
e-mail: szymanska@pzt.pl 


Księgowość
Lidia Wapa 

tel. 22 122 12 02; kom. 533 332 664 
e-mail: ksiegowosc@pzt.pl 

Dział Sportu:

Pełnomcnik Zarządu ds. Sportu 
Wojciech Andrzejewski

e-mail: andrzejewski@pzt.pl


Szef Wyszkolenia
Rafał Chrzanowski

kom. 533 332 665 
e-mail: chrzanowski@pzt.pl

Manager ds. Sportu
Agnieszka Dziedzic 
(m.in. kalendarz imprez, kadra narodowa, zgrupowania i konsultacje) 
tel. 22 122 12 08; kom. 533 332 663 
e-mail: dziedzic@pzt.pl 

Specjalista ds. sportowych, tenisa amatorskiego i tenisa na wózkach 
Justyna Richter 
(m.in. licencje SiA i trenerskie, upowszechnianie tenisa dorosłych, sprawy tenisa na wózkach)
tel. 22 122 12 08; kom 662 061 484 
e-mail: richter@pzt.pl 

Koordynator Programu Tenis10 
Michał Filipiak
 
e-mail: filipiak@pzt.pl,
tel. kom. 516 166 691 

Tenis Na Wózkach
tel. 22 122 12 03 
e-mail: tnw@pzt.pl 

Dyrektor Działu ds. Eventów, Marketingu i PR
Beata Kowalska 

tel. 22 122 12 06; kom. 533 332 670 
e-mail: kowalska@pzt.pl 


Sędziowie

tel. 22 122 12 03 
e-mail: sedziowie@sedziowie.pzt.pl 

Media: 
e-mail: media@pzt.pl

Multimedia

Facebook

Łukasz Kubot Mistrzem Wimbledonu!

Polski Związek Tenisowy

Miejsce na Twoją reklamę

Partnerzy i Sponsorzy

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10 (wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.