Znajdujesz się: ZAWODNICY > SYSTEM SZKOLENIA U12 & U14 > KOMUNIKATY
Wyjazd na turniej TE12 w Wilnie 26.11-2.12.2018
pokaż
ukryj
Szanowni Państwo,

Polski Związek Tenisowy zgodnie z informacją w „Planie szkoleniowo-startowym 2018” ( www.pzt.pl/1_366/u12-i-u14--plan-konsultacji-i-zgrupowan.aspx) potwierdza organizację wyjazdu National Team U12 na turniej TE U12 w Wilnie w dniach 25.11 - 2.12.2018.

Uwaga: ze względów szkoleniowych, akcja skierowana jest wyłącznie dla rocznika 2007. Oznacza to, że w porozumieniu z federacją litewską czterech lub sześciu zawodników i zawodniczek (2+2 lub 3+3) z rocznika 2007 z najwyższym polskim rankingiem PZT otrzyma status National Team. Czynimy starania, żeby to turnieju głównego przyjęto przynajmniej sześć osób. Oczywiście do turnieju zgłaszać się może rocznik 2006 i jeżeli zostanie dopuszczony, bierze udział na własny koszt.

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Jarosław Wołąsewicz.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy wszystkim grającym sukcesów w najbliższych startach!
Wyjazd na turniej finał KINDER TROPHY - Biot/Francja termin 11-14.10.2018
pokaż
ukryj
Rodzice, Trenerzy,

wyjazd do Biot we Francji na finał Kinder Trophy odbędzie się 11-14.10.2018 zgodnie z planem akcji szkoleniowych U12/U14 2018.
Opiekunami podczas turnieju będą trenerzy J.W. oraz Marcin Krześniak.
Grupa zawodników, którzy zakwalifikowali się do finału przedstawia się następująco:

Chłopcy U14
Szymkowiak Kacper - KKT Wrocław

Dziewczęta U14
Frankowska Zuzanna - KT Warszawianka Warszawa

Chłopcy U13
Berkieta Tomasz - Tennis Pro Piaseczno

Dziewczęta U13
Popławska Kamila - PT Olimpia Poznań

Chłopcy U12
Andrzejczak Marcin - AT Masters łódź

Dziewczęta U12
Stypuła Laura - TS IDEA SPORT Toruń

Chłopcy U11
Zemła Grzegorz - Tennis Pro Piaseczno

Dziewczęta U11
Czajka Antonina - PT Olimpia Poznań


Gratulujemy!
Kadra U14 - obóz przygotowania motorycznego Cetniewo jesień 21.9 – 28.9.2018
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz przygotowania motorycznegp do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w terminie 21.9 – 28.9.2018.

Na obóz powołani są zawodnicy/czki z rocznika 2005, 2006.
Z rocznika 2005 powołanych jest 4 najlepszych młodzików/czki, razem 8 osób (jedna osoba z czterech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2005 ma wpływ ranking międzynarodowy „Tenniseurope” oraz ranking PZT U14 (lista 8/2018). Lista rezerwowa wyłaniana jest na podstawie decyzji eksperckiej.

Z rocznika 2006 powołanych jest 3 najlepszych skrzatów/tki, razem 6 osób (jedna osoba z trzech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2006 ma wpływ aktualny ranking PZT U12 (lista 8/2018). Lista rezerwowa wyłaniana jest na podstawie decyzji eksperckiej.

Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 5.9.2018 na adres:
Kadra U14: motylewski@pzt.pl, tel. 533 375 200

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać),
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą.
Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U14 rocznik 2005 dziewczęta (3+1)
1. Górska Daria - potwierdzona (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
2. Bednarz Zuzanna - rezygnacja (Niezrzeszona)
3. Pawlikowska Zuzanna - potwierdzona (KS AZS AWF Wrocław)
4. Rowińska Malwina - rezygnacja (Niezrzeszona)
Rezerwowe
1. Popławska Kamila - potwierdzona (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
2. Witkowska Zuzanna - potwierdzona (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3. Pieczyńska Sonia (WKS Grunwald Poznań)
4. Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)

U14 rocznik 2005 chłopcy (3+1)
1. Grzegorzewski Oskar - potwierdzony (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
2. Lechno-Wasiutyński Fryderyk – potwierdzony (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)
3. Zgoła Goran – potwierdzony (AZS Poznań)
4. Barcik Nikodem – potwierdzony (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
Rezerwowi
1. Majchrzak Adam (MKS Andrychów)
2. Kawałkowski Jakub (UKS Dwójka Zielona Góra)
3. Juszczak Dorian (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
4. Piekarz Damian (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)

U12/14 rocznik 2006 dziewczęta (2+1)
1. Ewald Weronika – potwierdzona (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
2. Stankiewicz Monika – potwierdzona (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
3. Stypuła Laura – potwierdzona (TS IDEA SPORT Toruń)
Rezerwowe
1. Ciesielczyk Amelia (UKS RP SPORT Olsztyn)
2. Gniewkowska Oriana (Sopot Tenis Klub)
3. Głowacka Maria (TS IDEA SPORT Toruń)

U12/14 rocznik 2006 chłopcy (2+1)
1. Jędrzejczak Jakub – potwierdzony (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2. Andrzejczak Marcin – potwierdzony (Akademia Tenisa Masters Łódź)
3. Berkieta Tomasz – rezygnacja (Fundacja Tennis Pro)
Rezerwowi
1. Kwaśniewski Hugo - potwierdzony (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
2. Lange Mateusz (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
3. Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)
4. Migdalski Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5. Zaorski Leon (Tenisowy Uczniowski Klub sportowy LEO Trąbki Małe)


Kadra U12 - obóz przygotowania motorycznego Cetniewo jesień 21.9 – 28.9.2018
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz przygotowania motorycznego do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w terminie 21.9 – 28.9.2018.
Na obóz powołani są zawodnicy/czki z rocznika 2007/08.
Z rocznika 2007/08 powołanych jest 5 najlepszych skrzatów/tki, razem 10 osób (dwie osoby z pięciu mogą być powołane oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2007/08 ma wpływ aktualny ranking PZT U12(lista 8/2018).
Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 5.9.2018 na adres:

Kadra U12: wolasewicz@pzt.pl , tel. 606 438 858

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać),
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą.
Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U12 rocznik 2007 dziewczęta (3+2)

1. Nadajewska Marta (TS IDEA SPORT Toruń) - potwierdzona
2. Kulbiej Nadia (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa") - potwierdzona
3. Czajka Antonina (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzona
4. Javaheri Leila (KS Grzegórzecki Kraków) - rezygnacja
5. Nizio Emilia (UKS ACT Sport Tarnów) - potwierdzona
Rezerwowe
1. Wojtaszczyk Maria (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź) - potwierdzona
2. Koczocik Alicja (WTS Orzeł Warszawa)
3. Śrutwa Martyna (Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin)
4. Zając Milena (KS Czarni Rzeszów)
5. Kłys Natalia (KS Grzegórzecki Kraków)


U12 rocznik 2007 chłopcy (3+2)

1. Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro) - rezygnacja
2. Lewandowski Dawid (Klub Tenisowy "Legia") - potwierdzony
3. Downar Jan (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - rezygnacja
4. Ważny Alan (KS Czarni Rzeszów) - potwierdzony
5. Nowacki Jan (Legia Warszawa (sekcja tenisa) - potwierdzony
Rezerwowi
1. Kosiński Filip (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - potwierdzony
2. Januchowski Jakub (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
3. Knitter Kacper (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
4. Bieliński Wiktor (TT B&M Elbląg)
5. Załoga Karol (Pabianicki Klub Tenisowy)


Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14,
• Bolesław Szmyd – trener kadry od motoryki,
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12,
• Marcin Krześniak – trener kadry,
Wyjazd na turniej TE1 U14 "Young Champions Cup" Belgia Hasselt 6-12.8.2018
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE1 U14 "Young Champions Cup" Belgia Hasselt, w dniach 6-12.8.2018, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Oskar Grzegorzewski
2. Goran Zgoła
3. Fryderyk Lechno - Wasiutyński
4. Malwina Rowińska
5. Daria Górska


Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Paweł Motylewski.
Wyjazd na turniej TE3 U12 "19.Euroregion Nisa Cup" Czechy/Hradek, w dniach 28.5-3.6.2018
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE3 U12 "19.Euroregion Nisa Cup" Czechy/Hradek, w dniach 28.5-3.6.2018, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Jakub Jędrzejczak
2. Hugo Kwaśniewski
3. Marcin Andrzejczak
4. Bruno Kokot

1. Monika Stankiewicz
2. Laura Stypuła
3. Maria Głowacka
4. Dominika Podhajecka

Opiekunami podczas wyjazdu będą Trenerzy PZT Jarosław Wołąsewicz i Bolesław Szmyd.
Bilety lotnicze - Fly Away
pokaż
ukryj
Przypominamy że wszystkie przeloty na turnieje w ramach programów Fed Cup Future, Davis Cup Future oraz TE Tennis Tour muszą być realizowane poprzez Oficjalne Biuro Podróży PZT tj. Fly Away.
Wyjazd na turniej TE2 U14 "Trnava Cup U14 2018" Słowacja/Trnava, w dniach 23-29.4.2018
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE2 U14 "Trnava Cup U14 2018" Słowacja/Trnava, w dniach 23-29.4.2018, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Olaf Pieczkowski
2. Martyn Pawelski
3. Oskar Grzegorzewski
4. Ada Piestrzyńska
5. Justyna Jodłowska
6. Daria Górska
7. Kamila Popławska

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Marcin Krześniak.
Obóz tenisowy w Żywcu 15-21.4.2018 - kadra U14
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz tenisowy do Żywca w terminie od 15.04 (niedziela godzina 14.00) do 21.04.2018 (sobota).

Kadra U14 rocznik 2004
Na obóz powołani są 4 zawodnicy z kadry U14 z rocznika 2004. Na kolejność powołań rocznika 2004 ma wpływ aktualny ranking międzynarodowy „Tenniseurope” oraz ranking PZT U14 (lista 3/2018). Lista rezerwowa ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej.
Kadra U14 rocznik 2005
Na obóz powołanych jest 5 zawodników i 5 zawodniczek, razem 10 osób z kadry U14 z rocznika 2005. Na kolejność powołań rocznika 2004 ma wpływ aktualny ranking międzynarodowy „Tenniseurope” oraz ranking PZT U14 (lista 3/2018). Lista rezerwowa ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej.

Chłopcy rocznik 2004:
1. Pieczonka Filip – potwierdzony
2. Pieczkowski Olaf - potwierdzony
3. Pawelski Martyn - potwierdzony
4. Matuszewski Gabriel - odwołany
rezerwowy:
1. Bojarski Jakub - potwierdzony
2. Kulig Adam

Chłopcy rocznik 2005:
1. Grzegorzewski Oskar - potwierdzony
2. Lechno Wasiutyński Fryderyk - potwierdzony
3. Piekarz Damian - potwierdzony
4. Kawałkowski Jakub - potwierdzony
5. Smater Adrian - potwierdzony
rezerwowy:
1. Barcik Nikodem
2. Majchrzak Adam
3. Królikowski Kacper
4. Kubalka Igor
5. Gogulski Jakub

Dziewczęta rocznik 2005:
1. Górska Daria - potwierdzona
2. Bednarz Zuzanna - potwierdzona
3. Popławska Kamila - potwierdzona
4. Witkowska Zuzia – potwierdzona
5. Pawlikowska Zuzia - potwierdzona
rezerwowy:
1. Telżyńska Hanna
2. Orlińska Oliwia

Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14,
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12,
• Marcin Krześniak – trener kadry,
• Krzysztof Guzowski - fizjoterapeuta.
Obóz tenisowy w Żywcu 15-21.4.2018 - kadra U12
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz tenisowy do Żywca w terminie od 15.04 (niedziela godzina 14.00) do 21.04.2018 (sobota).
Kadra U12

Z rocznika 2006/2007 powołanych jest 5 najlepszych skrzatów/tki, razem 10 osób (dwie osoby z pięciu mogą być powołane oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2006/07 ma wpływ aktualny ranking PZT U12 (lista 3/2018).
Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 5.04.2018 na adres:
Kadra U12: wolasewicz@pzt.pl , tel. 606 438 858

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać)
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą
Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U12 rocznik 2006 chłopcy
1. Berkieta Tomasz (ST MATCHPOINT w Komorowie) – odwołany
2. Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzony
3. Kwaśniewski Hugo (AT Angelique Kerber Puszczykowo) – potwierdzony
4. Andrzejczak Marcin (Akademia Tenisa Masters Łódź) – potwierdzony
5. Lange Mateusz (AT Angelique Kerber Puszczykowo) – potwierdzony

Rezerwowi
1. Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzony
2. Kokot Bruno (Tenisowy Uczniowski Klub Tenisowy LEO Trąbki Małe)
3. Zaorski Leon (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe)
4. Migdalski Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5. Czubak Mikołaj (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

U12 rocznik 2006/07 dziewczęta

1. Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – odwołanie
2. Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – odwołanie
3. Ciesielczyk Amelia (UKS RP SPORT Olsztyn) – potwierdzona
4. Stypuła Laura (TS IDEA SPORT Toruń) – potwierdzona
5. Głowacka Maria (TS IDEA SPORT Toruń) – potwierdzona (decyzja ekspercka)

Rezerwowe:
1. Gniewkowska Oriana (Sopot Tenis Klub) - potwierdzona
2. Podhajecka Dominika (Górzycki KT Smecz w Górzycy) - potwierdzona
3. Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
4. Nadajewska Marta (UKS AT Challenge Piotrków Tryb.)
5. Helińska Antonina (Fundacja „Szczecińska Akademia Tenisowa”)

Obóz motoryczny Cetniewo wiosna 22.03– 29.03.2018 - kadra U14
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz motoryczny do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w terminie 22.03 – 29.03.2018.
Na obóz powołani są zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2004, 2005, 2006/07.
Z rocznika 2004 powołanych jest 3 najlepszych młodzików/czki, razem 6 osób (jedna osoba z trzech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2004 ma wpływ aktualny ranking PZT U14 (lista 3/2018) oraz ranking międzynarodowy „Tenniseurope”.
Z rocznika 2005 powołanych jest 4 najlepszych młodzików/czki, razem 8 osób (jedna osoba z czterech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2005 ma wpływ aktualny ranking PZT U14 (lista 3/2018) oraz ranking międzynarodowy „Tenniseurope”.
Lista zawodników/czek rezerwowych ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej.
Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 11.03.2018 na adres:
Kadra U14: motylewski@pzt.pl, tel. 533 375 200
Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać),
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą.
Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U14 rocznik 2004 dziewczęta (2+1)
1. Gruszczyńska Rozalia - rezygnacja
2. Piestrzyńska Ada - rezygnacja
3. Kubacha Zuzia - potwierdzona
Rezerwowe
1. Jodłowska Justyna - rezygnacja
2. Jeschke Zuzanna - rezygnacja
3. Łężniak Natalia - rezygnacja
4. Paul Wiktoria Maria - rezygnacja

U14 rocznik 2004 chłopcy (2+1)
1. Pieczonka Filip - potwierdzony
2. Pieczkowski Olaf - potwierdzony
3. Pawelski Martyn - rezygnacja
Rezerwowi
1. Stankiewicz Patryk - potwierdzony
2. Matuszewski Gabriel
3. Kulig Adam

U14 rocznik 2005 dziewczęta (3+1)
1. Górska Daria - potwierdzona
2. Bednarz Zuzanna - potwierdzona
3. Popławska Kamila - potwierdzona
4. Pieczyńska Sonia - potwierdzona
Rezerwowe
1. Witkowska Zuzia - potwierdzona
2. Pawlikowska Zuzia - rezygnacja
3. Telżyńska Hanna - rezygnacja
4. Rowińska Malwina - rezygnacja
5. Orlińska Oliwia - potwierdzona

U14 rocznik 2005 chłopcy (3+1)
1. Grzegorzewski Oskar - potwierdzony
2. Lechno Wasiutyński Fryderyk - potwierdzony
3. Zgoła Goran powołany - potwierdzony
4. Piekarz Damian - potwierdzony

Rezerwowi
1. Kawałkowski Jakub
2. Smater Adrian
3. Barcik Nikodem
4. Majchrzak Adam
5. Królikowski Kacper


Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14,
• Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego,
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12,
• Marcin Krześniak – trener kadry,
Obóz motoryczny Cetniewo wiosna 22.03– 29.03.2018 - kadra U12
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz motoryczny do
Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w terminie 22.03 – 29.03.2018.
Z rocznika 2006/7 powołanych jest 5 najlepszych skrzatów/tki, razem 10 osób (dwie osoby z pięciu mogą być powołane oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2006/07 ma wpływ aktualny ranking PZT U12 (lista 3/2018).
Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 11.03.2018 na adres:

Kadra U12: wolasewicz@pzt.pl , tel. 606 438 858

U12 rocznik 2006 chłopcy (3+2)

1. Berkieta Tomasz (Fundacja Tennis Pro) – rezygnacja
2. Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała) - rezygnacja
3. Kwaśniewski Hugo (AT Angelique Kerber Puszczykowo) – potwierdzony
4. Andrzejczak Marcin (Akademia Tenisa Masters Łódź) – potwierdzony
5. Lange Mateusz (AT Angelique Kerber Puszczykowo) - rezygnacja

Rezerwowi
1. Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzony
2. Kokot Bruno (Tenisowy Uczniowski Klub Tenisowy LEO Trąbki Małe) - potwierdzony
3. Zaorski Leon (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe) - potwierdzony
4. Migdalski Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5. Czubak Mikołaj (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

U12 rocznik 2006/07 dziewczęta (3+2)

1. Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – rezygnacja
2. Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – potwierdzona
3. Ciesielczyk Amelia (UKS RP SPORT Olsztyn) – potwierdzona
4. Stypuła Laura (TS IDEA SPORT Toruń) – potwierdzona
5. Głowacka Maria (TS IDEA SPORT Toruń) – potwierdzona (decyzja ekspercka)

Rezerwowe:
1. Gniewkowska Oriana (Sopot Tenis Klub) - potwierdzona
2. Podhajecka Dominika (Górzycki KT Smecz w Górzycy)
3. Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
4. Nadajewska Marta (TS IDEA SPORT Toruń)
5. Helińska Antonina (Fundacja „Szczecińska Akademia Tenisowa”)

Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14
• Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12
• Marcin Krześniak – trener kadry PZT
Wyjazd na turniej TE1 U14 "Tim Essonne" Francja/Saint Genevieve de Bois, w dniach 5-11.3.2018
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE1 U14 "Tim Essonne" Francja/Saint Genevieve de Bois, w dniach 5-11.3.2018, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Rozalia Gruszczyńska
2. Ada Piestrzyńska
3. Filip Pieczonka
4. Olaf Pieczkowski

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Paweł Motylewski.
Wyjazd na turniej TE1 U14 "Les petits as" Francja/Tarbes, w dniach 22-28.1.2018
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE1 U14 "Les petits as" Francja/Tarbes, w dniach 22-28.1.2018, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Rozalia Gruszczyńska
2. Ada Piestrzyńska
3. Martyn Pawelski

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener Michał Kolarczyk.
Regulamin przyznawania dzikich kart 2018
pokaż
ukryj

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.