Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > 1970-1979
1970
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

       1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

       2. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

       3. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

       4. Józef Orlikowski (MZKS Gdynia)

       5. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

       6. Jacek Niedźwiedzki (SKT Sopot)

       7. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

       8. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

       9. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

10-11. Jarosław Dąbrowski (Baildon Katowice)

           Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

  1. Danuta Wieczorek (Baildon Katowice)

  2. Barbara Kral (GKS Katowice)

  3. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

  4. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

  5. Alina Zdun (SKT Sopot)

  6. Wanda Ostrowska (Piast Gliwice)

  7. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

  8. Krystyna Makowska (AKS Chorzów)

  9. Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

10. Danuta Ziemnicka (Broń Radom)

1971
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

  2. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

  3. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  4. Jacek Niedźwiedzki (Legia)

  5. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

  6. Józef Orlikowski (MZKS Gdynia)

  7. Jerzy Sonsalla (Piast Gliwice)

  8. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

  9. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

10. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  1. Danuta Wieczorek (Piast Gliwice)

  2. Barbara Kral (GKS Katowice)

  3. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

  4. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

  5. Alina Zdun (SKT Sopot)

  6. Krystyna Pilżyc (Warszawianka)

  7. Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

  8. Regina Kozłowska (Polonia Bydgoszcz)

  9. Barbara Jasińska (Legia)

10. Maria Lewandowska (MKT Łódź)

1972
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

       1. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

       2. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

       3. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

       4. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

       5. Jacek Niedźwiedzki (Legia)

       6. Jerzy Sonsalla (Piast Gliwice)

       7. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

       8. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

       9. Antoni Świłło (MZKS Gdynia)

10-11. Mirosław Chmela (SKT Sopot)

           Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

   1. Barbara Kral (GKS Katowice)

   2. Danuta Wieczorek (Piast Gliwice)

   3. Alina Zdun (SKT Sopot)

   4. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

   5. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

   6. Elżbieta Ciepka (MZKS Gdynia)

   7. Maria Wojdała (Baildon Katowice)

8-9. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

        Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

 10. Barbara Kowalska (Warszawianka)

1973
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

  2. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

  3. Jacek Niedźwiedzki (Legia)

  4. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  5. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  6. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

  7. Jerzy Sonsalla (Piast Gliwice)

  8. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

  9. Czesław Szewczyk (Polonia Bydgoszcz)

10. Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)

  1. Barbara Kral (GKS Katowice)

  2. Danuta Wieczorek (Piast Gliwice)

  3. Alina Zdun (SKT Sopot)

  4. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

  5. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

  6. Wanda Ostrowska (Piast)

  7. Maria Wojdała (Legia)

  8. Krystyna Pilżyc (Warszawianka)

  9. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

10. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

1974
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

  2. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

  3. Jacek Niedźwiedzki (Legia)

  4. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  5. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  6. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

  7. Jerzy Sonsalla (Piast Gliwice)

  8. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

  9. Czesław Szewczyk (Polonia Bydgoszcz)

10. Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)

  1. Barbara Kral (GKS Katowice)

  2. Danuta Wieczorek (Piast Gliwice)

  3. Alina Zdun (SKT Sopot)

  4. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

  5. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

  6. Wanda Ostrowska (Piast)

  7. Maria Wojdała (Legia)

  8. Krystyna Pilżyc (Warszawianka)

  9. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

10. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

1976
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

  2. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

  3. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  4. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

  5. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

  6. Jacek Niedźwiedzki (Legia)

  7. Jerzy Jasiński (Zagłębie Włb.)

  8. Zbigniew Górszczak (Nadwiślan Kr.)

  9. Grzegorz Gołaski (Olimpia P.)

10. Aleksander Harasym (Piast Gliwice)

  1. Barbara Kral-Olsza (GKS Katowice)

  2. Danuta Wieczorek (Piast Gliwice)

  3. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

  4. Alina Zdun (SKT Sopot)

  5. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

  6. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

  7. Wanda Ostrowska (Piast Gl.)

  8. Elżbieta Ciepka (MZKS Gdynia)

  9. Krystyna Filip (Olimpia P.)

10. Maria Wojdała (Legia Warszawa)

1977
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

  2. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

  3. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  4. Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

  5. Zenon Rode (Piast Gliwice)

  6. Andrzej Wiśniewski (Baildon)

  7. Wojciech Wojciechowski (Nadwiślan Kraków)

  8. Tadeusz Nowicki (Legia)

  9. Aleksander Harasym (Piast Gl.)

10. Włodzimierz Turkowski (Piast Gl.)

  1. Danuta Szwaj (Piast Gliwice)

  2. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

  3. Barbara Włochowicz (Budowlani Katowice)

  4. Wanda Rybarczyk (Arka Gdynia)

  5. Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

  6. Zofia Woron (Nadwiślan Kraków

  7. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

  8. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

  9. Paulina Kajetanowicz (Zagłębie Włb.)

10. Gabriela Jarosz (Piast Gl.)

1978
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

  2. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

  3. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  4. Andrzej Wiśniewski (Baildon Katowice)

  5. Stanisław Kończak (Baildon)

  6. Wojciech Wojciechowski (Nadwiślan Kr.)

  7. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

  8. Zenon Rode (Piast Gliwice)

  9. Zbigniew Górszczak (Nadwiślan Kr.)

10. Dariusz Wieczorek (Legia Warszawa)

  1. Danuta Szwaj (Piast Gliwice)

  2. Barbara Włochowicz (Budowlani Katowice)

  3. Dorota Dziekońska (Piast Gl.)

  4. Barbara Olsza (GKS Katowice)

  5. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

  6. Gabriela Jarosz (Piast Gl.)

  7. Wanda Rybarczyk-Diłaj (Arka Gdynia)

  8. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

  9. Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

10. Iwona Kuczyńska (Gwardia Wrocław)

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.