Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > 2000-2009
2000
ukryj
 
2001
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Mariusz Fyrstenberg (WKT Mera Warszawa)

  3. Krystian Pfeiffer (MKT Łódź)

  4. Bartłomiej Dąbrowski (MKT Łódź)

  5. Filip Anioła (AZS Poznań)

  6. Filip Urban (AZS Poznań)

  7. Michał Gawłowski (SKT Sopot)

  8. Tomasz Braniecki (WKS Wawel Kraków)

  9. Jędrzej Żarski (STKS Kędzierzyn-Koźle)

10. Adam Skrzypczak (AZS Poznań)

  1. Karolina Jagieniak (SKT Sopot)

  2. Katarzyna Strączy (SKT Sopot)

  3. Anna Żarska (SKT Sopot)

  4. Aleksandra Kujawska
      (AZS Środowisko Warszawa)

  5. Monika Schneider (WKT Mera Warszawa)

  6. Joanna Sakowicz (WKS Wawel Kraków)

  7. Małgorzata Kanabus
      (Stowarzyszenie SPORT XXI Warszawa)

  8. Magdalena Wojdyło (WKS Wawel Kraków)

  9. Ewelina Skaza (CWKS Legia Warszawa)

10. Joanna Żyndzo (SKT Sopot)

2002
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Mariusz Fyrstenberg (WKT Mera Warszawa)

  2. Juan-Pablo Brzezicki (BKS Polonia Bydgoszcz)

  3. Bartłomiej Dąbrowski (MKT Łódź)

  4. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  5. Marcin Gołąb (MKT Łódź)

  6. Jurek Stasiak (MKT Łódź)

  7. Filip Urban (AZS Poznań)

  8. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  9. Radosław Nijaki (AZS Poznań)

10. Mariusz Zieliński (ZTT Złotoryja)

  1. Joanna Sakowicz (WKS Wawel Kraków)

  2. Marta Domachowska (KS Warszawianka)

  3. Anna Żarska (SKT Sopot)

  4. Magdalena Grzybowska (WKS Wawel Kraków)

  5. Monika Schneider (WKT Mera Warszawa)

  6. Katarzyna Strączy (SKT Sopot)

  7. Małgorzata Kanabus
      (AZS Środowisko Warszawa)

  8. Aleksandra Kujawska
      (AZS Środowisko Warszawa)

  9. Sylwia Domańska (KS Górnik Bytom)

10. Klaudia Jans (SKT Sopot)

2003
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  3. Mariusz Fyrstenberg (WKT Mera Warszawa)

  4. Adam Chadaj (WKT Mera Warszawa)

  5. Bartłomiej Dąbrowski (MKT Łódź)

  6. Filip Urban (AZS Poznań)

  7. Tomasz Bednarek (KT Masters Szczecin)

  8. Bojan Szumański (UKS GM Tenis Club Opole)

  9. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

10. Łukasz Pelowski (AZS Poznań)

  1. Marta Domachowska (KS Warszawianka)

  2. Joanna Sakowicz (WKS Wawel Kraków)

  3. Anna Żarska (SKT Sopot)

  4. Marta Leśniak (KKT Wrocław)

  5. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  6. Monika Schneider (WKT Mera Warszawa)

  7. Alicja Rosolska (KS Warszawianka)

  8. Olga Brózda (AZS Poznań)

  9. Klaudia Jans (SKT Sopot)

10. Magdalena Kiszczyńska (KT Masters Szczecin)

2004
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Adam Chadaj (WKT Mera Warszawa)

  3. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  4. Filip Urban (AZS Poznań)

  5. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  6. Radosław Nijaki (AZS Poznań)

  7. Mariusz Fyrstenberg (WKT Mera Warszawa)

  8. Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)

  9. Jędrzej Żarski (WKT Mera Warszawa)

10. Paweł Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)

  1. Marta Domachowska (WKT Mera Warszawa)

  2. Joanna Sakowicz (WKS Wawel Kraków)

  3. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  4. Anna Bieleń-Żarska (SKT Sopot)

  5. Klaudia Jans (SKT Sopot)

  6. Magdalena Kiszczyńska (KT Masters Szczecin)

  7. Olga Brózda (AZS Poznań)

  8. Marta Leśniak (KKT Wrocław)

  9. Monika Schneider (WKT Mera Warszawa)

10. Alicja Rosolska (KS Warszawianka)

2005
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  3. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  4. Filip Urban (AZS Poznań)

  5. Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)

  6. Robert Godlewski (AZS Poznań)

  7. Mariusz Fyrstenberg (WKT Mera Warszawa)

  8. Marcin Matkowski (TKS Arka Gdynia)

  9. Bartłomiej Dąbrowski (TKS Arka Gdynia)

10. Paweł Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)

  1. Marta Domachowska (WKT Mera Warszawa)

  2. Joanna Sakowicz (WKS Wawel Kraków)

  3. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  4. Magdalena Kiszczyńska (KT Masters Szczecin)

  5. Olga Brózda (AZS Poznań)

  6. Anna Korzeniak (KS Grzegórzecki Kraków)

  7. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  8. Magdalena Tokarczyk (PKT Pabianice)

  9. Karolina Filipiak (AZS Poznań)

10. Natalia Kołat (KT Masters Szczecin)

2006
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  3. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  4. Filip Urban (AZS Poznań)

  5. Robert Godlewski (AZS Poznań)

  6. Jakub Nijaki (AZS Poznań)

  7. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  8. Piotr Banaś (WKT Mera Warszawa)

  9. Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)

10. Dawid Celt (WKT Mera Warszawa)

  1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  2. Joanna Sakowicz (WKS Wawel Kraków)

  3. Anna Korzeniak (KS Grzegórzecki Kraków)

  4. Magdalena Kiszczyńska (SKT Szczecin)

  5. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  6. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  7. Olga Brózda (AZS Poznań)

  8. Natalia Kołat (KT Masters Szczecin)

  9. Alicja Rosolska (KS Warszawianka)

10. Karolina Filipiak (AZS Poznań)

2007
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  3. Marcin Gawron (STT Nowy Sącz)

  4. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  5. Robert Godlewski (AZS Poznań)

  6. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  7. Adam Chadaj (WKT Mera Warszawa)

  8. Maciej Wójcik (KT Rudawa)

  9. Jędrzej Żarski (WKT Mera Warszawa)

10. Kacper Owsian (AZS Poznań)

  1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  2. Anna Korzeniak (KS Grzegórzecki Kraków)

  3. Marta Domachowska (WKT Mera Warszawa)

  4. Olga Brózda (AZS Poznań)

  5. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  6. Joanna Sakowicz (WKS Wawel Kraków)

  7. Magdalena Kiszczyńska (KT Masters Szczecin)

  8. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  9. Natalia Kołat (KT Masters Szczecin)

10. Magdalena Tokarczyk (NST łódzkie)

2008
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  2. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  3. Marcin Gawron (STT Nowy Sącz)

  4. Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

  5. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  6. Mateusz Kowalczyk (KS Górnik Bytom)

  7. Andrzej Mach (KKT Wrocław)

  8. Adam Chadaj (WKT Mera Warszawa)

  9. Robert Godlewski (AZS Poznań)

10. Jędrzej Żarski (WKT Mera Warszawa)

  1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  2. Marta Domachowska (KS Warszawianka)

  3. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  4. Olga Brózda (AZS Poznań)

  5. Anna Korzeniak (KS Grzegórzecki Kraków)

  6. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

  7. Magdalena Kiszczyńska (KT Masters Szczecin)

  8. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  9. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

10. Anna Niemiec (UKT Radość 90 Warszawa)

2009
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

  2. Marcin Gawron (AZS Poznań)

  3. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  4. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  5. Andriej Kapaś (AZS Poznań)

  6. Mateusz Szmigiel (KS Górnik Bytom)

  7. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  8. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  9. Adam Chadaj (WKT Mera Warszawa)

10. Andrzej Mach (KKT Wrocław)

  1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  2. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  3. Marta Domachowska (KS Warszawianka)

  4. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  5. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

  6. Anna Korzeniak (KS Grzegórzecki Kraków)

  7. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

  8. Magdalena Kiszczyńska (KT Masters Szczecin)

  9. Sandra Zaniewska (ChTT Chorzów)

10. Sonia Klamczyńska
     (UKT Radość 90 Warszawa)

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.