Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Zapraszamy do naszego zespołu!
ukryj
Polski Związek Tenisowy
Stowarzyszenie kultury fizycznej działające na obszarze całego kraju
poszukuje odpowiednich kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Koordynator ds. tenisa amatorskiego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
1. Współpraca w tworzeniu strategii oraz planów operacyjnych tenisa amatorskiego.
2. Współpraca w zakresie promowania programu członkostwa w tenisa amatorskiego.
3. Obsługa programu TPO w zakresie tenisa amatorskiego, w tym: wysyłka newslettera.
4. Nadzór i koordynacja kalendarza turniejów tenisa amatorskiego, w tym współpraca z klubami i WZT.
5. Komunikacja z klubami zgłoszonymi do programu tenisa amatorskiego oraz innymi interesariuszami programu.
6. Współorganizacja konferencji oraz innych wydarzeń (szkolenia, eventy) związanych z tenisem amatorskim.
7. Realizacja zleconych działań marketingowych w zakresie tenisa amatorskiego.
8. Prowadzanie profilu tenisa amatorskiego w mediach społecznościowych.
9. Administrowanie strony internetowej tenisa amatorskiego.
10. Nadzór nad konkursem na Klub Roku tenisa amatorskiego.
11. Przygotowanie wniosków do MSiT oraz samorządów dot. tenisa amatorskiego.
12. Tworzenie kontentu merytorycznego w zakresie tenisa amatorskiego do ofert sponsorskich oraz współpraca w zakresie ich realizacji.
13. Tworzenie założeń do budowy i rozbudowy rozwiązań informatycznych związanych z realizacją zadań w zakresie tenisa amatorskiego.
14. Koordynowanie pracy zespołu metodycznego tenisa amatorskiego.
15. Przygotowywanie raportów z realizowanych zadań.

Wymagania:
mile widziane doświadczenie osobiste w tenisie
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
mile widziane doświadczenie w realizacji projektów sportowych lub innych projektów
kreatywność i umiejętności administracyjne
umiejętność współpracy w zespole
pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy stosownie do potrzeb związku

Oferujemy:
szerokie możliwości rozwoju zawodowego
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

Zainteresowane osoby, które spełniają wyżej wymienione kryteria, prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego mailem na adres pzt@pzt.pl do dnia 15 grudnia 2017 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Multimedia

Łukasz Kubot Mistrzem Wimbledonu!

Miejsce na Twoją reklamę

Partnerzy i Sponsorzy

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10 (wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
ul. Konduktorska 4 lok.10
NIP: 526-21-70-384