• Znamy kolejność meczów

  Piątek godz.14:00: Kamil Majchrzak i Mirza Bašić, następnie Hubert Hurkacz i Damir Džumhur. Sobota: Łukasz Kubot i Marcin Matkowski vs Tomislav Brkic i Mirza Basic.
 • Dziękujemy POWERGYM POLSKA

  Przed najbliższym meczem Pucharu Davisa kapitan Radosław Szymanik wybrał dla zawodników produkty POWERGYM POLSKA, z którym współpracujemy od kilku lat.
 • Oficjalna Kolacja

  W środę 1 lutego nasza reprezentacja wzięła udział w oficjalnej kolacji towarzyszącej meczowi w Zenicy. Dziękujemy firmie Recman za wsparcie naszego teamu!
 • Pre-draw Conference

  We wtorek, 31 stycznia nasza reprezentacja wzięła udział w konferencji prasowej zapowiadającej mecz z Bośnią i Hercegowiną.
 • Skład naszej drużyny w meczu z Bośnią i Hercegowiną

  Kapitan Radosław Szymanik podał skład naszej drużyny na mecz Davis Cup by BNP Paribas w Zenicy. Polskę będą reprezentować: Kamil Majchrzak, Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot i Marcin Matkowski.
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Argentyna
31817.50
2
Wielka Brytania
25408.76
3
Chorwacja
15702.50
4
Francja
15550.00
5
Szwajcaria
13700.00
66
Polska
80.00

AKTUALNOŚCI

Polska – Argentyna 0:1 – Przysiężny przegrał z Pellą

Polska przegrywa z Argentyną 0:1 w meczu pierwszej rundy Grupy Światowej Davis Cup by BNP Paribas w Gdańsku.
 

W pierwszym piątkowym spotkaniu Michał Przysiężny uległ Guido Pelli 1:6, 4:6, 6:7 (5). Popularny Ołówek ostatni pojedynek w zawodowych rozgrywkach rozegrał w listopadzie.
 

Wrócił do gry po kontuzji pleców. Źle wszedł w mecz (0:5). Nie udała mu się także druga partia, w której dał się przełamać po raz trzeci (dwa poprzednie breaki w pierwszym secie). W trzeciej odsłonie zawodnicy wygrywali gemy przy własnych podaniach (6:6). W tie-breaku Przysiężny przegrał 5:7.
 

W drugim pojedynku Hubert Hurkacz walczy  z Leonardo Mayerem. Transmisja w TVP Sport.

Galeria
Wideo
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor Międzynarodowy
Sponsor Reprezentacji Polski
Sponsor Reprezentacji Polski
Oficjalny Dostawca