• Znamy kolejność meczów

Piątek godz.14:00: Kamil Majchrzak i Mirza Bašić, następnie Hubert Hurkacz i Damir Džumhur. Sobota: Łukasz Kubot i Marcin Matkowski vs Tomislav Brkic i Mirza Basic.
  • Dziękujemy POWERGYM POLSKA

Przed najbliższym meczem Pucharu Davisa kapitan Radosław Szymanik wybrał dla zawodników produkty POWERGYM POLSKA, z którym współpracujemy od kilku lat.
  • Oficjalna Kolacja

W środę 1 lutego nasza reprezentacja wzięła udział w oficjalnej kolacji towarzyszącej meczowi w Zenicy. Dziękujemy firmie Recman za wsparcie naszego teamu!
  • Pre-draw Conference

We wtorek, 31 stycznia nasza reprezentacja wzięła udział w konferencji prasowej zapowiadającej mecz z Bośnią i Hercegowiną.
  • Skład naszej drużyny w meczu z Bośnią i Hercegowiną

Kapitan Radosław Szymanik podał skład naszej drużyny na mecz Davis Cup by BNP Paribas w Zenicy. Polskę będą reprezentować: Kamil Majchrzak, Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot i Marcin Matkowski.

Polska – Argentyna 0:2 – Hurkacz nie sprostał Mayerowi

Biało-czerwoni są w trudnej sytuacji po pierwszym dniu spotkania pierwszej rundy Grupy Światowej Davis Cup by BNP Paribas. Przegrywają z Argentyńczykami 0:2.

Hubert Hurkacz uległ Leoardo Mayerowi 2:6, 6:7 (3), 2:6, ale szczególnie w drugim secie zaprezentował znakomity tenis. Obydwaj gracze świetnie serwowali (15 asów Hurkacz, 14 Mayera).

W pierwszej partii dwa razy stracił podanie, a nie wykorzystał jednej szansy na odrobienie części strat. W drugim secie nie było breaków. W tie-breaku Hubert przegrał 3:7 (od stanu 1:0 do 1:6). Źle rozpoczął trzecią odsłonę (0:3). Nie zdołał odrobić strat.

W sobotę odbędzie się gra podwójna. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski. Rywalami Polaków mają być Carlos Berlocq i Renzo Olivo, ale kapitan Daniel Orsanic może zmienić ustawienie debla.