• Znamy kolejność meczów

  Piątek godz.14:00: Kamil Majchrzak i Mirza Bašić, następnie Hubert Hurkacz i Damir Džumhur. Sobota: Łukasz Kubot i Marcin Matkowski vs Tomislav Brkic i Mirza Basic.
 • Dziękujemy POWERGYM POLSKA

  Przed najbliższym meczem Pucharu Davisa kapitan Radosław Szymanik wybrał dla zawodników produkty POWERGYM POLSKA, z którym współpracujemy od kilku lat.
 • Oficjalna Kolacja

  W środę 1 lutego nasza reprezentacja wzięła udział w oficjalnej kolacji towarzyszącej meczowi w Zenicy. Dziękujemy firmie Recman za wsparcie naszego teamu!
 • Pre-draw Conference

  We wtorek, 31 stycznia nasza reprezentacja wzięła udział w konferencji prasowej zapowiadającej mecz z Bośnią i Hercegowiną.
 • Skład naszej drużyny w meczu z Bośnią i Hercegowiną

  Kapitan Radosław Szymanik podał skład naszej drużyny na mecz Davis Cup by BNP Paribas w Zenicy. Polskę będą reprezentować: Kamil Majchrzak, Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot i Marcin Matkowski.
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Argentyna
31817.50
2
Wielka Brytania
25408.76
3
Chorwacja
15702.50
4
Francja
15550.00
5
Szwajcaria
13700.00
66
Polska
80.00

AKTUALNOŚCI

Polska – Argentyna 1:2 – historyczny punkt w Grupie Światowej

Łukasz Kubot i Marcin Matkowski zdobyli pierwszy punkt dla polskiej drużyny w meczu 1. rundy Grupy Światowej DAVIS CUP by BNP PARIBAS.

Polscy debliści pokonali w gdańskiej Ergo Arenie Carlosa Berlocqa i Renzo Olivo 6:3, 6:4, 6:4. W każdej partii byli skuteczniejsi od jedno przełamanie. W pierwszym i drugim secie odebrali podanie Olivo. Natomiast w trzeciej partii przełamali Berlocqa.
 

Kubot i Matkowski znakomicie serwowali i dobrze grali przy siatce. Obronili wszystkie cztery breakpointy. W niedzielę o godz. 12 Michał Przysiężny zagra z Leonardo Mayerem. Następnie Hubert Hurkacz zmierzy się z Guido Pellą.

Galeria
Wideo
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor Międzynarodowy
Sponsor Reprezentacji Polski
Sponsor Reprezentacji Polski
Oficjalny Dostawca