Wyniki
Rankingi
Fed Cup – TOP 5
1
Czechy
29852.5
2
USA
22172.5
3
Białoruś
14580
4
Francja
12925
5
Szwajcaria
9465
26
Polska
1727.5

INFO

Międzynarodowa Federacja Tenisowa ITF zaakceptowała i potwierdziła miasto Inowrocław jako gospodarza meczu play-off Grupy Światowej II FED CUP by BNP PARIBAS Polska - Tajwan. 
 
Mecz, który zdecyduje o tym która drużyna zagra w przyszłym sezonie w Grupie Światowej II, rozegrany zostanie w terminie 16-17 kwietnia 2016r. Miejscem rozegrania meczu żeńskich reprezentacji Polski i Tajwanu będzie Hala Widowiskowo - Sportowa OSiR w Inowrocławiu. 
 
Inowrocław to przede wszystkim uznane miasto uzdrowiskowe ze słynnymi Solankami, które w każdym roku odwiedzają setki tysięcy turystów i 
kuracjuszy. Obiekt mieszczący się przy ul. Aleja Niepodległości 4, nie pierwszy raz gościć będzie tenis na światowym poziomie. W kwietniu 2012 roku rozegrano tam mecz Polska - Estonia w ramach Grupy II Euro - Afrykańskiej Pucharu Davisa. Hala w Inowrocławiu była też między innymi gospodarzem turnieju finałowego Pucharu Polski siatkarek. 
 
FED CUP by BNP PARIBAS rozgrywany jest według harmonogramu, w którym pierwszego dnia odbędą się dwie gry pojedyncze, a na niedzielę zaplanowano dwie gry singlowe oraz debla. Polskie tenisistki zmierzą się o pozostanie na tym szczeblu rozgrywek w efekcie wyjazdowej porażki z reprezentantkami USA. 
  
Bilety dostępne są na stronie internetowej www.ebilet.pl.
Galeria
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor międzynarodowy
Partner Reprezentacji Polski
Sponsor Reprezentacji Polski