• Fantastyczna atmosfera, Fręch odkryciem FED CUP by BNP PARIBAS Polska - Tajwan

  Fantastyczna atomosfera w inowrocławskiej hali, mnóstwo kibiców i nieustający doping oraz rewelacyjna Magdalena Fręch. Tak tenisistki reprezentacji Polski zapamiętają spotkanie FED CUP by BNP PARIBAS z Tajwanem. Mimo spadku do Grupy I Strefy Euroafrykańskiej zapowiadają, że za rok wrócą na zaplecze elity.
 • Porażka Fręch. Polska - Tajwan 1:3

  Magalena Fręch przegrała w czwartym spotkaniu FED CUP by BNP PARIBAS Polska - Tajwan. Łodzianka musiała uznać wyższość Hsu Ching-Wen 6:2, 4:6, 6.3.
 • Porażka Kani. Polska - Tajwan 1:2

  Paula Kania przegrała z Lee Ya-Hsuan 6:2, 3:6, 7:9. Tajwan prowadzi z Polską 2:1 w meczu FED CUP by BNP PARIBAS.
 • Rewelacyjna Fręch. Polska - Tajwan 1:1!

  Magdalena Fręch pokonała Lee Ya-Hsuan 4:6, 6:0, 6:2 i wyrównała na 1:1 stan meczu FED CUP by BNP PARIBAS Polska - Tajwan. Stawką spotkania jest pozostanie w Grupie Światowej II tych rozgrywek.
 • Polska - Tajwan 0:1

  Paula Kania przegrała z Hsu Ching-Wen 3:6, 4:6 w pierwszym pojedynku meczu FED CUP by BNP PARIBAS w Inowrocławiu.
Wyniki
Rankingi
Fed Cup – TOP 5
1
Czechy
28890.00
2
Rosja
18145.00
3
Włochy
17625.00
4
Niemcy
13840.00
5
Francja
7815.00
11
Polska
4187.50

INFO

INFO

Międzynarodowa Federacja Tenisowa ITF zaakceptowała i potwierdziła miasto Inowrocław jako gospodarza meczu play-off Grupy Światowej II FED CUP by BNP PARIBAS Polska - Tajwan. 
 
Mecz, który zdecyduje o tym która drużyna zagra w przyszłym sezonie w Grupie Światowej II, rozegrany zostanie w terminie 16-17 kwietnia 2016r. Miejscem rozegrania meczu żeńskich reprezentacji Polski i Tajwanu będzie Hala Widowiskowo - Sportowa OSiR w Inowrocławiu. 
 
Inowrocław to przede wszystkim uznane miasto uzdrowiskowe ze słynnymi Solankami, które w każdym roku odwiedzają setki tysięcy turystów i 
kuracjuszy. Obiekt mieszczący się przy ul. Aleja Niepodległości 4, nie pierwszy raz gościć będzie tenis na światowym poziomie. W kwietniu 2012 roku rozegrano tam mecz Polska - Estonia w ramach Grupy II Euro - Afrykańskiej Pucharu Davisa. Hala w Inowrocławiu była też między innymi gospodarzem turnieju finałowego Pucharu Polski siatkarek. 
 
FED CUP by BNP PARIBAS rozgrywany jest według harmonogramu, w którym pierwszego dnia odbędą się dwie gry pojedyncze, a na niedzielę zaplanowano dwie gry singlowe oraz debla. Polskie tenisistki zmierzą się o pozostanie na tym szczeblu rozgrywek w efekcie wyjazdowej porażki z reprezentantkami USA. 
  
Bilety dostępne są na stronie internetowej www.ebilet.pl.
Galeria
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor międzynarodowy
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner meczu
Partner meczu
Partner meczu
Partner meczu
Partner meczu
Partner meczu
Partner meczu
Partner meczu
Partner meczu
Patron medialny
Patron medialny
Oficjalny dostawca
Patron medialny
Patron medialny
Oficjalny dostawca
Oficjalny dostawca
Oficjalny dostawca