Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI DRUŻYNOWE > POLSKA W PUCHARZE DAVISA > 2010-2019
2010
pokaż
ukryj
 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

2

Sopot, hala 100-Lecia Sopotu

5-7.03.2010

Hard – GreenSet Grand Prix, Indoor

Finlandia

3

 

Michał Przysiężny

Jarkko Nieminen

7:6 6:7 7:6 6:7 4:6

Łukasz Kubot

Henri Kontinen

6:4 6:2 7:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Henri Kontinen / Jarkko Nieminen

6:4 7:6 4:6 6:3

Łukasz Kubot

Jarkko Nieminen

4:6 6:7 7:6 5:7

Michał Przysiężny

Henri Kontinen

4:6 6:3 7:6 6:7 5:7

         

Kapitan: Radosław Szymanik          Nick Brown

Trener: Aleksander Charpantidis

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Janusz Kalinowski

Stringer: Jarosław Duda

Rezerwowy: Grzegorz Panfil

 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, play-off

Polska

3

Ryga, Olimpijskie Centrum Sportu

17-19.09.2010

Carpet – RuKortAce, Indoor

Łotwa

2

 

Michał Przysiężny

Andis Juska

6:3 6:4 6:4

Jerzy Janowicz

Ernests Gulbis

4:6 4:6 6:3 2:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Andis Juska / Deniss Pavlovs

6:3 6:4 7:6

Michał Przysiężny

Ernests Gulbis

7:6 1:6 2:6 5:7

Jerzy Janowicz

Karlis Lejnieks

7:5 6:4 7:6

         

Kapitan: Radosław Szymanik Nick Brown

Trener: Aleksander Charpantidis

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Mirosław Nosowicz

Stringer: Jarosław Duda

2011
pokaż
ukryj
 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, II runda

Polska

2

Ramat Hasharon, Canada Stadium

4-6.03.2011

Hard – Acrylic, Outdoor

Izrael

3

 

Marcin Gawron

Dudi Sela

1:6 3:6 4:6

Jerzy Janowicz

Amir Weintraub

6:4 2:6 2:6 7:6 3:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Jonathan Erlich / Andy Ram

6:4 4:6 3:6 1:6

Jerzy Janowicz

Dudi Sela

7:6 6:4

Marcin Gawron

Amir Weintraub

walkower dla Polski

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Nick Brown

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Stringer: Jarosław Duda

 

 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, play-off

Polska

2

Espoo, Baron Arena

16-18.09.2011

Hard – Acrylic, Indoor

Finlandia

3

 

Jerzy Janowicz

Henri Kontinen

4:6 3:6 7:6 3:6

Grzegorz Panfil

Jarkko Nieminen

4:6 4:6 4:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Henri Kontinen / Jarkko Nieminen

6:7 6:7 4:6

Jerzy Janowicz

Harri Heliovaara

6:3 6:4

Grzegorz Panfil

Micke Kontinen

7:6 6:4

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Stringer: Jarosław Duda

2012
pokaż
ukryj

Grupa II, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

5

Warszawa, Arena Ursynów

10-12.02.2012

Carpet, Indoor

Madagaskar

0

 

Grzegorz Panfil

Antso Rakotondramanga

7:6 6:3 6:2

Jerzy Janowicz

Jacob Rasolondrazana

6:1 6:1 6:3

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Antso Rakotondramanga / Lofo Ramiaramanana

6:1 6:4 6:4

Jerzy Janowicz

Lofo Ramiaramanana

6:2 6:2

Grzegorz Panfil

Ando Rasolomalala

6:4 6:1

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Stringer: Jarosław Duda

 

 

Grupa II, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

4

Inowrocław, hala OSiR

6-8.04.2012

Carpet – Taraflex, Indoor

Estonia

1

 

Łukasz Kubot

Vladimir Ivanov

6:3 6:2 6:2

Jerzy Janowicz

Jurgen Zopp

7:6 7:6 3:6 6:1

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Mait Kunnap / Jurgen Zopp

7:6 7:5 6:4

Mariusz Fyrstenberg

Jurgen Zopp

3:6 6:7

Jerzy Janowicz

Jaak Poldma

6:0 7:6

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Aleksander Charpantidis

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Stringer: Jarosław Duda

 

 

Grupa II, Strefa Euro-Afrykańska, III runda

Polska

4

Łódź, hala MOSiR

14-16.09.2012

Hard – DecoTurf , Indoor

Białoruś

1

 

Łukasz Kubot

Dzmitryj Żyrmont

6:1 6:4 6:2

Jerzy Janowicz

Uładzimir Ihnacik

7:6 6:2 6:3

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Aliaksandr Bury / Maks Mirny

6:4 7:6 6:7 6:4

Marcin Matkowski

Aliaksandr Bury

3:6 3:6

Jerzy Janowicz

Dzmitryj Żyrmont

wo

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Aleksander Charpantidis

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Psycholog: Paweł Habrat

Stringer: Jarosław Duda


2013
pokaż
ukryj
 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

3

Wrocław, hala 100-Lecia

1-3.02.2013

Hard – DecoTurf, Indoor

Słowenia

2

 

Jerzy Janowicz

Blaž Kavčič

6:3 6:3 7:5

Łukasz Kubot

Grega Žemlja

6:3 6:2 6:0

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Blaž Kavčič / Grega Žemlja

3:6 6:2 2:6 6:4 11:13

Jerzy Janowicz

Grega Žemlja

7:6 6:3 6:3

Mariusz Fyrstenberg

Tomislav Ternar

6:4 5:7 5:7

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Psycholog: Paweł Habrat

Stringer: Jarosław Duda

Rezerwowy: Michał Przysiężny

 

 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, II runda

Polska

3

Zielona Góra,

Centrum Rekreacyjno-Sportowe

5-7.04.2013

Hard – DecoTurf, Indoor

RPA

1

 

Jerzy Janowicz

Jean Andersen

6:4 6:3 6:3

Łukasz Kubot

Rik de Voest

3:6 7:6 5:7 4:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Jean Andersen / Rik de Voest

7:5 7:6 7:5

Jerzy Janowicz

Ruan Roelofse

4:6 6:3 6:1 6:1

Łukasz Kubot

Jean Andersen

nie grano

         

 

Kapitan: Radosław Szymanik                      Trener: Alekander Charpantidis

Lekarz: Hubert Krysztofiak                          Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Psycholog: Paweł Habrat                             Stringer: Jarosław Duda

Rezerwowy: Kamil Gajewski

 

 

Grupa Światowa, play-off

Polska

1

Warszawa, hala Torwar

13-15.09.2013

Clay – Red Clay, Indoor

Australia

4

 

Łukasz Kubot

Lleyton Hewitt

1:6 3:6 2:6

Michał Przysiężny

Bernard Tomic

5:7 6:7 4:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Chris Guccione / Nick Kyrgios

5:7 6:4 6:2 6:7 6:4

Łukasz Kubot

Bernard Tomic

4:6 6:7 3:6

Michał Przysiężny

Nick Kyrgios

1:4 krecz Polaka

         

Kapitan: Radosław Szymanik                      Trener: Alek Charpantidis

Lekarz: Hubert Krysztofiak                          Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Psycholog: Paweł Habrat                             Fizjoterapeuta: Rafał Kacprzyk

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Jarosław Duda

Rezerwowi: Tomasz Bednarek, Kamil Majchrzak

2014
pokaż
ukryj
 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

3

Moskwa, Olympic Stadium

31.01-2.02.2014

Hard – RuKortHard Tournament MF, Indoor

Rosja

2

 

Jerzy Janowicz

Karen Chaczanow

6:2 6:4 6:4

Michał Przysiężny

Dmitrij Tursunow

3:6 6:3 6:7 2:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Karen Chaczanow / Konstantin Krawczuk

2:6 6:4 6:1 6:0

Jerzy Janowicz

Dmitrij Tursunow

6:3 7:5 7:6

Michał Przysiężny

Tejmuraz Gabaszwili

5:7 5:7

         

Kapitan: Radosław Szymanik                      Trener: Aleksander Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak                          Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Stringer: Jarosław Duda

 

 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, II runda

Polska

1

Warszawa, Torwar

4-6.04.2014

Hard – Rebound Ace Synpave, Indoor

Chorwacja

3

 

Michał Przysiężny

Marin Čilić

1:6 4:6 4:6

Jerzy Janowicz

Borna Ćorić

6:2 2:6 5:7 7:5 4:6

Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski

Marin Draganja / Mate Pavić

6:7 7:6 4:6 7:6 6:4

Jerzy Janowicz

Marin Čilić

6:3 7:6 4:6 1:6 3:6

Michał Przysiężny

Borna Ćorić

nie grano

         

Kapitan: Radosław Szymanik                      Trener: Aleksander Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak                          Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Jarosław Duda

Sparigpatnerzy: Piotr Gadomski, Jan Zieliński

2015
pokaż
ukryj

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

3

Płock, Orlen Arena

6-8.03.2015

Hard – Rebound Ace, Indoor

Litwa

2

 

Łukasz Kubot

Ričardas Berankis

2:6 4:6 3:6

Jerzy Janowicz

Laurynas Grigelis

7:6 6:3 6:4

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Ričardas Berankis / Laurynas Grigelis

6:4 6:4 7:6

Jerzy Janowicz

Ričardas Berankis

6:3 6:4 6:2

Kamil Majchrzak

Laurynas Grigelis

4:6 3:6

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Piotr Chomicki

Psycholog: Paweł Habrat

Sparringpartner: Hubert Hurkacz

 

 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, II runda

Polska

3

Szczecin, Azoty Arena

17-19.07.2015

Hard – Rebound Ace, Indoor

Ukraina

1

 

Jerzy Janowicz

Ołeksandr Dołhopołow

3:6 4:6 6:7

Michał Przysiężny

Serhij Stachowski

7:6 6:4 6:4

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Ołeksandr Dołhopołow / Denys Mołczanow

6:3 6:2 7:6

Jerzy Janowicz

Serhij Stachowski

6:1 7:6 3:6 6:3

Michał Przysiężny

Ołeksandr Dołhopołow

nie grano

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Piotr Chomicki

Psycholog: Paweł Habrat

Sparringpartnerzy: Hubert Hurkacz, Kamil Gajewski

 

 

2015

Grupa Światowa, play-off

Polska

3

Gdynia, Gdynia Arena

18-20.09.2015

Hard – Rebound Ace, Indoor

Słowacja

2

 

Michał Przysiężny

Martin Kližan

4:6 4:6 4:6

Jerzy Janowicz

Norbert Gombos

7:6 6:4 6:7 6:2

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Andrej Martin / Igor Zelenay

6:3 6:4 6:4

Jerzy Janowicz

Martin Kližan

3:6 6:7 3:6

Michał Przysiężny

Norbert Gombos

6:3 6:4 6:4

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Jarosław Duda

Psycholog: Paweł Habrat

Sparringpartnerzy: Grzegorz Panfil, Kamil Gajewski


2016
pokaż
ukryj

Grupa Światowa, I runda

Polska

2

Gdańsk, Ergo Arena

4-6.03.2016

Hard – Rebound Ace, Indoor

Argentyna

3

 

Michał Przysiężny

Guido Pella

1:6 4:6 6:7

Hubert Hurkacz

Leonardo Mayer

2:6 6:7 2:6

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Carlos Berlocq / Renzo Olivo

6:3 6:4 6:4

Michał Przysiężny

Leonardo Mayer

7:6 6:7 2:6 3:6

Hubert Hurkacz

Renzo Olivo

4:6 7:6 6:4

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Piotr Chomicki

Psycholog: Paweł Habrat

Sparringpartnerzy: Adam Chadaj, Kacper Żuk, Kamil Gajewski

Kamil Majchrzak (wybór był między nim a Hubertem),



 

Grupa Światowa, play-off

Polska

2

Berlin, Rot-Weiss TC

16-18.09.2016

Clay – Red Clay, Outdoor

Niemcy

3

 

Kamil Majchrzak

Jan-Lennard Struff

7:6 3:6 7:5 2:6 1:6

Hubert Hurkacz

Florian Mayer

6:1 6:7 4:6 5:7

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Daniel Brands / Daniel Masur

6:7 4:6 6:3 6:4 6:2

Kamil Majchrzak

Florian Mayer

6:2 4:6 6:2 6:3

Hubert Hurkacz

Jan-Lennard Struff

6:7 4:6 1:6

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Krzysztof Guzowski

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Jarosław Duda

Psycholog: Paweł Habrat

Sparringpartnerzy: Mateusz Kowalczyk, Kacper Żuk


2017
pokaż
ukryj

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

0

Zenica, Arena Zenica

3-5.02.2017

Hard – RuKortHard , Indoor

Bośnia Hercegowina

5

 

Kamil Majchrzak

Mirza Bašić

4:6 3:6 krecz

Hubert Hurkacz

Damir Džumhur

6:7 5:7 5:7

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Mirza Bašić / Tomislav Brkić

6:7 6:7 6:3 6:4 3:6

Kamil Majchrzak

Damir Džumhur

walkower dla Džumhura

Hubert Hurkacz

Tomislav Brkić

6:7 6:4 5:7

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Fizjoterapeuta: Aleksander Trzciński

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Piotr Chomicki

Sparringpartner: Piotr Matuszewski

 

 

Grupa I, Strefa Euro-Afrykańska, play-off

Polska

1

Bratysława, Aegon Arena NTC

15-17.09.2017

Clay – Red Clay, Outdoor

Słowacja

4

 

Hubert Hurkacz

Norbert Gombos

2:6 2:6 6:3 4:6

Kamil Majchrzak

Andrej Martin

5:7 6:4 3:6 3:6

Mateusz Kowalczyk / Łukasz Kubot

Andrej Martin / Igor Zelenay

6:7 6:3 6:3 6:2

Kamil Majchrzak

Norbert Gombos

1:6 2:6 4:6

Hubert Hurkacz

Jozef Kovalík

4:6 5:7

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Aleksander Trzciński

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Jarosław Duda

Psycholog: Paweł Habrat

Sparringpartner: Michał Mikuła

Marcin Matkowski (kontuzja podczas treningu),


2018
pokaż
ukryj

Grupa II, Strefa Euro-Afrykańska, I runda

Polska

3

Maribor, Lukna Sports Hall

3-4.02.2018

Hard – Supersoft Doppio, Indoor

Słowenia

2

 

Hubert Hurkacz

Aljaž Bedene

4:6 5:7

Kamil Majchrzak

Blaž Rola

6:4 6:2

Mateusz Kowalczyk / Marcin Matkowski

Aljaž Bedene / Blaž Rola

5:7 7:6 6:4

Kamil Majchrzak

Aljaž Bedene

3:6 4:6

Hubert Hurkacz

Tom Kočevar-Dešman

6:3 6:2

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Zawodnik nr 5: Michał Przysiężny

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Fizjoterapeuta: Aleksander Trzciński

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Łukasz Lajdamik

Psycholog: Paweł Habrat

 

 

Grupa II, Strefa Euro-Afrykańska, II runda

Polska

4

Sopot, hala 100-Lecia Sopotu

7-8.04.2018

Hard – Confosport, Indoor

Zimbabwe

1

 

Kamil Majchrzak

Takanyi Garanganga

6:2 6:2

Michał Przysiężny

Benjamin Lock

5:7 5:7

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Takanyi Garanganga / Benjamin Lock

6:3 6:3

Kamil Majchrzak

Benjamin Lock

6:3 6:2

Daniel Michalski

Mark Chigaazira

6:3 6:4

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Fizjoterapeuta: Aleksander Trzciński

Masażysta: Piotr Potentas

Psycholog: Paweł Habrat

Dyrektor Sportowy PZT: Rafał Chrzanowski

Sparringpartnerzy: Mateusz Kowalczyk, Daniel Michalski

Hubert Hurkacz (kontuzja podczas treningu)

 

 

Grupa II, Strefa Euro-Afrykańska, III runda

Polska

3

Kluż-Napoka, Sala Polivalenta

15-16.09.2018

Clay – Red Clay, Indoor

Rumunia

2

 

Kamil Majchrzak

Marius Copil

2:6 4:6

Hubert Hurkacz

Adrian Ungur

7:6 7:5

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Florin Mergea / Horia Tecau

5:7 6:4 3:6

Hubert Hurkacz

Marius Copil

6:3 6:4

Kamil Majchrzak

Adrian Ungur

6:3 6:2

         

Kapitan: Radosław Szymanik

Zawodnik nr 5: Wojciech Marek

Trener: Alek Charpantidis

Kierownik ekipy: Tomasz Tołstyko

Lekarz: Hubert Krysztofiak

Fizjoterapeuta: Rafał Bauer

Masażysta: Piotr Potentas

Stringer: Łukasz Lajdamik

Psycholog: Paweł Habrat

Sparringpartner: Szymon Walków

 


2019
pokaż
ukryj
Grupa III, Strefa Euro-Afrykańska, grupa A

Polska

3

Ateny (GRE), Tatoi Club

11.09.2019

Clay – Red Clay, Outdoor

Monako

0

 

Kamil Majchrzak

Romain Arnenodo

6:2 6:2

Hubert Hurkacz

Lucas Catarina

6:4 6:2

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Romain Arnenodo / Benjamin Balleret

2:6 6:3 6:4

         

Kapitan: Radosław Szymanik

 

Grupa III, Strefa Euro-Afrykańska, grupa A

Polska

2

Ateny (GRE), Tatoi Club

12.09.2019

Clay – Red Clay, Outdoor

Grecja

1

 

Kamil Majchrzak

Michail Pervolarakis

6:4 6:3

Hubert Hurkacz

Stefanos Tsitsipas

3:6 1:6

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Michail Pervolarakis
/
Stefanos Tsitsipas

3:6 6:4 6:1

         




Grupa III, Strefa Euro-Afrykańska, grupa A

Polska

3

Ateny (GRE), Tatoi Club

13.09.2019

Clay – Red Clay, Outdoor

Luksemburg

0

 

Kamil Majchrzak

Chris Rodesch

6:2 6:3

Hubert Hurkacz

Christophe Tholl

6:3 6:3

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Tom Diederich / Chris Rodesch

6:1 6:4

         

 

Grupa III, Strefa Euro-Afrykańska, finał

Polska

2

Ateny (GRE), Tatoi Club

14.09.2019

Clay – Red Clay, Outdoor

Estonia

0

 

Kamil Majchrzak

Kenneth Raisma

6:2 6:1

Hubert Hurkacz

Kristjan Tamm

6:1 7:5

Łukasz Kubot / Marcin Matkowski

Vladimir Ivanov / Kenneth Raisma

nie grano

         
     
 
     
     
     

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.