Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > 2010-2018
2010
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Michał Przysiężny (KS Matchpoint Wrocław)

  2. Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

  3. Marcin Gawron (Tuan Club Warszawa)

  4. Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa)

  5. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  6. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  7. Andriej Kapaś (AZS Poznań)

  8. Dawid Celt (WKT Mera Warszawa)

  9. Hubert Gąsiorek (AZS Poznań)

10. Piotr Gadomski (KT Legia Warszawa)

  1. Magda Linette (WKS Grunwald Poznań)

  2. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

  3. Anna Korzeniak (KS Grzegórzecki Kraków)

  4. Paula Kania (ChTT Chorzów)

  5. Karolina Kosińska (KS Warszawianka)

  6. Barbara Sobaszkiewicz (AZS Poznań)

  7. Olga Brózda (AZS Poznań)

  8. Katarzyna Kaleta (PKT Pabianice)

  9. Katarzyna Kawa (KKT MOFO Krynica Zdrój)

10. Aleksandra Rosolska (KS Warszawianka)

2011
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  2. Marcin Gawron (MW Tenis S.A. Poznań)

  3. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  4. Piotr Gadomski (AZS Poznań)

  5. Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa)

  6. Andriej Kapaś (MW Tenis S.A. Poznań)

  7. Mateusz Szmigiel (KS Górnik Bytom)

  8. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  9. Marek Pokrywka (KKT Wrocław)

10. Dawid Piątkowski (ChTT Chorzów)

  1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  2. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  3. Marta Domachowska (WKT Mera Warszawa)

  4. Magda Linette (WKS Grunwald Poznań)

  5. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

  6. Paula Kania (ChTT Chorzów)

  7. Natalia Kołat (KT Masters Szczecin)

  8. Katarzyna Kawa (KKT MOFO Krynica Zdrój)

  9. Barbara Sobaszkiewicz (AZS Poznań)

10. Karolina Kosińska (WTS DeSki Warszawa)

2012
ukryj
 
2013
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

2. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

3. Piotr Gadomski (AZS Poznań)

4. Mikołaj Jędruszczak (KS Start-Wisła Toruń)

5. Paweł Ciaś (KS Warszawianka)

6. Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa)

7. Arkadiusz Kocyła (AZS Poznań)

8. Błażej Koniusz (KS Górnik Bytom)

9. Andriej Kapaś (AZS Poznań)

10. Dariusz Lipka (SKT Sopot)

1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

2. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

3. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

4. Magda Linette (NST)

5. Paula Kania (KS Górnik Bytom)

6. Katarzyna Kawa (AZS Poznań)

7. Sandra Zaniewska (KS Górnik Bytom)

8. Justyna Jegiołka (UKS Smecz Leśnica)

9. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

10. Magdalena Fręch (ŁKT Łódź)


2014
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  2. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  3. Kamil Majchrzak
      (ST Winner Piotrków Trybunalski)

  4. Andriej Kapaś (KT Break Point Piastów)

  5. Paweł Ciaś (KT Warszawianka)

  6. Mikołaj Jędruszczak (KS Start-Wisła Toruń)

  7. Karol Drzewiecki (WKS Grunwald Poznań)

  8. Piotr Łomacki (KT Warszawianka)

  9. Błażej Koniusz (KS Górnik Bytom)

10. Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa)

  1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  2. Magda Linette (nst.)

  3. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

  4. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  5. Magdalena Fręch (ŁKT Łódź)

  6. Zuzanna Maciejewska (Varsovia Tenis Klub)

  7. Justyna Jegiołka (UKS Smecz Leśnica)

  8. Katarzyna Kawa (AZS Poznań)

  9. Agata Bieńkowska (WTT Wejcherowo)

10. Elżbieta Iwaniuk (AZS Poznań)

2015
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

2. Kamil Majchrzak (MKT Łódź)

3. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

4. Andriej Kapaś (ST Winner Piotrków Trybunalski)

5. Paweł Ciaś (KT Warszawianka)

6. Maciej Rajski (Sinnet Club Warszawa)

7. Marcin Gawron (STT Fakro Nowy Sącz)

8. Karol Drzewiecki (WKS Grunwald Poznań)

9. Adrian Andrzejczuk (AZS Poznań)

10. Maciej Kazanowski (KS Mostostal Zabrze)

1. Agnieszka Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

2. Angelique Kerber (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

3. Magda Linette (NST)

4. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

5. Paula Kania (KS Górnik Bytom)

6. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

7. Katarzyna Kawa (AZS Poznań)

8. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski)

9. Anastasiya Shoshyna (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

10. Justyna Jegiołka (UKS Smecz Leśnica)


2016
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Kamil Majchrzak (MKT Łódź)

  2. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  3. Hubert Hurkacz
      (Stowarzyszenie Redeco SiR Wrocław)

  4. Michał Przysiężny (nst.)

  5. Andriej Kapaś (WKS Grunwald)

  6. Grzegorz Panfil (KS Górnik Bytom)

  7. Marcin Gawron (STT Fakro Nowy Sącz)

  8. Paweł Ciaś (KT Warszawianka)

  9. Kamil Gajewski (Sopot Tenis Klub)

10. Kamil Kaleta
     (Klub Tenisowych Asów Wrocław)

  1. Angelique Kerber
      (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

  2. Agnieszka Radwańska
      (KS Nadwiślan Kraków)

  3. Magda Linette (AZS Poznań)

  4. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

  5. Paula Kania (KS Górnik Bytom)

  6. Urszula Radwańska (KS Nadwiślan Kraków)

  7. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski)

  8. Marcelina Podlińska (KS Górnik Bytom)

  9. Anastazja Szoszyna
      (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
10. Paulina Lewandowska (KS Górnik Bytom)

2017
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  2. Kamil Majchrzak (MKT Łódź)

  3. Paweł Ciaś (UKS Beskidy Ustroń)

  4. Andriej Kapaś (WKS Grunwald)

  5. Karol Drzewiecki (WKS Grunwald Poznań)

  6. Marcin Gawron (STT Fakro Nowy Sącz)

  7. Szymon Walków
      (Stowarzyszenie Redeco SiR Wrocław)

  8. Maciej Rajski (KT Teniswil Warszawa)

  9. Oleksandr Kyrychenko
      (UKT AT Pol-Sart Lublin)

10. Bartosz Wojnar (UKS Beskidy Ustroń)

  1. Angelique Kerber
      (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

  2. Agnieszka Radwańska
      (KS Nadwiślan Kraków)

  3. Magda Linette (AZS Poznań)

  4. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski)

  5. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

  6. Marta Leśniak (SKT Szczecin)

  7. Katarzyna Wysoczańska
      (Klub Tenisowych Asów Wrocław)

  8. Magdalena Zajda
      (BKT Advantage Bielsko-Biała)

  9. Katarzyna Kawa
      (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

10. Emma Zakordoniec (KS Górnik Bytom)

2018
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Hubert Hurkacz (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2. Kamil Majchrzak (AZS Łódź)

3. Maciej Rajski (KT Teniswil Warszawa)

4. Kacper Żuk (Legia Warszawa sekcja tenisa)

5. Yann Wójcik (KT Warszawianka)

6. Maciej Smoła (AZS Poznań)

7. Karol Drzewiecki (WKS Grunwald Poznań)

8. Piotr Gryńkowski (Fundacja Eurotenis Łódź)

9. Paweł Ciaś (UKS Beskidy Ustroń)

10. Mateusz Piątek (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)

1. Magda Linette (AZS Poznań)

2. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski)

3. Iga Świątek (Legia Warszawa sekcja tenisa)

4. Katarzyna Piter (WKS Grunwald Poznań)

5. Anastasiya Shoshyna (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

6. Maja Chwalińska (BKT Advantage Bielsko-Biała)

7. Marta Leśniak (Fundacja SAT Szczecin)

8. Marcelina Podlińska (KS Górnik Bytom)

9. Karolina Szmit (UKS Sport Klub Wrocław)

10. Iulia Sokolovskaia (AZS Poznań)

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.