Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI DRUŻYNOWE > DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI > SENIORZY (KiM)

Drużynowe rozgrywki o Mistrzostwo Polski Seniorów (kobiet i mężczyzn)

rok

I miejsce

II miejsce

 III miejsce

 IV miejsce

1927

Łódzki KLT

AZS Kraków

 

 

1928

Łódzki KLT

Warszawski LTK

 

 

1929

Łódzki KLT

AZS Poznań

 

 

1930

Łódzki KLT

WKS Legia Warszawa

 

 

1931

Łódzki KLT

Lwowski KT

 

 

1932

Łódzki KLT

Lwowski KT

 

 

1933

WKS Legia Warszawa

Łódzki KLT

 

 

1934

WKS Legia Warszawa

Łódzki KLT

 

 

1935

WKS Legia Warszawa

Lwowski KT

 

 

1936

Pogoń Katowice

Lwowski KT

 

 

1937

Warszawski LTK

Lwowski KT

 

 

1938

WKS Legia Warszawa

Warszawski LTK

 

 

 

1946

WKS Legia Warszawa

Cracovia

 

 

1947

WKS Legia Warszawa

Cracovia

 

 

1948

WKS Legia Warszawa

Pogoń Katowice

 

 

1949

WKS Legia Warszawa

Stal Katowice

 

 

1950

Stal Katowice

CWKS Legia

 

 

1951

CWKS Legia Warszawa

Stal Katowice

 

 

1952

Stal Katowice

Ogniwo Sopot

 

 

1953

Gwardia Poznań

Stal Stalinogród

 

 

1954

Gwardia Poznań

Stal Stalinogród

CWKS Legia Warszawa

Ogniwo Sopot

1955

CWKS Legia Warszawa

Stal Katowice

 

 

1956

CWKS Legia Warszawa

Stal Katowice

 

 

1957

Baildon Katowice

WKS Legia

Górnik Katowice

SKT Sopot

1958

WKS Legia Warszawa

Baildon Katowice

KS Górnik Katowice (losowanie III miejsca)

SKT Sopot

1959

WKS Legia Warszawa

Broń Radom

SKT Sopot

Górnik Katowice

1960

WKS Legia Warszawa

Broń Radom

Baildon Katowice

Olsza Kraków

1961

WKS Legia Warszawa

Warta Poznań

 

 

1962

Baildon Katowice

WKS Legia Warszawa

Sparta Warszawa

Warta Poznań

1963

WKS Legia Warszawa

Warszawianka

Warta Poznań

Sparta Warszawa

1964

WKS Legia Warszawa

Warta Poznań

Gwardia Wrocław

AZS Gliwice

1965

Warta Poznań

WKS Legia Warszawa

SKS Nadwiślan Kraków

MKT Łódź

1966

MKT Łódź

Warta Poznań

SKT Sopot

Gwardia Wrocław

1967

MKT Łódź

Warszawianka

Gwardia Wrocław

Baildon Katowice

1968

WKS Legia Warszawa

MKT Łódź

Baildon Katowice

Warszawianka

1969

WKS Legia Warszawa

Warta Poznań

MKT Łódź

SKT Sopot

1970

Warta Poznań

WKS Legia Warszawa

 

 

1971

WKS Legia Warszawa

Piast Gliwice

MZKS Gdynia

Gwardia Wrocław

1972

WKS Legia Warszawa

Piast Gliwice

Warszawianka

Arka Gdynia

1973

Piast Gliwice

WKS Legia Warszawa

SKS Nadwiślan Kraków

SKT Sopot

1974

WKS Legia Warszawa

Piast Gliwice

Zagłębie Wałbrzych

Polonia Bydgoszcz

1975

WKS Legia Warszawa

Piast Gliwice

Olimpia Poznań

Zagłębie Wałbrzych

1976

Olimpia Poznań

Zagłębie Wałbrzych

Piast Gliwice

Legia Warszawa

1977

Piast Gliwice

Zagłębie Wałbrzych

WKS Legia Warszawa

AZS-AWF Warszawa

1978

Piast Gliwice

Arka Gdynia

Zagłębie Wałbrzych

Nadwiślan Kraków

1979

CWKS  Legia Warszawa

Piast Gliwice

Nadwiślan Karków

Polonia Bydgoszcz

1980

Gwardia Wrocław

AZS-SP Warszawa

CWKS Legia Warszawa

GKS Katowice

1981

CWKS Legia Warszawa

GKS Katowice

GKS Gwardia Wrocław

WKS Mera Warszawa

1982

SKS Nadwiślan Karków

GKS Katowice

CWKS Legia Warszawa

GKS Piast Gliwice

1983

GKS Katowice

GKS Zagłębie Wałbrzych

Nadwiślan Karków

MKS Mera Warszawa

1984

CWKS Legia Warszawa

SKT Sopot

Piast Gliwice

MKS Mera Warszawa

1985

SKT Sopot

CWKS Legia Warszawa

TKS Budowlani Katowice

GKS Zagłębie Wałbrzych

1986

GKS Górnik Bytom

WKT Mera Warszawa

TKS Budowlani Katowice

SKT Sopot

CWKS Legia Warszawa

1987

GKS Górnik Bytom

CWKS Legia Warszawa

WKT Mera Warszawa

TKS Budowlani Katowice

1988

WKT Mera Warszawa

CWKS Legia Warszawa

GKS Górnik Bytom

 

1989

WKT Mera Warszawa

GKS Górnik Bytom

CWKS Legia Warszawa

GKS Olimpia Poznań

1990

WKT Mera Warszawa

CWKS Legia

SKT Sopot

GKS Olimpia Poznań

1991

WKT Mera Warszawa

GKS Olimpia Poznań

CWKS Legia Warszawa

GKS Naprzód-23 Rydułtowy

 

Od 1992 rozgrywki oddzielnie KiM (4S + 2D)

1992

M

liga

GKS Naprzód Rydułtowy

GTT Lechia Gdańsk

GKS Olimpia Poznań

SKT Sopot

K

liga

GKS Olimpia Poznań

KS Energetyk Gryfino

SKT Sopot

GTT Lechia Gdańsk

1993

M

28-30.09

Mera Warszawa

WKT Mera Warszawa

TS Olimpia Poznań

GTT Lechia Gdańsk

GKS Naprzód-23 Rydułtowy

K

28-30.09

SKT Sopot

SKT Sopot

GKT Olimpia Poznań

KS Energetyk Gryfino

TKS Szczawno Zdrój

1994

M

 

MKT Łódź

TS Olimpia Poznań

WKT Mera Warszawa

SKT Sopot

K

 

SKT Sopot

TS Olimpia Poznań

KS Energetyk Gryfino

TKS Szczawno Zdrój

1995

M

29.09-1.10

WKT Mera

MKT Łódź

SKT Sopot

KS Warszawianka

WKT Mera Warszawa

K

22-23.09

SKT Sopot

WKT Mera Warszawa

SKT Sopot

TS Olimpia Poznań

PKT Pabianice

1996

M

 

GTT Lechia Gdańsk

MKT Łódź

WKT Mera Warszawa

SKT Sopot

K

 

SKT Prokom Sopot

KS Górnik Bytom

WKT Mera Warszawa

TS Olimpia Poznań

1997

M

3-4.09

MKT Łódź

MKT Seat Łódź

GTT Lechia Gdańsk

WKT Mera Warszawa

SKT Sopot

K

13-14.09

Pabianice

SKT Prokom Sopot

PKT Pabianice

WKT Mera Warszawa

PKT Pobiedziska

1998

M

11-12.08

GTT Gdańsk

MKT Łódź

GTT Lechia Gdańsk

WKT Mera Warszawa

KKT Wrocław

K

3-5.08

Bytom

KS Górnik Bytom

SKT Sopot

PKT Pabianice

TS Olimpia Poznań

1999

M

23-24.07

MKT Łódź

GTT Lechia Gdańsk

BKS Polonia Bydgoszcz

MKT Łódź

AZS Poznań

K

19-20.07

Bytom

SKT Sopot

KS Górnik Bytom

WKT Mera Warszawa

TS Olimpia Poznań

2000

M

26-27.07

Polonia Bydgoszcz

AZS Poznań

BKS Polonia Bydgoszcz

WKT Mera Warszawa

SKT Szczecin

K

25-26.07

Bytom

SKT Sopot

KS Górnik Bytom

WKT Mera Warszawa

TS Olimpia Poznań

2001

M

13-14.07

Polonia Bydgoszcz

MKT Pater&Comp Łódź

BKS Domik Polonia Bydgoszcz

POZ-BRUK AZS Poznań

WKT Mera Warszawa

K

29-30.06

Mera Warszawa

SKT Prokom Sopot

WKT Mera Warszawa

CWKS Legia Warszawa

TS Jakon Olimpia Poznań

2002

M

10-11.07

AZS Poznań

MKT Varimex Łódź

POZ-BRUK AZS Poznań

BKS Domik Polonia Bydgoszcz

Arctic WKT Mera Warszawa

K

26-27.06

PKT Pabianice

SKT Prokom Sopot

WKT Mera Warszawa

TS Jakon Olimpia Poznań

PKT Pabianice

2003

M

28-29.06

Polonia Bydgoszcz

MKT Varimex Łódź

POZ-BRUK AZS Poznań

BKS Polonia Bydgoszcz

WKT Mera Warszawa

K

23-24.06

SKT Sopot

WKT Mera Warszawa

SKT Prokom Sopot

TS Jakon Olimpia Poznań

BKS Polbet Polonia Bydgoszcz

2004

M

9-11.07

Arka Gdynia

TKS Arka Gdynia

POZ-BRUK AZS Poznań

GTT Lechia Gdańsk

WKT Mera Warszawa

K

26-27.06

SKT Sopot

SKT Prokom Sopot

TS Olimpia Poznań

WKT Mera Warszawa

 

2005

M

7-8.07

TKS Arka Gdynia

AZS Poznań

GTT Lechia Gdańsk

TKS Arka Gdynia

SKT Szczecin

K

24-25.06

AZS Poznań

AZS Poznań

PKT Pabianice

SKT Sopot

KT Masters Szczecin

2006

M

24-27.07

SKT Sopot

AZS Pozbruk Poznań

WKT Mera Warszawa

GTT Lechia Gdańsk

SKT Sopot

K

30.06-1.07

AZS Poznań

SKT Sopot

AZS Poznań

PKT Pabianice

 

2007

M

9-11.07

SKT Sopot

WKT Mera Warszawa

AZS Poznań

TKS Arka Gdynia

SKT Sopot

K

29.06-1.07

KS Grzegórzecki Kraków

AZS Poznań

KS Warszawianka

KS Grzegórzecki Kraków

TKS Arka Gdynia

2008

M

2-4.07

Poznań

AZS Poznań

WKT Mera Warszawa

Nasza Lechia Gdańsk

ChTT Chorzów

K

18-20.07

Sopot

AZS Poznań

KS Warszawianka

SKT Sopot

UKT Radość 90 Warszawa

2009

M

1-3.07

KS Górnik Bytom

KS Górnik Bytom

AZS Poznań

WKT Mera Warszawa

UKT Radość 90 Warszawa

K

3-4.07

KS Górnik Bytom

AZS Poznań

UKT Radość 90 Warszawa

KS Warszawianka

SKT Sopot

2010

M

1-3.07

KS Górnik Bytom

CARBO Koks KS Górnik Bytom

WKT Mera Warszawa

AZS Poznań

ChTT Chorzów

K

9-11.07

AZS Poznań

WKS Grunwald Poznań

AZS Poznań

UKT Radość Warszawa

PKT Pabianice

2011

M

29.06-1.07

Bytom

Carbo Koks Górnik Bytom

AZS Poznań

WKT Mera Warszawa

KT Legia Warszawa

K

23-26.06

Poznań

WKS Grunwald Poznań

AZS Poznań

UKT Radość 90 Warszawa

KT Masters Szczecin

2012

M

22-23.06

Bytom

Carbo Koks Górnik Bytom

AZS Poznań

SKT Centrum Bydgoszcz

ZTT Złotoryja

K

21-23.06

Poznań

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

KT Masters Szczecin

KS Warszawianka

2013

M

19-21.06

Bytom

Carbo Koks Górnik Bytom

WKT Mera Warszawa

WKS Grunwald Poznań

SKT Centrum Bydgoszcz

K

20-21.06

Bytom

Carbo Koks Górnik Bytom

AZS Poznań

KS Warszawianka

SKT Szczecin

2014

M

17-19.09

Bytom

Carbo Koks Górnik Bytom

WKS Grunwald Poznań

ZTT Złotoryja

K

18-19.09

Poznań AZS

AZS Poznań

Carbo Koks Górnik Bytom

RKT Return Radom

2015

M

22-24.09

Poznań PT Olimpia

AZS Poznań

 

WKS Grunwald

KS Górnik Bytom

 

KS Start Wisła Toruń

K

22-23.09

Bytom

KS Górnik Bytom

AZS Poznań

SKT Szczecin

AT Promasters Szczecin

2016

M

23-25.09

Bytom

KS Górnik Bytom

WKS Grunwald Poznań

AZS Poznań

UKS Beskidy Ustroń

K

24-25.09

Poznań AZS

KS Górnik Bytom

AZS Poznań

BKT Advantage Bielsko-Biała

WTS Orzeł Warszawa

2017

M

20-22.09

Ustroń

KS Górnik Bytom

WKS Grunwald Poznań

UKS Beskidy Ustroń

AZS Poznań

K

20-22.09

Bytom

KS Górnik Bytom

SKT Szczecin

BKT Advantage Bielsko-Biała

ChTT Chorzów

2018

M

20-22.12

Bytom

UKS Beskidy Ustroń

WKS Grunwald Poznań

KS Górnik Bytom

KT Warszawianka Warszawa

K

20-22.12

Bielsko-Biała

KS Górnik Bytom

Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa

Sopot Tenis Klub

BKT Advantage Bielsko-Biała

 


Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.