Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI DRUŻYNOWE > DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI > JUNIORZY
 Drużynowe rozgrywki o Mistrzostwo Polski Juniorów

1956

SKT Sopot

 

 

 

1957

SKT Sopot

Olsza Kraków

 

 

1958

SKT Sopot

Baildon Katowice

Legia Warszawa

Broń Radom

1959

Legia Warszawa

SKT Sopot

Baildon Katowice

Broń Radom

1960

MKT Łódź

Baildon Katowice

SKT Sopot

Broń Radom

1961

Legia Warszawa

SKT Sopot

Baildon Katowice

MKT Łódź

1962

Wisła Toruń

KS Chełmek

SKT Sopot

Baildon Katowice

1963

Legia Warszawa

SKT Sopot

MKT Łódź

KS Chełmek

1964

SKT Sopot

Broń Radom

Baildon Katowice

KS Chełmek

1965

SKT Sopot

AKS Chorzów

Broń Radom

Baildon Katowice

1966

SKT Sopot

Baildon Katowice

AZS Warszawa

Sparta Szczecin

1967

SKT Sopot

Warszawianka

Grunwald Poznań

Baildon Katowice

1968

SKT Sopot

Warszawianka

AZS Warszawa

Start Radom

1969

SKT Sopot

Warszawianka

Baildon Katowice

AZS Poznań

1970

SKT Sopot

AZS Poznań

Warszawianka

AZS Warszawa

1971

SKT Sopot

AZS Warszawa

Warszawianka

Piast Gliwice

1972

SKT Sopot

KS Lumel Zielona Góra

MKS AZS Warszawa

GKS Olimpia Poznań

1973

SKT Sopot

SKS Warszawianka

KS Broń Radom

SKS Sparta Szczecin

1974

Legia Warszawa

SKS Warszawianka

Stal Stalowa Wola

Sparta Szczecin

1975

Legia Warszawa

SKS Warszawianka

Gwardia Wrocław

Wisła Toruń

1976

SZS AZS Warszawa

Legia Warszawa

SKS Warszawianka

GKS Piast Gliwice

1977

Legia Warszawa

AZS AWF Warszawa

SKS Warszawianka

Nafta Zielona Góra

1978

Legia Warszawa

Budowlani Katowice

Nafta Zielona Góra

AZS AWF Warszawa

1979

SKS Warszawianka

SKS Nadwiślan Kraków

Nafta Zielona Góra

CWKS Legia Warszawa

1980

Nadwiślan Kraków

SKS Warszawianka

TKS Budowlani Katowice

GKS Nafta Zielona Góra

1981

TKS Budowlani Katowice

SKS Nadwiślan Kraków

GKS Nafta
Zielona Góra

AZS Politechnika Warszawa

1982

KKT Energomontaż Wrocław

TKS Budowlani Katowice

SKS Nadwiślan Kraków

CWKS Legia Warszawa

1983

MKT łódź

KKT Energomontaż Wrocław

Piast Gliwice

GKS Olimpia Poznań

1984

KS Goplania Inowrocław

MKT Łódź

KKT Energomontaż Wrocław

KS Stal Stalowa Wola

1985

KS Goplania Inowrocław

WKT Mera Warszawa

KKT Energomontaż Wrocław

MKT Łódź

1986

AZS Poznań

WKT Mera Warszawa

CWKS Legia Warszawa

GKS Górnik Wesoła

1987

WKT Mera Warszawa

CWKS Legia Warszawa

TKS Budowlani Katowice

GKS Katowice

1988

TKS Budowlani Katowice

CWKS Legia Warszawa

KS Zagłębie Lubin

WKT Mera Warszawa

1989

CWKS Legia Warszawa

KS Górnik Bytom

SKT Sopot

KKT Energomontaż Wrocław

1990

CWKS Legia Warszawa

KS Górnik Bytom

SKS Warszawianka

SKT Sopot

1991

CWKS Legia

SKT Sopot

GTT Lechia Gdańsk

SKS Warszawianka

 

1992

M

28-30.09

SKT Sopot

SKT Sopot

KS Górnik Bytom

CWKS Legia

Górnik Wesoła

 

K

28-30.09

Zagłębie Wałbrzych

GKS Zagłębie Wałbrzych

KS Górnik Bytom

MKT Łódź

KS Energetyk Gryfino

1993

M

21-23.09

Górnik Bytom

KS Górnik Bytom

SKS Warszawianka

KKS Olsza Kraków

 

 

K

21-23.09

KS Energetyk Gryfino

MKT Łódź

KS Energetyk Gryfino

TKS
Szczawno Zdrój

KS Slavia Ruda Śląska

1994

M

 

CWKS Legia Warszawa

KKT Wrocław

SKT Szczecin

KS Górnik Bytom

 

K

 

TKS Szczawno Zdrój

MKT Łódź

SKT Sopot

KS Energetyk Gryfino

1995

M

18-20.09

KKT Wrocław

KS Warszawianka

KKT Wrocław

CWKS Legia
Warszawa

SKT Sopot

 

K

18-20.09

Sopot

SKT Sopot

WKT Mera Warszawa

TKS
Szczawno Zdrój

CWKS Legia Warszawa

1996

M

13-15.09

Bielsko-Biała

WKT Mera Warszawa

KKT Wrocław

KKS
Bielsko-Biała

AZS Poznań

 

K

13-17.09

Górnik Bytom

KS Górnik Bytom

SKT Sopot

TKS
Szczawno Zdrój

PKT Pobiedziska

1997

M

15-17.09

Inowrocław

SKT Sopot

KKS Goplania Inowrocław

CWKS Legia Warszawa

AZS Poznań

 

K

15-17.09

Bytom

KS Górnik Bytom

SKT Sopot

TKS
Szczawno Zdrój

tylko 3 drużyny

1998

M

28-30.09

Szczecin

SKT Szczecin

KKT Wrocław

CWKS Legia Warszawa

SKT Sopot

 

K

25-27.09

Warszawa

WKT Mera Warszawa

KS Górnik Bytom

SKT Sopot

SKT Szczecin

1999

M

24-26.09

Wrocław

KKT Wrocław

MKT Łódź

AZS Poznań

SKT Sopot

 

K

24-26.09

Bytom

CWKS Legia Warszawa

SKT Prokom Sopot

KS Górnik Bytom

x

2000

M

22-24.09

Poznań

AZS Poznań

SKT Sopot

MKT Łódź

x

 

K

22-24.09

Sopot

KS Górnik Bytom

CWKS Legia Warszawa

SKT Sopot

x

2001

M

14-16.09

Wrocław KKT

GTT Lechia Gdańsk

AZS Poznań

KKT Wrocław

DTT
Dąbrowa Górnicza

 

K

15-16.09

Bytom

KS Górnik Bytom

KS Warszawianka

SKT Sopot

BKS Polonia Bydgoszcz

2002

M

13-15.09

Gdańsk

DTT Dabrowa Górnicza

GTT Lechia Gdańsk

AZS Poznań

UKS MOSiR SP 44 Bydgoszcz

 

K

13-15.09

Sopot

KS Warszawianka

SKT Sopot

KS Górnik Bytom

KS Promień Opalenica

2003

M

20-23.09

Poznań

AZS Poznań

SKT Sopot

MKT Łódź

WKT Mera Warszawa

 

K

19-20.09

Sopot

SKT Sopot

KS Górnik Bytom

PKT Pabianice

UKT Radość 90 Warszawa

2004

M

10-12.09

Poznań

AZS Poznań

UKT Radość 90 Warszawa

SKT Sopot

MKT Łódź

 

K

11-12.09

Sopot

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

KS Grzegórzecki Kraków

PKT Pabianice

2005

M

9-11.09

Gdynia

AZS Poznań

SKT Sopot

ChTT Chorzów

UKT Radość 90 Warszawa

 

K

22-24.09

Kraków

KS Grzegórzecki Kraków

AZS Poznań

CzKT Victoria Częstochowa

UKT Radość 90 Warszawa

2006

M

8-10.09

Bytom

KS Górnik Bytom

UKT Radość 90 Warszawa

ChTT Chorzów

AZS Poznań

 

K

8-10.09

Poznań AZS

AZS Poznań

UKT Radość 90 Warszawa

TKS Arka Gdynia

KS Warta Poznań

2007

M

18-20.09

Gdynia

TKS Arka Gdynia

AZS Poznań

KS Start Łódź

KS Górnik Bytom

 

K

17-19.09

Zabrze

TKS Arka Gdynia

AZS Poznań

UKT Radość 90 Warszawa

KS Warta Poznań

2008

M

22-24.09

Bydgoszcz

KT Legia Warszawa

TKS Arka Gdynia

SKT Szczecin

KT Break Warszawa

 

K

15-17.09

Zabrze

TKS Arka Gdynia

RKS Okęcie Warszawa

KS Mostostal Zabrze

AZS Bydgoszcz

2009

M

20-22.09

Bydgoszcz

KT Legia Warszawa

WTS Deski Warszawa

Promasters Szczecin

KS Mostostal Zabrze

 

K

21-23.09

Zabrze

SKT Sopot

RKS Okęcie Warszawa

KS Mostostal Zabrze

UKS Dwójka Siedlce

2010

M

17-19.09

Bydgoszcz

AZS Poznań

WTS Deski Warszawa

KS Górnik Bytom

KT Legia Warszawa

 

K

17-19.09

Poznań

AZS Poznań

KS Mostostal Zabrze

UKS Tenis Club Drwęckie Ostróda

x

2011

M

16-18.09

Poznań

AZS Poznań

KS Warszawianka

SKT Sopot

WTS Deski Warszawa

 

K

2-4.09

Poznań

KS Górnik Bytom

AZS Poznań

SKT Sopot

TKS Arka Gdynia

2012

M

14-16.09

Sopot

SKT Sopot

WKS Grunwald Poznań

KS Warszawianka

KS Matchpoint Wrocław

 

K

14-16.09

Łódź

KT Jelenia Góra

Promasters Szczecin

ŁKT Łódź

KS Warszawianka

2013

M

20-22.09

Pobiedziska

WKS Grunwald Poznań

KS Warszawianka

SKT Sopot

SKS Matchpoint Wrocław

 

K

20-22.09

Bytom

KS Górnik Bytom

KT Jelenia Góra

ŁKT Łódź

KS Grzegórzecki Kraków

2014

M

12-14.09

Bytom

KS Górnik Bytom

SKT Sopot

AZS Poznań

SKT Centrum Bydgoszcz

 

K

12-14.09

Bytom

AT Promasters Szczecin

RKT Return Radom

KS Górnik Bytom

UKS Beskidy Ustroń

2015

M

11-13.09

Bytom

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

UKS Beskidy Ustroń

KT Legia Warszawa

 

K

11-13.09

Bytom

KT Legia Warszawa

SKT Sopot

MKS
Szczawno Zdrój

KS Górnik Bytom

2016

M

16-18.09

Ustroń

Sopot Tenis Klub

AZS Poznań

RKT Return Radom

MKT
Stalowa Wola

 

K

16-18.09

Bytom

KS Górnik Bytom

SKF Klub Tenisowy Szczawno Zdrój

BKT Advantage Bielsko-Biała

KT Legia Warszawa

2017

M

15-17.09

Bytom

KS Górnik Bytom

KT Warszawianka

SKT Szczecin

AZS Poznań

 

K

15-17.09

Bytom

KS Górnik Bytom

BKT Advantage Bielsko-Biała

ChTT Chorzów

AZS Poznań

2018

M

3-5.11

Sobota

KS Górnik Bytom

Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa

AT Angelique Kerber Puszczykowo

Klub Miedzeszyn Warszawa

 

K

2-4.11

Sobota

KS Górnik Bytom

Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół

Sopot Tenis Klub

BKT Advantage Bielsko-Biała

 

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.