Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI DRUŻYNOWE > DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI > JUNIORZY MŁODSI / KADECI
 Drużynowe rozgrywki o Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych/Kadetów

1987

CWKS Legia Warszawa

SKT Sopot

KS Zagłębie Lubin

KS Górnik Bytom

1988

SKT Sopot

CWKS Legia Warszawa

KS Zagłębie Lubin

Atrii Wałbrzych

1989

KS Zagłębie Lubin

MKT Łódź

SKT Sopot

SKS Nadwiślan Kraków

1990

 

 

 

 

1991

 

 

 

 

 





1992

M

 

Nie było

 

 

 

 

K

 

Nie było

 

 

 

1993

M

1-3.08

KKT Wrocław

KKS Bielsko-Biała

KKT Wrocław

AZS Poznań

CWKS Legia Warszawa

 

K

1-3.08

Szczawno Zdrój

MKT Łódź

TKS
Szczawno Zdrój

SKT Sopot

KS Slavia
Ruda Śląska

1994

M

 

KKS Bielsko-Biała

KS Warszawianka

AZS Poznań

KKT Wrocław

 

K

 

KS Górnik Bytom

CWKS Legia Warszawa

PKT Pobiedziska

SKT Sopot

1995

M

21-23.09

WKT Mera

WKT Mera Warszawa

SKT Sopot

CWKS Legia

ZTT Złotoryja

 

K

22-24.09

Bielsko-Biała

WKT Mera Warszawa

KS Górnik Bytom

CWKS Legia Warszawa

KKS
Bielsko-Biała

1996

M

20-22.09

AZS Poznań

AZS Poznań

ZTT Złotoryja

SKT Sopot

CWKS Legia Warszawa

 

K

20-22.09

Mostostal Zabrze

KS Mostostal Zabrze

CWKS Legia Warszawa

KKS Olsza Kraków

SKT Sopot

1997

M

19-21.09

Wrocław KKT

KKT Wrocław

WKT Mera Warszawa

SKT Sopot

BKS Polonia Bydgoszcz

 

K

19-20.09

Warszawa Legia

CWKS Legia Warszawa

SKT Sopot

SKT Szczecin

TKS
Szczawno Zdrój

1998

M

14-17.09

Wrocław

KKT Wrocław

GSM Posnania Poznań

OSiR
Piotrków Trybunalski

x

 

K

13-15.09

Warszawa

CWKS Legia Warszawa

AZS Środowisko Wrocław

SKT Sopot

MKT Łódź

1999

M

17-19.09

Toruń

KKT Wrocław

SzKT Szamutuły

OSiR
Piotrków Trybunalski

SKS Start-Wisła Toruń

 

K

17-19.09

Sopot

SKT Prokom Sopot

MKT Łódź

KS Górnik Bytom

x

2000

M

22-24.09

Wrocław

SKT Sopot

KKT Wrocław

SKS Start-Wisła Toruń

DTT
Dąbrowa Górnicza

 

K

22-24.09

Sopot

SKT Sopot

CWKS Legia Warszawa

KS Goplania Inowrocław

PKT Pabianice

2001

M

21-23.09

Zielona Góra

GKT Nafta
Zielona Góra

SKT Sopot

KKT Wrocław

KT Ginter Warszawa

 

K

14-16.09

Bytom

KS Warszawianka

AZS Poznań

SKT Sopot

KS Górnik Bytom

2002

M

13-15.09

Toruń

AZS Poznań

SKT Sopot

KS Mostostal Zabrze

UKT Radość 90 Warszawa

 

K

13-15.09

Zabrze

KS Masters Szczecin

PKT Pabianice

SKT Sopot

KS Mostostal Zabrze

2003

M

5-7.09

Zabrze

KS Mostostal Zabrze

ChTT Chorzów

UKT Radość 90 Warszawa

AZS Poznań

 

K

5-7.09

Pabianice

KS Grzegórzecki Kraków

PKT Pabianice

KS Start Wisła Toruń

KT Return Radom

2004

M

10-12.09

Bytom

KS Górnik Bytom

UKT Radość 90 Warszawa

KS Mostostal Zabrze

KS Warta Poznań

 

K

17-19.09

Toruń

KS Start Wisła Toruń

RKS Okęcie Warszawa

TKS Arka Gdynia

SKT Sopot

2005

M

10-12.09

Poznań

TKS Arka Gdynia

AZS Poznań

WKT Atrii Wałbrzych

SKT Szczecin

 

K

19-21.09

Kraków

TKS Arka Gdynia

KS Warszawianka

KS Grzegórzecki Kraków

WKS Grunwald Poznań

2006

M

19-21.09

Gdynia

TKS Arka Gdynia

KKT Wrocław

SKT Szczecin

KS Grzegórzecki Kraków

 

K

15-17.09

Gdynia

TKS Arka Gdynia

ST Tiebreak Warszawa

KS Warszawianka

KS Mostostal Zabrze

2007

M

14-16.09

Bydgoszcz Centrum

SKT Szczecin

SKT Centrum Bydgoszcz

KT Legia Warszawa

AZS Poznań

 

K

14-16.09

Zabrze

WKT Mera Warszawa

TKS Arka Gdynia

SKT Szczecin

KS Slavia
Ruda Śląska

2008

M

12-14.09

Poznań

AZS Poznań

KS Mostostal Zabrze

KT Ginter Warszawa

KS Grzegórzecki Kraków

 

K

13-15.09

Poznań

ChTT Chorzów

AZS Poznań

ZTT Złotoryja

TKS Arka Gdynia

2009

M

12-14.09

Poznań

SKT Sopot

GKT Nafta
Zielona Góra

KT Legia Warszawa

AZS Poznań

 

K

12-14.09

Pabianice

SKT Sopot

STT Złotoryja

KS Start Wisła Toruń

PKT Pabianice

2010

M

3-5.09

Warszawa

KS Warszawianka

SKT Sopot

KT Legia Warszawa

Redeco Wrocław

 

K

305.09

Sopot

SKT Sopot

KS Warszawianka

KT Jelenia Góra

x

2011

M

2-4.09

Bytom

Redeco Wrocław

UNTS Warszawa

KS Górnik Bytom

CzKT Victoria Częstochowa

 

K

2-4.09

Radom

KT Jelenia Góra

RKT Return Radom

KS Grzegórzecki Kraków

KS Warszawianka

2012

M

14-16.09

Poznań

AZS Poznań

SKT Sopot

KS Warszawianka

 

UNTS Warszawa

 

K

14-16.09

Kraków

RKT Return Radom

AZS Poznań

KS Grzegórzecki Kraków

MKS
Szczawno Zdrój

2013

M

20-22.09

Poznań AZS

AZS Poznań

SKT Sopot

AT Promasters Szczecin

KS Warszawianka

 

K

20-22.09

Sopot

SKT Sopot

KS Sport Med. Zabrze

MKS
Szczawno Zdrój

Fundacja Tenis Prószków

2014

M

12-14.09

Łódź

RKT Return Radom

AZS Poznań

KT Legia Warszawa

MKT Łódź

 

K

12-14.09

Warszawa

KT Legia Warszawa

MKS
Szczawno Zdrój

MKT Łódź

PKT Pabianice

2015

M

11-13.09

Łódź

KT Legia Warszawa

RKT Return Radom

MKT Łódź

AZS Poznań

 

K

11-13.09

Inowrocław

ITT Goplania Inowrocław

BKT Advantage Bielsko-Biała

PKT Pabianice

PKT Pobiedziska

2016

M

16-18.09

Bydgoszcz

KT Legia Warszawa

KS Górnik Bytom

Klub Miedzeszyn Warszawa

SKT Szczecin

 

K

16-18.09

Pobiedziska

KT Legia Warszawa

BKT Advantage Bielsko-Biała

MKT Łódź

WTS Orzeł Warszawa

2017

M

15-17.09

Poznań AZS

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

KT Legia Warszawa

WKS Grunwald Poznań

 

K

15-17.09

Bielsko-Biała

BKT Advantage Bielsko-Biała

Stowarzyszenie Morelowa
Tennis Club Warszawa

Sopot Tenis Klub

MKT Łódź

2018

M

7-9.09

Łódź MKT

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

Miejski
Klub Tenisowy
Łódź

ITT Goplania Inowrocław

 

K

7-9.09

Bielsko-Biała

BKT Advantage Bielsko-Biała A

BKT Advantage Bielsko-Biała B

Klub Tenisowy GAT
Gdańsk

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół
Zgierz

2019

M

13-15.09

Łódź MKT

Krzycki
Klub Tenisowy Wrocław

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

AZS Poznań

Miejski
Klub Tenisowy Łódź

 

K

12-15.09

Bielsko-Biała

BKT Advantage Bielsko-Biała

KS Górnik Bytom

Park Tenisowy Olimpia
Poznań

Krakowski
Klub Sportowy
OLSZA

 

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.