Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI DRUŻYNOWE > DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI > SKRZATY

Drużynowe rozgrywki o Mistrzostwo Polski Skrzatów

Drużynowy Puchar o Mistrzostwo PZT Skrzatów

1992

M

7-10.09

AZS Olsztyn

MOS Wrocław

AZS Poznań

CWKS Legia

Budowlani Katowice

 

K

7-10.09

LZS Pobiedziska

WKT Mera Warszawa

GTT Katowice

LZS Pobiedziska

KKT Wrocław

1993

M

21-23.09

AZS Poznań

MKS-AZS Łódź

MTT Wrocław

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

 

K

21-23.09

KS Mostostal Zabrze

KKS Olsza Kraków

ST Ginter Warszawa

KS Mostostal Zabrze

SKT Sopot

1994

M

 

CWKS Legia Warszawa

Zagłębie Lubin

KS Slavia Ruda Śląska

SKT Sopot

 

K

 

CWKS Legia Warszawa

KKS Olsza Kraków

Victoria Częstochowa

KS Mostostal Zabrze

1995

M

21-23.09

KKT Wrocław

KKT Wrocław

AZS MKS Łódź

SKT Szczecin

RKS Okęcie Warszawa

 

K

21-23.09

SKT Sopot

SKT Sopot

KS Mostostal Zabrze

MTT Wrocław

ŁKS Łódź

1996

M

28-30.09

KT Return Wrocław

DTT Dąbrowa Górnicza

GTT Lechia Gdańsk

RKS Okęcie Warszawa

MKT Łódź

 

K

28-30.09

SKT Sopot

SKT Sopot

MKT Trzebinia

TS Olimpia Poznań

SP 41 Łódź

1997

M

29-31.08

Poznań AZS

SKT Sopot

AZS Poznań

KT Return Wrocław

DTT Dabrowa Górnicza

 

K

28-30.08

Sopot SKT

SKT Sopot

KKS Goplania Inowrocław

KS Warszawianka

KS Slavia Ruda Śląska

1998

M

11-13.09

Wrocław

AZS Środowisko Wrocław

ChKT Chrzanów

GTT Lechia Gdańsk

UKT Radość 90 Warszawa

 

K

11-13.09

Pabianice

PKT Pabianice

KS Energetyk Gryfino

KS Slavia Ruda Śląska

AZS Środowisko Wrocław

1999

M

18-20.09

Bytom

UKT Radość 90 Warszawa

SKT Sopot

KS Górnik Bytom

SKT Szczecin

 

K

17-19.09

Opalenica

KS Promień Opalenica

KS Olsza Kraków

CzKT Victoria Częstochowa

SKS Start-Wisła Toruń

2000

M

22-24.09

Bytom

KS Górnik Bytom

AZS Poznań

KKT Wrocław

CWKS Legia Warszawa

 

K

22-24.09

Pabianice

KKT Wrocław

KS Górnik Wieliczka

PKT Pabianice

SKS Start-Wisła Toruń

2001

M

14-16.09

Gdynia

KS Górnik Bytom

AZS Poznań

KT Arka Gdynia

KS Budowlani Olsztyn

 

K

14-16.09

Poznań AZS

KS Górnik Wieliczka

AZS Poznań

SKT Sopot

KS Warszawianka

2002

M

14-16.09

Poznań AZS

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

TKS Arka Gdynia

KS Orkan Łódź

 

K

13-15.09

Gdynia

KS Warszawianka

UKS Sokół Ceradz Kościelny

TKS Arka Gdynia

MKT Łódź

2003

M

19-21.09

Bytom

KS Górnik Bytom

TS Olimpia Poznań

ST Tiebreak Warszawa

BKS Polonia Bydgoszcz

 

K

19-21.09

Radom

KT Return Radom

ChTT Chorzów

KS Posnania Poznań

TKT Tarnów

2004

M

17-19.09

Radom

ST Tiebreak Warszawa

TKS Arka Gdynia

RTT Radom

TS Olimpia Poznań

 

K

17-19.09

Poznań

KS Posnania Poznań

ChTT Chorzów

KS Pogoń Siedlce

MKT Łódź

2005

M

16-18.09

Radom

KT Return Radom

TS Olimpia Poznań

KS Budowlani Olsztyn

AZS Poznań

 

K

16-18.09

Chorzów

ChTT Chorzów

KS Warta Poznań

KS Posnania Poznań

TKS Arka Gdynia

2006

M

15-17.09

Warszawa Legia

KT Legia Warszawa

SKT Sopot

TKS Arka Gdynia

GKT Nafta Zielona Góra

 

K

15-17.09

Sopot

SKT Sopot

KS Grzegórzecki Kraków

KS Posnania Poznań

UKT Radość 90 Warszawa

2007

M

14-16.09

Sopot

SKT Sopot

KT Legia Warszawa

MKS 1985 Szczawno Zdrój

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

 

K

14-16.09

Chorzów

ChTT Chorzów

KT Jelenia Góra

SKT Sopot

STT Fakro Nowy Sącz

2008

M

12-14.09

Nowy Sącz

STT Fakro Nowy Sącz

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

MKS 1985 Szczawno Zdrój

KS Promień Opalenica

 

K

12-14.09

Gdynia

RKT Return Radom

UKS Tenis SP-41 Łódź

AZS Poznań

KS Grzegórzecki Kraków

2009

M

11-13.09

Gdynia

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

AZS Poznań

SKT Sopot

KS Warszawianka

 

K

11-13.09

Gdynia

RKT Return Radom

ŁKT Łódź

TKS Arka Gdynia

MKS 1985 Szczawno Zdrój

2010

M

3-5.09

Olsztyn

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

UKS Czarna

RKT Return Radom

ChTT Chorzów

 

K

3-5.09

Olsztyn

SKT Sopot

KT Śnieżka Karpacz

KT Legia Warszawa

AZS Poznań

2011

M

2-4.09

Toruń

KT Legia Warszawa

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

AZS Poznań

KTA Wrocław

 

K

2-4.09

Bytom

MKS 1985 Szczawno Zdrój

KT Legia Warszawa

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

AZS Poznań

2012

M

14-16.09

Warszawa

ST Tiebreak Warszawa

KS Górnik Bytom

PKT Pabianice

Tenis Klub Toruń

 

K

14-16.09

Warszawa

KT Legia Warszawa

AZS Poznań

ITT Goplania Inowrocław

WTS Deski Warszawa

2013

M

20-22.09

Warszawa

KS Górnik Bytom

PKT Pabianice

WTS Deski Warszawa

AZS Poznań

 

K

20-22.09

Bytom

BKT Advantage Bielsko-Biała

ChTT Chorzów

GKT Nafta Zielona Góra

AZS Poznań

2014

M

12-14.09

Poznań AZS

AZS Poznań

WKT Mera Warszawa

UKS Korona Kielce

PKT Pabianice

 

K

12-14.09

Kraków

AT Promasters Szczecin

UKT Winner Kraków

ST RP Sport Olsztyn

KKKS Kraków

2015

M

11-13.09

Olsztyn

KT Legia Warszawa

KS Górnik Bytom

KS Budowlani Olsztyn

AZS Poznań

 

K

11-13.09

Olsztyn

ST RP Sport Olsztyn

AT Promasters Szczecin

BKT Advantage Bielsko-Biała

KT Legia Warszawa

2016

M

9-11.09

Zabrze

ST Matchpoint Komorów

AZS Poznań

KS Mostostal Zabrze

SKT Centrum Bydgoszcz

 

K

9-11.09

Poznań Olimpia

Park Tenisowy Olimpia Poznań I

KT Legia Warszawa

BKT Advantage Bielsko-Biała

Park Tenisowy Olimpia Poznań II

2017

M

8-10.09

Bielsko-Biała

AZS Poznań

ST MATCHPOINT w Komorowie

AT Promasters Szczecin

Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa

 

K

8-10.09

Bytom

BKT Advantage Bielsko-Biała

KT Legia Warszawa

Park Tenisowy Olimpia Poznań

KS AZS AWF Wrocław

2018

M

7-9.09

Bytom

BKT Advantage Bielsko-Biała

Fundacja Tennis Pro

Tenisowy UKS LEO Trąbki Małe

Klub Tenisowy Błonia Kraków

 

K

7-9.09

Gdańsk GAT

TS IDEA SPORT Toruń

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

AZS Poznań A

Fundacja Szczecińska AT

2019

M

13-15.09

Bytom

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój

Fundacja Szczecińska AT

STT Fakro Nowy Sącz

KS Górnik Bytom

 

K

13-15.09

Poznań Olimpia

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna

Park Tenisowy Olimpia Poznań

Fundacja Szczecińska AT

AZS Poznań

 

 

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.