Znajdujesz się: ZAWODNICY > ORGANIZACJA SZKOLENIA PZT KiM,U23 - U12 > KOMUNIKATY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI, U23
Program "Tenisowa Zima" KN Seniorów
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu Programu „Tenisowa Zima” dotyczącego zawodników kadry narodowej Seniorów. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 120 h x 65,00 PLN = 7.800,00 PLN
- dofinansowanie trenera indywidualnego zawodnika – 8.000,00 PLN (warunek – licencja trenerska 2020 i 2021 oraz trener nie jest związany umową z PZT)
- dofinansowanie trenera przygotowania motorycznego – 5.000,00 PLN (warunek – trener nie jest związany umową z PZT)
- przekazanie przez PZT 6 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi.
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 22.900,00 PLN.

Zawodnicy KN Seniorów zakwalifikowani do Programu „Tenisowa Zima”:
1. Świątek Iga - niestowarzyszona
2. Linette Magda - AZS Poznań
3. Fręch Magdalena – KS Górnik Bytom
4. Shoshyna Anastasia – WKS Grunwald Poznań
5. Kubka Martna – GKT Nafta Zielona Góra
6. Chwalińska Maja – BKT Advantage Bielsko-Biała
7. Kawa Katarzyna – niestowarzyszona
8. Falkowska Weronika – AT Masters Radom
9. Kania Choduń Paula – WSG Academy – Warsaw Sports Group
10. Piter Katarzyna – WKS Grunwald Poznań
11. Zawadzka Joanna – UKS ACT Sport Tarnów
12. Baszak Weronika – Redeco Wrocław
13. Jeleń Aleksandra – WKT Mera Warszawa
14. Kaśnikowski Maksymilian - Stow.Trnovsky Mario Tennis Club
15. Majchrzak Kamil AZS Łódź
16. Żuk Kacper – niestowarzyszony
17. Michalski Daniel – WKT Mera Warszawa
18. Janowicz Jerzy - niestowarzyszony
19. Marek Wojciech – KS Górnik Bytom
20. Zieliński Jan – WKT Mera Warszawa
21. Walków Szymon – Redeco Wrocław
22. Drzewiecki Karol – WKS Grunwald Poznań
23. Dembek Michał – WSG Academy – Warsaw Sports Group
24. Matuszewski Piotr – AZS Poznań
25. Galus Piotr – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters Szczecin
26. Gajewski Kamil – Sopot Tenis Klub
27. Mikuła Michał – Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock
Konsultacje szkoleniowe PZT - Warszawa, 27-30.05.2020
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 27-30.05.2020 w Warszawie odbędą się Konsultacje szkoleniowe PZT Kobiet, na które zostały powołane:

1. Iga Świątek (Niezrzeszona)
2. Magdalena Fręch (KS Górnik Bytom)
3. Alicja Rosolska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
4. Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra)
5. Weronika Falkowska (AT Masters Radom)
6. Paula Kania (WSG Academy Warszawa)

Prowadzącymi Konsultacje będą: Trenerzy – Dawid Celt, Maciej Domka, Paweł Rzepecki.
Szczegółowe informacje dotyczące Konsultacji szkoleniowych PZT przesłane będą bezpośrednio powołanym zawodnikom.

Dział Sportu PZT
Konsultacje szkoleniowe PZT - Łódź, 25-28.05.2020
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 25-28.05.2020 w Łodzi odbędą się Konsultacje szkoleniowe PZT Mężczyzn i U18, na które zostali powołani:

1. Kamil Majchrzak (AZS Łódź)
2. Jan Zieliński (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
3. Daniel Michalski (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
4. Piotr Matuszewski (AZS Poznań)
5. Karol Drzewiecki (WKS Grunwald Poznań)
6. Piotr Pawlak (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
7. Filip Pieczonka (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)


Prowadzącymi Konsultacje będą: Trenerzy – Mariusz Fyrstenberg, Tomasz Iwański, Mieczysław Bogusławski i Michał Przysiężny.
Szczegółowe informacje dotyczące Konsultacji szkoleniowych PZT przesłane będą bezpośrednio powołanym zawodnikom.

Dział Sportu PZT
Konsultacje szkoleniowe PZT - Bytom, 25-28.05.2020
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 25-28.05.2020 w Bytomiu odbędą się Konsultacje szkoleniowe PZT, na które powołani zostali:

1. Kacper Żuk (Niezrzeszony)
2. Wojciech Marek (KS Górnik Bytom)
3. Szymon Walków (Stow. REDECO SiR Wrocław)
4. Michał Dembek (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
5. Maciej Kos (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
6. Olaf Pieczkowski (UKS RP SPORT Olsztyn)


Prowadzącymi Konsultacje będą Trenerzy: Henryk Kornas, Aleksander Charpantidis, Łukasz Kuboszek.
Szczegółowe informacje dotyczące Konsultacji szkoleniowych PZT przesłane będą bezpośrednio powołanym zawodnikom.

Dział Sportu PZT
Konsultacje szkoleniowe PZT - Janki k/Warszawy, 18-21.05.2020
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18-21.05.2020 w Jankach k/Warszawy odbędą się Konsultacje szkoleniowe PZT Kobiet U23, na które zostały powołane:

1. Magdalena Fręch (KS Górnik Bytom)
2. Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra)
3. Weronika Falkowska (AT Masters Radom)
4. Stefania Rogozińska-Dzik (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
5. Paula Kania (WSG Academy - Warsaw Sports Group)


Prowadzącymi Konsultacje będą: Trenerzy – Maciej Synówka, Sandra Zaniewska.
Szczegółowe informacje dotyczące Konsultacji szkoleniowych PZT przesłane będą bezpośrednio powołanym zawodnikom.

Dział Sportu PZT
Konsultacje szkoleniowe PZT - Łódź, 18-21.05.2020
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18-21.05.2020 w Łodzi odbędą się Konsultacje szkoleniowe PZT Mężczyzn i U18, na które zostali powołani:

1. Kamil Majchrzak (AZS Łódź)
2. Jan Zieliński (WKT Mera Warszawa)
3. Szymon Walków (Stow. REDECO SiR Wrocław)
4. Michał Dembek (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
5. Aleksander Orlikowski (MKT Łódź)
6. Szymon Kielan (AZS Poznań)


Prowadzącymi Konsultacje będą: Trenerzy – Mariusz Fyrstenberg, Michał Przysiężny, Mieczysław Bogusławski i Tomasz Iwański.
Szczegółowe informacje dotyczące Konsultacji szkoleniowych PZT przesłane będą bezpośrednio powołanym zawodnikom.

Dział Sportu PZT
Konsultacje szkoleniowe PZT - Bytom, 18-21.05.2020
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18-21.05.2020 w Bytomiu odbędą się Konsultacje szkoleniowe PZT, na które powołani zostali:

1. Kacper Żuk (Niezrzeszony)
2. Wojciech Marek (KS „Górnik” Bytom)
3. Piotr Matuszewski (AZS Poznań)
4. Maks Kaśnikowski (Stow. Trnovsky Mario Tennis Club)
5. Piotr Kusiewicz (Niezrzeszony)
6. Martyn Pawelski (KT Zabrze)
7. Jan Kopcik (KS „Górnik” Bytom)


Prowadzącymi Konsultacje będą Trenerzy: Henryk Kornas i Aleksander Charpantidis
Szczegółowe informacje dotyczące Konsultacji szkoleniowych PZT przesłane będą bezpośrednio powołanym zawodnikom.

Dział Sportu PZT

Partner - Ministerstwo Sportu

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny - BMG Goworowski

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalny Partner - Seiko

Partner PZT - Fundacja ARP

Partner - tenis4u.pl

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Partner Generalny - Regent

Partner Techniczny

Partner - Broyx

Partner Marketingowy - Falubaz

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner - Kubota

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.