Znajdujesz się: ZAWODNICY > ORGANIZACJA SZKOLENIA PZT KiM - U8 > KOMUNIKATY U17 - U23 kobiety
Konsultacje szkoleniowe U18 PZT – Bytom, 14-16.11.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy w dniach 14-16.11.2021 organizuje w klubie K.S Górnik Bytom konsultacje szkoleniowe, przedstartowe KN U18.

Na konsultację zostały powołane zawodniczki:

Weronika Ewald
Zuzanna Frankowska
Daria Górska

Trenerzy:
Maciej Domka
Sergey Mikhailov

Celem konsultacji jest rywalizacja przed turniejem singlowym i zgranie sie przed występami w deblu w Pszczynie.
Zgrupowanie szkoleniowe PZT KN PZT U18 kobiet COS OPO Cetniewo, 24.10 – 02.11.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodniczki KN PZT U18-23 w dniach 24.10-02.11.2021 na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie.

Powołane zawodniczki:
1. Bednarz Zuzanna - Klub Sportowy Czarni (2005)
2. Bergler Olivia – KS Górnik Bytom (2005)
3. Bozova Anastasia - Akademicki Związek Sportowy Łódź (2005)
4. Frankowska Zuzanna - CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica (2004)
5. Górska Daria - CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica (2005)
6. Kubacha Zuzanna - AT Angelique Kerber Puszczykowo (2004)
7. Lipiec Xenia - Kędzierzyński Klub Tenisowy (2004) – rezygnacja (kontuzja)
8. Pawlikowska Zuzanna - CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica (2005)
9. Świerczyńska Magdalena - WTS DeSki Warszawa (2004)

Kadra szkoleniowa:
1. Maciej Domka – Trener główny KN PZT U18-23 kobiet
2. Mieczysław Bogusławski – Trener główny przygotowania fizycznego PZT
3. Sławomir Fotek – Trener przygotowania fizycznego – trener współpracujący KN PZT U18-23 kobiet

Miejsce: COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.

Zawodniczki w osobnej korespondencji otrzymały powołania wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zgrupowania.

Turniej ITF Juniors J4 Porec i J3 Dubrovnik, Chorwacja, 9-24.10.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 9. – 24.10.2021 r. odbędzie się wyjazd Kadry U18 na dwa turnieje ITF w Chorwacji: J4 (Porec) i J3 (Dubrovnik).

Na wyjazd zostały powołane:
1. Oliwia Bergler,
2. Anastasia Bozova,
3. Zuzanna Frankowska,
4. Daria Górska,
5. Zuzanna Pawlikowska.

Trenerem wyjazdowym będzie Jakub Ulczyński.

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu zostały przekazane powołanym zawodniczkom.

Celem wyjazdu jest doskonalenie gry w warunkach turniejowych oraz umożliwienie zdobycia dodatkowych punktów rankingowych ITF.
Konsultacja PZT U18 przedstartowa - Bytom, 7-10.06.2021
ukryj
Konsultacja szkoleniowa kadry U23

W Bytomiu w dniach 7-10.07.2021 odbędzie się konsultacja szkoleniowa PZT przed NMP KiM.

Uczestniczki konsultacji:

1. Wiktoria Rutkowska
2. Marcelina Podlinska
3. Martyna Kubka
4. Daria Górska
Konsultacja PZT U18 przedstartowa - Bytom, 27-30.05.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, ze w dniach 27-30.05.2021w Bytomiu odbędą się konsultacje Kadry U18 PZT, przed turniejem ITF J1, na które zostały powołane:

1.Pola Wygonowska
2 Rozalia Gruszczynska
3. Zuzanna Bednarz
4. Malwiną Rowinska
5. Daria Górska
6. Magdalena Swierczynska
7. Anastasia Bozova

Trenerzy prowadzący:
1. Maciej Domka
2. Sławomir Fotek - Trener przygotowania motorycznego
Turniej ITF Juniors J2 Siauliai, Litwa, 22-28.02.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje że, grupa zawodniczek i zawodników weźmie udział w turnieju ITF Juniors J2 na Litwie w dniach 22-28.02.2021.

Zawodnicy i zawodniczki uczestniczący w wyjeździe:

1. Wygonowska Pola
2. Gruszczyńska Rozalia
3. Kaśnikowski Maks
4. Orlikowski Aleksander
5. Kamrowski Marcel
6. Pieczonka Filip
7. Pieczkowski Olaf

Opiekunami podczas wyjazdu będą trenerzy: Adam Molenda i Bartłomiej Dąbrowski.
Wyjazd na turniej jest organizowany indywidualnie przez teamy zawodników. PZT udziela wsparcia zapewniając transport oraz finansując wyjazd jednego z trenerów.
Konsultacje szkoleniowe PZT - Puszczykowo, 22 - 26 stycznia 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 22 - 26.01.2021 r. w Puszczykowie odbędą się Konsultacje szkoleniowe PZT U18 dziewcząt, na które zostały powołane:

1. Laura Koralnik
2. Xenia Lipiec
3. Zuzanna Pawlikowska
Ada Piestrzyńska - nie
4. Magdalena Świerczyńska
Pola Wygonowska - nie
5. Anastasia Bozova
6. Daria Górska

Prowadzącymi konsultacje będą Maciej Domka, Dawid Celt oraz Sławomir Fotek (trener przygotowania motorycznego).

Szczegółowe informacje dotyczące Konsultacji szkoleniowych PZT przesłane zostały bezpośrednio powołanym zawodnikom.
Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:
I GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Plenkiewicz Hubert – Stow. AG Tenis Chorzowska Radom
2. Błuś Aleksander – PT Olimpia Poznań
3. Litwic Tymon – STT Fakro Nowy Sącz
4. Sadzik Jan – KT Błonia Kraków
5. Tryjański Jakub – KT Błonia Kraków
6. Chłodnicki Jan – KS Górnik Bytom
7. Tejerina Ignacio – Kostrzyński Klub Tenisowy
8. Stańczyk Juliusz – STT Fakro Nowy Sącz
9. Urbański Jan – Fundacja KT Astra Książenice
10. Skrzyński Jan – KS Nadwiślan Kraków
11. Fletcher Vincent – Fundacja KT Astra Książenice
12. Kwiatkowski Maksymilian – WTS DeSki Warszawa
13. Kuszel Oliwia – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Pawelska Maja – Klub Sportowy Zabrze
15. Dróżdż Oliwia – Sopot Tennis Klub
16. Biełus Zofia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
17. Husar Sara – UKS Beskidy Ustroń
18. Wawrzkiewicz Inka – Sopot Tennis Klub
19. Odrobina Aniela – MKT Łódź
20. Skorupska Anna – PT Olimpia Poznań
21. Sybicka Oliwia – MKT Stalowa Wola
22. Kostecka Barbara – UKT Winner Kraków
23. Zemła Grzegorz - Fundacja Tennis Pro Piaseczno
24. Migdalski Mikołaj – BKT Advantage Bielsko-Biała
25. Kokot Bruno – KS KT Szczawno Zdrój
26. Andrzejczak Marcin – TUKS LEO Trąbki Małe
27. Tomasiak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
28. Lewandowski Dawid – KS KT Szczawno-Zdrój
29. Ważny Alan – KS Czarni Rzeszów
30. Mitoń Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
31. Kluczyński Jan – KS KT Szczawno-Zdrój
32. Downar Jan – KT GAT Gdańsk
33. Kosiński Filip – KS KT Szczawno-Zdrój
34. Mackiewicz Martyna – KT GAT Gdańsk
35. Stankiewicz Monika – KT GAT Gdańsk
36. Gołda Karolina – AT MASTERS Radom
37. Stypuła Laura – CKT Grodzisk Mazowiecki
38. Ciesielczyk Amelia – UKS RP SPORT Olsztyn
39. Podhajecka Dominika – Górzycki KT Smecz Górzyce
40. Kostka Natalia – BKT Advantage Bielsko-Biała
41. Kulbiej Nadia – Fundacja Szczecinski Klub Tenisowy Promasters
42. Czajka Antonina – PT Olimpia Poznań
43. Nadajewska Marta – BKT Advantage Bielsko-Biała
44. Wojtaszczyk Maria – KT Start Łódź
45. Nieradzik Maja – Klub Tenisowy Zabrze
46. Zgoła Goran – AZS Poznań
47. Grzegorzewski Oskar – BKT Advantage Bielsko-Biała
48. Kubalka Igor – MKS Andrychów
49. Lechno-Wasiutyński Fryderyk – PR-S FairPlayce Poznań
50. Piekarz Damian – KT Warszawianka Warszawa
51. Pawelski Martyna – KS Górnik Bytom
52. Matuszewski Gabriel – CKT Grodzisk Mazowiecki
53. Zgoła Borys – AZS Poznań
54. Kusiewicz Piotr - niezrzeszony
55. Taczała Dawid – PR-S FairPlayce Poznań
56. Kos Maciej – KT GAT Gdańsk
57. Koralnik Laura – WKT Mera Warszawa
58. Jodłowska Justyna – BKT Advantage Bielsko-Biała
59. Górska Daria – PT Olimpia Poznań
60. Telzyńska Hanna – Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa
61. Bergler Olivia – KS Górnik Bytom
62. Rowińska Malwina – niezrzeszona
63. Bednarz Zuzanna – KS Czarni Rzeszów
64. Bozova Anastasya – AZS Łódź
65. Bojarski Alan – Klub Miedzeszyn Warszawa
66. Tomański Karol – Stow. Mario Trnovsky Tennis Club
67. Bartusek Karolina – KS Górnik Bytom
68. Frankowska Zuzanna – AZS Łódź


II GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- dofinansowanie trenera indywidualnego zawodnika – 4.000,00 PLN (warunek – licencja trenerska 2020 i 2021 oraz trener nie jest związany umową z PZT)
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 11.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Ewald Weronika – KT GAT Gdańsk
2. Berkieta Tomasz – KT Warszawianka Warszawa
3. Jędrzejczak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
4. Lorens Mikołaj – KS Górnik Bytom
5. Kielan Szymon – Pabianicki Klub Tenisowy
6. Szajrych Jasza – WKS Grunwald Poznań
7. Pieczonka Filip – KT GAT Gdańsk
8. Pawlak Piotr – WKT Mera Warszawa
9. Politowicz Marcel – AZS Poznań
10. Orlikowski Aleksander – MKT Łódź
11. Kamrowski Marcel – Sopot Tenis Klub
12. Stokowski Patryk – WKT Mera Warszawa
13. Wierzbowska Aleksandra – KKS Olsza Kraków
14. Duhl Laura – BKT Advantage Bielsko-Biała
15. Wygonowska Pola – UKS RP SPORT Olsztyn
16. Niewiadomska Patrycja – BKT Advantage Bielsko-Biała
17. Formella Alicja – SKT Centrum Bydgoszcz
18. Gruszczyńska Rozalia – KS Górnik Bytom
19. Kubacha Zuzanna – AT Angelique Kerber Puszczykowo
20. Świerczyńska Magdalena – KKS Olsza Kraków
21. Lipiec Xenia – Kędzierzyński Klub Tenisowy
22. Pawlikowska Zuzanna – PT Olimpia Poznań
23. Pieczkowski Olaf - UKS RP SPORT Olsztyn

Partner - MKDNiS

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor PZT, Mecenas 100-lecia PZT

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Generalny - EVE Energy

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Poznaj program KINDER Joy of moving

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Główny - forBET

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner Wydarzenia 95. NMP

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.