Znajdujesz się: ZAWODNICY > ORGANIZACJA SZKOLENIA PZT KiM - U12 > KOMUNIKATY U14 - U16 dziewczęta
Konsultacje szkoleniowe PZT - Toruń, 18 - 21 marca 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18-21.03.2021 - korty tenisowe Hala MOSiR TORUŃ- Centrum Tenisowe Toruń odbędą się konsultacje szkoleniowe U14 PZT, powołanie otrzymają zawodniczki po Mistrzostwach Polski U 14 Sobota POZ BRUK 06-12.03.2021


INFORMACJE :


Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin-Krzepota

Miejsce treningów:
CENTRUM TENISA TORUŃ ,Ul. Przy Skarpie 4,81-100 Toruń
4 korty – HALA

Hotel: Filmar**** , ul. Grudziądzka 39-43, Toruń
Pokoje: dwuosobowe
Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Przyjazd: 18.03.2021 do godz. 11:00 do Centrum Tenisa Toruń Godzina 12:00 obiad w Centrum Tenisa (hala)

Zakończenie konsultacji - 21.03.2021 godzina 12:30 (po obiedzie)

Skład: 8 zawodniczek

Cele konsultacji U14 to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i ukierunkowanej
- skuteczności gry punktowej
Konsultacje szkoleniowe PZT - Toruń, 18 - 21 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18.02 -21.02.2021 - korty tenisowe Hala MOSiR TORUŃ odbędą się konsultacje szkoleniowe U14 PZT, na które zostały powołane następujące zawodniczki:

1. KULBIEJ NADIA Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters - odwołana
2. KOSTKA NATALIA BKT Advantage Bielsko-Biała - odwołany
3. WOJTASZCZYK MARIA KT Start Łódź - potwierdzona
4. NIERADZIK MAJA Klub Tenisowy Zabrze - odwołana
5. CZAJKA ANTONINA AT Angelique Kerber Puszczykowo - potwierdzona
6. PASZUN AMELIA AZS Poznań - potwierdzona
7. NADAJEWSKA MARTA BKT Advantage Bielsko-Biała - potwierdzona
8. PAWELSKA MAJA KS Górnik Bytom - potwierdzona


Oczekujący:

1. KUSZEL OLIWIA Toruńska Akademia Tenisowa - potwierdzona
2. KMIECIK ANNA Park Tenisowy Olimpia Poznań - potwierdzona
3. BIEŁUS ZOSIA Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters - potwierdzona
4. HUSAR SARA UKS Beskidy Ustroń


INFORMACJE :


Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin
Miejsce treningów:
MOSiR Hala Tenisowa , ul.Szosa Chełmińska 75B, 87-100 Toruń
3 korty – HALA
Hotel: Filmar**** , ul. Grudziądzka 39-43, Toruń
Pokoje: dwuosobowe
Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt
Przyjazd: 18.02.2021 do godz. 11:30 do hotelu
Obiad : 12.00 Hotel
Przejazd do klubu o godzinie 12:45

Zakończenie konsultacji - 21.02.2021 godzina 12:00 (bez obiadu)

Skład: 8 zawodniczek

Cele konsultacji U14 to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i ukierunkowanej
- skuteczności gry punktowej

Konsultacje szkoleniowe PZT - Warszawa, 11 - 14 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 11.02 -14.02.2021 w Warszawie - klub WTS DeSki Warszawa odbędą się konsultacje szkoleniowe U16 PZT, na które zostały powołani:

1. Rowińska Malwina - (Niezrzeszony) - rezygnacja
2. Ewald Weronka - (KT GAT Gdańsk) - powołana na konsultację U18
3. Górska Daria - (CKT Grodzisk Maz.) - powołana na konsultację U18
4. Telżyńska Hanna - ( Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa) - potwierdzona
5. Bednarz Zuzanna - (KS Czarni Rzeszów) - rezygnacja
6. Bozova Anastasia - (AZS Łódź) - potwierdzona

Oczekujący:

7. Stypuła Laurą - (CKT Grodzisk Maz.) - potwierdzona
8. Podhajecka Dominika - (GKT Smecz Górzyce) - potwierdzona
9. Stankiewicz Monika - (KT GAT Gdańsk) - potwierdzona
10. Straszewska Barbara - (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona

INFORMACJE :

Trenerzy:
1. Katerina Urbanova
2. Paweł Bojarski

Trener przygotowania motorycznego:
1. Jolanta Rusin

Miejsce treningów: WTS DeSki ul. Zaruskiego 8, 00-468 Warszawa, 4 korty Decoturf – HALA

Hotel: IBIS ul. Zagórna 1a, 00-441 Warszawa
Pokoje: dwuosobowe

Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Cel to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i specjalnej
- skuteczności gry punktowej
Program "Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista"
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu kolejnej odsłony Programu „Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista" realizowanego w ramach projektu „Mały wieki Polak – nadzieje olimpijskie” Ministerstwa Sportu.

Celem programu jest wspieranie procesu szkolenia sportowego w najniższych kategoriach wiekowych oraz wyselekcjonowanie utalentowanych sportowo zawodników do dalszego szkolenia w kadrach narodowych w wyższych kategoriach wiekowych.

Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:

I GRUPA (rocznik 2010)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 60 h x 65,00 PLN = 3.900,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 4.600,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Snochowska Antonina – KS Start-Wisła Toruń
2. Mazur Iga – Toruńska Akademia Tenisowa
3. Sobiesiak Maja – Krzycka Park Wrocaw
4. Wojciechowska Adela – niestowarzyszona
5. Grobelna Pola – FairPlayce Poznań
6. Pankowski Ignacy – KT Szczawno Zdrój
7. Kowalczyk Tomasz – AZS Łódź
8. Wieczorek Roch – TMTC Piaseczno
9. Matuszewski Mateusz – TMTC Piaseczno
10. Paradowski Jan – KS Nadwiślan Kraków

II GRUPA (rocznik 2008-2009)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 80 h x 65,00 PLN = 5.200,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 5.900,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Kasperski Antoni – KT Błonia Kraków
2. Jeż Wiktor – STT Fakro Nowy Sącz
3. Kowal Patryk – KT Błonia Kraków
4. Kluj Patryk – GOD-POL Szkoła Tenisa Robert Godlewski
5. Kiełb Dawid – KS Elektrowni.pl
6. Chrzanowski Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
7. Gewert Konstanty – SKT Centrum Bydgoszcz
8. Płocharczyk Tomasz – TT Score Elbląg
9. Tejerina Sebastian- Kostrzyński Klub Tenisowy
10. Kmiecik Anna – PT Olimpia Poznań
11. Bajorek Małgorzata – UKT Winner Kraków
12. Giżewska Hanna – Sopot Tennis Klub
13. Rajca Lena – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Michta Emilia – KT Błonia Kraków
15. Wróbel Maja – Klub Tenisowy Zabrze
16. Afelt Nadia – Toruńska Akademia Tenisowa
17. Kołek Hanna – UKT Winner Kraków
18. Janusz Zofia – AZS Poznań
19. Dehmel Daria – Szczecińskie Centrum Prawobrzeże Szczecin
20. Markowska Lena – KS Górnik Bytom

III GRUPA (rocznik 2004-2007)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.200,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Sasko Wiktor – TMTC Piaseczno
2. Lange Mateusz – AZS Poznań
3. Kowal Mikołaj – AZS Poznań
4. Zaorski Leon – TUKS Leo Trąbki Małe
5. Hrynkiewicz Jakub – AG Tenis Chorzowska Radom
6. Czyrek Kacper – BKT Advantage Bielsko-Biała
7. Michałowski Tadeusz – BKT Advantage Bielsko-Biała
8. Januchowski Jakub – Fundacja KT Astra Książenice
9. Struski Igor – KS Tęcza Społem Kielce
10. Wieczorek Antoni – KS Górnik Bytom
11. Głowacka Maria – TS IDEA SPORT Toruń
12. Gniewkowska Oriana – Sopot Tenis Klub
13. Koprowska Hanna – KT GAT Gdańsk
14. Straszewska Barbara – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
15. Jędrzejak Oliwia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
16. Mańkowska Jagna – TS IDEA SPORT Toruń
17. Paszun Amelia – AZS Poznań
18. Kłys Natalia – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
19. Mitrzak Aleksandra – ITT Goplania Inowrocław
20. Wahl-Maniecka Kinga – KS Górnik Bytom
21. Zając Milena – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
22. Dzieło Marcel – KKT Wrocław
23. Szymkowiak Kacper – KKT Wrocław
24. Stankiewicz Patryk – AZS Poznań
25. Biedermann Mikołaj – KKS Włókniarz 1925 Kalisz
26. Barcik Nikodem – KS Górnik Bytom
27. Durska Emila – AZS Łódź
28. Orlińska Oliwia – KKT Wrocław
29. Witkowska Zuzanna – CKT Grodzisk Mazowiecki
30. Pieczyńska Sonia – WKS Grunwald Poznań


Kryteria kwalifikacji do Programu „Tenisowa Zima” w ramach projektu „Mały wielki Polak – nadzieje olimpijskie”

KLUCZ:
Rocznik 2010 (dziesięć lat) – zgłoszonych przez Metodyka – 10 osób
Rocznik 2009 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2008 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2007 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2006 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2005 – do 15 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Rocznik 2004 – do 10 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Decyzja ekspercka: Wieczorek A, Durska E, Barcik N

Uwaga: Program dotyczy tylko i wyłącznie zawodników, którzy nie otrzymali dofinansowania z Programu „Tenisowa Zima” dla młodzieżowych kadr narodowych.
Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:
I GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Plenkiewicz Hubert – Stow. AG Tenis Chorzowska Radom
2. Błuś Aleksander – PT Olimpia Poznań
3. Litwic Tymon – STT Fakro Nowy Sącz
4. Sadzik Jan – KT Błonia Kraków
5. Tryjański Jakub – KT Błonia Kraków
6. Chłodnicki Jan – KS Górnik Bytom
7. Tejerina Ignacio – Kostrzyński Klub Tenisowy
8. Stańczyk Juliusz – STT Fakro Nowy Sącz
9. Urbański Jan – Fundacja KT Astra Książenice
10. Skrzyński Jan – KS Nadwiślan Kraków
11. Fletcher Vincent – Fundacja KT Astra Książenice
12. Kwiatkowski Maksymilian – WTS DeSki Warszawa
13. Kuszel Oliwia – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Pawelska Maja – Klub Sportowy Zabrze
15. Dróżdż Oliwia – Sopot Tennis Klub
16. Biełus Zofia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
17. Husar Sara – UKS Beskidy Ustroń
18. Wawrzkiewicz Inka – Sopot Tennis Klub
19. Odrobina Aniela – MKT Łódź
20. Skorupska Anna – PT Olimpia Poznań
21. Sybicka Oliwia – MKT Stalowa Wola
22. Kostecka Barbara – UKT Winner Kraków
23. Zemła Grzegorz - Fundacja Tennis Pro Piaseczno
24. Migdalski Mikołaj – BKT Advantage Bielsko-Biała
25. Kokot Bruno – KS KT Szczawno Zdrój
26. Andrzejczak Marcin – TUKS LEO Trąbki Małe
27. Tomasiak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
28. Lewandowski Dawid – KS KT Szczawno-Zdrój
29. Ważny Alan – KS Czarni Rzeszów
30. Mitoń Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
31. Kluczyński Jan – KS KT Szczawno-Zdrój
32. Downar Jan – KT GAT Gdańsk
33. Kosiński Filip – KS KT Szczawno-Zdrój
34. Mackiewicz Martyna – KT GAT Gdańsk
35. Stankiewicz Monika – KT GAT Gdańsk
36. Gołda Karolina – AT MASTERS Radom
37. Stypuła Laura – CKT Grodzisk Mazowiecki
38. Ciesielczyk Amelia – UKS RP SPORT Olsztyn
39. Podhajecka Dominika – Górzycki KT Smecz Górzyce
40. Kostka Natalia – BKT Advantage Bielsko-Biała
41. Kulbiej Nadia – Fundacja Szczecinski Klub Tenisowy Promasters
42. Czajka Antonina – PT Olimpia Poznań
43. Nadajewska Marta – BKT Advantage Bielsko-Biała
44. Wojtaszczyk Maria – KT Start Łódź
45. Nieradzik Maja – Klub Tenisowy Zabrze
46. Zgoła Goran – AZS Poznań
47. Grzegorzewski Oskar – BKT Advantage Bielsko-Biała
48. Kubalka Igor – MKS Andrychów
49. Lechno-Wasiutyński Fryderyk – PR-S FairPlayce Poznań
50. Piekarz Damian – KT Warszawianka Warszawa
51. Pawelski Martyna – KS Górnik Bytom
52. Matuszewski Gabriel – CKT Grodzisk Mazowiecki
53. Zgoła Borys – AZS Poznań
54. Kusiewicz Piotr - niezrzeszony
55. Taczała Dawid – PR-S FairPlayce Poznań
56. Kos Maciej – KT GAT Gdańsk
57. Koralnik Laura – WKT Mera Warszawa
58. Jodłowska Justyna – BKT Advantage Bielsko-Biała
59. Górska Daria – PT Olimpia Poznań
60. Telzyńska Hanna – Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa
61. Bergler Olivia – KS Górnik Bytom
62. Rowińska Malwina – niezrzeszona
63. Bednarz Zuzanna – KS Czarni Rzeszów
64. Bozova Anastasya – AZS Łódź
65. Bojarski Alan – Klub Miedzeszyn Warszawa
66. Tomański Karol – Stow. Mario Trnovsky Tennis Club
67. Bartusek Karolina – KS Górnik Bytom
68. Frankowska Zuzanna – AZS Łódź


II GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- dofinansowanie trenera indywidualnego zawodnika – 4.000,00 PLN (warunek – licencja trenerska 2020 i 2021 oraz trener nie jest związany umową z PZT)
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 11.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Ewald Weronika – KT GAT Gdańsk
2. Berkieta Tomasz – KT Warszawianka Warszawa
3. Jędrzejczak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
4. Lorens Mikołaj – KS Górnik Bytom
5. Kielan Szymon – Pabianicki Klub Tenisowy
6. Szajrych Jasza – WKS Grunwald Poznań
7. Pieczonka Filip – KT GAT Gdańsk
8. Pawlak Piotr – WKT Mera Warszawa
9. Politowicz Marcel – AZS Poznań
10. Orlikowski Aleksander – MKT Łódź
11. Kamrowski Marcel – Sopot Tenis Klub
12. Stokowski Patryk – WKT Mera Warszawa
13. Wierzbowska Aleksandra – KKS Olsza Kraków
14. Duhl Laura – BKT Advantage Bielsko-Biała
15. Wygonowska Pola – UKS RP SPORT Olsztyn
16. Niewiadomska Patrycja – BKT Advantage Bielsko-Biała
17. Formella Alicja – SKT Centrum Bydgoszcz
18. Gruszczyńska Rozalia – KS Górnik Bytom
19. Kubacha Zuzanna – AT Angelique Kerber Puszczykowo
20. Świerczyńska Magdalena – KKS Olsza Kraków
21. Lipiec Xenia – Kędzierzyński Klub Tenisowy
22. Pawlikowska Zuzanna – PT Olimpia Poznań
23. Pieczkowski Olaf - UKS RP SPORT Olsztyn

Partner - Ministerstwo Sportu

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Kinder Joy of moving Tennis Trophy

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Partner Główny - forBet

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Techniczny - Hummel

Partner Medyczny Reprezentacji

Oficjalna Woda - Jantar

Oficjalny Partner - Seiko

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner - tenis4u.pl

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Partner Techniczny

Partner - Broyx

Partner Marketingowy - Falubaz

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner - Kubota

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.