Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > JUNIORZY
1947
pokaż
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1-2. Romuald Kudliński (Legia)

    Jan Radzio (Legia)

3. Witold Celiński (Legia)

4. A.Klepacki (Krakus)

5. Jerzy Kozłowski (Cracovia)

6. Janusz Kwiatek (Legia)

7. Wojciech Mieszkowski (Legia)

8. Władysław Szczerczak (Cracovia)

9. Adam Wójcicki (Cracovia)

10. ??? Bogaczek (Bydgoszcz)

    Ryszard Christ (Cracovia)
    Kazimierz Spodenkiewicz (Radomiak)

Nie prowadzono klasyfikacji


1948
pokaż
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Jan Radzio (Legia)

2. Andrzej Licis (Pogoń Katowice)

3. Romuald Kudliński (Legia)

4. Ryszard Christ (Cracovia)

5. Wojciech Mieszkowski (Legia)

6. Henryk Sebrala (Stal Gliwice)

7. Jerzy Kozłowski (Cracovia)

8. Michał Kanikowski (Zjednoczeni Poznań)

9. Tadeusz Piotrowski (Stal Gliwice)

10. Rajmund Skorupa (Pogoń Katowice)

Nie prowadzono klasyfikacji


1949
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Jan Radzio (Legia)

2. Romuald Kudliński (Legia)

3. Henryk Sebrala (Stal Gliwice)

4. Andrzej Licis (Stal Katowice)

5. Ryszard Christ (Cracovia)

6. Janusz Kwiatek (Legia)

7. Jerzy Kozłowski (Cracovia)

8. Tadeusz Piotrowski (Stal Gliwice)

9. Michał Kanikowski (Zjednoczeni Poznań)

10. Longin Szwach (Start Radom)

1. Krystyna Kubalanka (Cracovia)

2. Zuzanna Ryczkówna (Stal Gliwice)

3. Lidia Wilbikówna (Ogniwo Sopot)

4. Janina Srokówna (Stal Katowice)

5. Jolanta Mieszkowska (Legia)

 

1950
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Andrzej Licis (Stal Katowice)

2. Henryk Sebrala (Stal Gliwice)

3-4. Ryszard Christ (Ogniwo Kraków)

   Tadeusz Piotrowski (Stal Gliwice)

5-6. Renisław Kramer (Związkowiec Poznań)

   Jan Kanikowski (Związkowiec Poznań)

7-9. Jerzy Misiak (Ogniwo)

   J.Wawrzyńczak (Związkowiec Poznań) 

   Jerzy Tomaszewski (Ogniwo Szczecin)

10. Teofil Kulawik (Stal Katowice)

   Wiktor Naumowicz (Stal Radom)

1. Zuzanna Ryczkówna (Stal Gliwice)
2. Krystyna Kubalanka (Ogniwo Kraków)

3. Lidia Wilbikówna (Ogniwo Sopot)

4. I.Guzikówna (Stal Radom)

5. Jolanta Mieszkowska (CWKS Warszawa)

6. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

 

1951
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Teofil Kulawik (Gwardia Katowice)

2-4. Gerard Dietrich (Stal Gliwice)

   Wiktor Naumowicz (Stal Radom)

   Lech Filipek (Stal Radom)

5-6. S.Mroczek (Górnik Swiętochłowice)

   Tadeusz Riedl (CWKS Warszawa)

7-10. Zbigniew Wójtowicz (Spójnia Warszawa)

   Jerzy Tomaszewski (Ogniwo Szczecin)

   M.Sawaszkiewicz (Ogniwo Sopot)

   Wojciech Wawrowski (Ogniwo Kraków)

1. Zuzanna Ryczkówna (Stal Gliwice)
2. Krystyna Kubalanka (Ogniwo Kraków)

3. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

4. Barbara Panasiuk (CWKS Warszawa)

5. Lidia Wilbikówna (Ogniwo Sopot)

1952
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Henryk Wilczek (Stal Katowice)

2. Gerard Dietrich (Stal Katowice)

3. Janusz Łuckiewicz (Ogniwo Sopot)

4. Jerzy Misiak (Włókniarz Częstochowa)

   Leszek Słomski (Stal Radom)

   Marek Sawaszkiewicz (CWKS)

1. Zuzanna Ryczkówna (Stal Katowice)

2. Barbara Panasiuk (CWKS)

3. Katarzyna Gerigkówna (Ogniwo Sopot)

4. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

5. Danuta Szmidtówna (Stal Radom)

6. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

1953
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Joachim Marcin (Stal Gliwice)

2. Hubert Majewski (Ogniwo Sopot)

3. Janusz Łuckiewicz (Ogniwo Sopot)

4. Andrzej Zofiński (Górnik Katowice)

5. Ryszard Roszkiewicz (Gwardia Poznań)

6. Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

7. Gerard Dietrich (Stal Gliwice)

8. Leszek Więcek (Spójnia Warszawa)

9. Józef Szyłkiewicz (Gwardia Kraków)

10. Andrzej Zenneg (Górnik Katowice)

1-2. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

   Katarzyna Gerigkówna (Ogniwo Sopot)

3. Barbara Panasiuk (CWKS)

4. Danuta Szmidtówna (Stal Radom)

5-7. Jolanta Moraczewska (Spójnia Warszawa)

   Lidia Licisówna (Stal Katowice)

   Gertruda Hajokówna (Górnik Katowice)

8. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

9. Barbara Dańda (Kolejarz Kraków)

10. Bogna Banasiówna (Ogniwo Sopot)

1954
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Hubert Majewski (Ogniwo Sopot)

2. Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

3. Joachim Marcin (Stal Gliwice)

4. Ryszard Roszkiewicz (Gwardia Poznań)

5. Andrzej Zenneg (Górnik Katowice)

6. Józef Szyłkiewicz (Gwardia Kraków)

7. Andrzej Tymowski (Ogniwo Szczecin)

8. Michał Nowicki (Gwardia Poznań)

9. Czesław Andrzejczak (Włókniarz Łódź)

10. Leon Kopczyński (Włókniarz Łódź)

1. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

2. Barbara Panasiuk (CWKS)

3. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

4. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

5. Gertruda Hajokówna (Górnik Zabrze)

6. Barbara Dańda (Kolejarz Kraków)

7. Bogna Banasiówna (Ogniwo Sopot)

8. Jolanta Moraczewska (Spójnia Warszawa)

9. Krystyna Malinowska (Stal Stalowa Wola)

10. Maria Dowborówna (Włókniarz Łódź)

1955
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Andrzej Zenneg (Górnik Katowice)

2. Michał Nowicki (Gwardia Poznań)

3. Gerard Filipowicz (Ogniwo Sopot)

4. Janusz Gruszczyński (Victoria Częstochowa)

5. Ireneusz Łyżwiński (Stal Gliwice)

6. Zdzisław Stepień (Stal Radom)

7-10. Jerzy Połoński (Stal Katowice)

   Marek Betlejewski (CWKS)

   Piotr Jamroz (Stal Radom)

   Juliusz Rouba (Ogniwo Sopot)

1. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

2. Barbara Panasiuk (CWKS)

3. Barbara Dańda (Kolejarz Kraków)

4. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

5-10. Maria Dowborówna (Włókniarz Łódź)

   Danuta Rylska (CWKS)

   Krystyna Skibianka (Górnik Zabrze)

   Bogna Banasiówna (Ogniwo Sopot)

   Krystyna Żmijanka (Stal Katowice)

   Krystyna Szerenkowska (Gwardia Wrocław)

1956
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Andrzej Zenneg (Górnik Katowice)

2. Tadeusz Hadrych (Gwardia Wrocław)

3. Piotr Jamroz (Stal Radom)

4-5. Andrzej Faruzel (Olsza Kraków)

   Bronisław Kondziołka (Górnik Katowice)

6-8. Bogdan Bąbski (Górnik Katowice)

   Witold Joachimowski (Sparta Sopot)

   Tadeusz Krzywda (Victoria Częstochowa)

9. Lech Michałowicz (Sparta Warszawa)

10. Eugeniusz Siedlecki (Kotlarz Sosnowiec)

1. Barbara Dańda (Olsza Kraków)

2. Maria Dowborówna (ŁKS Łódź)

3. Bogda Banasiówna (Sparta Sopot)

4-5. Krystyna Żmijanka (Baildon Katowice)

   Gertruda Hajokówna (Górnik Zabrze)

6. Danuta Rylska (CWKS)

7. Krystyna Skibianka (Górnik Zabrze)

8. Krystyna Szerenkowska (Gwardia Wrocław)

9. J.Adamczyk (CWKS)

10. Maria Nowopolska (WKT Łódź)

1957
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

2. Andrzej Faruzel (Olsza Kraków)

3. Wojciech Kossin (Legia)

4. Witold Joachimowski (SKT Sopot)

5. Stanisław Szczukiewicz (SKT Sopot)

6. Lotar Marcin (Piast Gliwice)

7. Witold Trytko (Baildon Katowice)

8. Zbigniew Mroczek (Broń Radom)

9. Maciej Rogoziński (Warszawianka)

10. Wielisław Nowicki (MKS Łódź)

1. Maria Dowborówna (ŁKS Łódź)

2. Wanda Krystówna (Kuźnia Ustroń)

3. Krystyna Żmijanka (Baildon Katowice)

4. Ewa Czuprykówna (Olsza Kraków)

5. Teresa Skórkówna (Victoria Częstochowa)

6. Krystyna Popławska (Piast Gliwice)

7. Elżbieta Witczak (Baildon Katowice)

8. Maria Nowopolska (MKS Łódź)

9-10. Ewa Nowopolska (MKS Łódź)

   Hanna Kunertówna (SKT Sopot)

1958
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

2. Zbigniew Ornowski (Legia)

3. Witold Joachimowski (SKT Sopot)

4-5. Andrzej Szary (Górnik Świętochłowice)

   Wiesław Biełanowicz (Baildon Katowice)

6. Gerard Mach (AZS Gdańsk)

7. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

8. Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)

9. Eryk Bratek (Baildon Katowice)

10. Jerzy Grusiecki (SKT Sopot)

1. Krystyna Żmijanka (Baildon Katowice)

2. Ewa Czuprykówna (Olsza Kraków)

3. Teresa Skórkówna (Victoria Częstochowa)

4. Barbara Olszowska (Legia)

5. Hanna Kunertówna (SKT Sopot)

6. Ewa Nowopolska (MKT Łódź)

7-8. Wanda Krystówna (Kuźnia Ustroń)

   Krystyna Popławska (Piast Gliwice)

7. Elżbieta Witczak (Baildon Katowice)

9. Zofia Bojanowska (Sparta Warszawa)

10. Danuta Makulska (Broń Radom)

1959
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1.Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

2-3. Gerard Mach (AZS Gdańsk)

   Witold Joachimowski (SKT Sopot)

4-5. Wiesław Biełanowicz (Baildon)

   Zbigniew Ornowski (Legia)

6. Andrzej Szary (Górnik Świętochłowice)

7. Jerzy Grusiecki (SKT Sopot)

8. Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)

1. Teresa Skórkówna (Victoria Częstochowa)

2. Barbara Olszowska (Legia)

3. Krystyna Popławska (Piast Gliwice)

4. Ewa Nowopolska (MKT Łódź)

5-6. Hanna Kunertówna (SKT Sopot)

   Danuta Makulska (Broń Radom)

7. Hanna Kucharska (Warszawianka)

8-12. Joanna Bukalska (Cracovia)

   Zofia Bojanowska (Sparta Warszawa)

   Lilia Oboron (Gwardia Wrocław)

   Krystyna Prószyńska (Legia)

   Barbara Ryziewicz (SKT Szczecin)

1960
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

2. Mieczysław Kubaty (Nadwiślan Kraków)

3-4. Wiesław Biełanowicz (Baildon)

   Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)

5. Bogdan Grelus (Sparta Warszawa)

6. Jerzy Mierczyński (ŁKS Łódź)

7. Eryk Bratek (Baildon)

8. Maciej Michliński (Wisła Toruń)

9-10. Norbert Nalepa (AKS Chorzów)

   Jacek Stasikowski (Nadwiślan Kraków)

1. Hanna Kucharska (Warszawianka

2-3. Danuta Makulska (Broń Radom)

   Teresa Skórkówna (Victoria Częstochowa)

4. Hanna Kunertówna (SKT Sopot)

5. Barbara Olszowska (Legia)

6-8. Bożena Mazurkiewicz (AZS Poznań)

   Elżbieta Rogowska (Stal Rzeszów)

   Barbara Ryziewicz (SKT Szczecin)

9-10. Krystyna Prószyńska (Legia)

   Ewa Stodołkiewicz (Baildon Katowice)

1961
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Wiesław Biełanowicz (Baildon)

2. Mieczysław Kubaty (Nadwiślan Kraków)

3. Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)

4. Eryk Bratek (Baildon)

5. Bogdan Grelus (Sparta Warszawa)

6. Adam Mincberg (Legia)

7. Wojciech Hensel (Legia)

8. Jerzy Mozolewski MKT Łódź)

9. Jarosław Dąbrowski (Jagiellonia Białystok)

10. Jerzy Mierczyński (ŁKS Łódź)

1. Barbara Olszowska (Legia)

2. Danuta Makulska (Broń Radom)

3. Danuta Wieczorkówna (AKS Chorzów)

4-5. Barbara Białek (Chełmek)

   Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

6-8. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

   Bożena Mazurkiewicz (AZS Poznań)

   Alina Zdunówna (SKT Sopot)

9-10. Hanna Pietkun (Skra Warszawa)

   Krystyna Prószyńska (Legia)

1962
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Mieczysław Kubaty (Nadwiślan Kraków)

2-3. Bogdan Grelus (Sparta Warszawa)

   Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

4. Jarosław Dąbrowski (Sniadecja Białystok)

5. Edward Gawłowski (SKT Sopot)

6. Maciej Michliński (Wisła Toruń)

7. Maciej Dowgird (Sniadecja Białystok)

8-10. Edward Lewandowski (Sparta Warszawa)

   Krzysztof Depta (Baildon Katowice)

   Krystian Pokładek (Baildon Katowice)

1. Danuta Wieczorkówna (AKS Chorzów)

2. Danuta Makulska (Broń Radom)

3. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

4. Barbara Białek (KS Chełmek)

5. Irena Bulińska (KS Chełmek)

6. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

7. Ilona Fudala (SKT Szczecin)

8. Barbara Kanikówna (Kolejarz Bielsko)

9-10. Barbara Miodek (SKT Szczecin)

   Krystyna Prószyńska (Warszawianka)

1963
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

2. Bronisław Lewandowski (Legia)

3-5. Edward Lewandowski (Sparta Warszawa)

   Jacek Supryn (Sparta Warszawa)

   Lech Stolecki (ŁKS Łódź)

6. Jacek Orzeł (Kolejarz Bielsko)

7-8. Maciej Dowgird (Legia)

   Andrzej Niziołek (Chełmek)

9. Franciszek Strzelecki (Zagłębie Sosnowiec)

10. Konrad Fudala (Sparta Szczecin)

1. Danuta Wieczorkówna (AKS Chorzów)

2-3. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

   Danuta Makulska (Broń Radom)

4. Irena Bulińska (Chełmek)

5. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

6. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

7-8. Krystyna Krajewska (Baildon Katowice)

   Barbara Miodek (SKT Szczecin)

9. Małgorzata Rakowska (ŁKS Łódź)

10. Zofia Szachogłuchowicz (MZKS Gdynia)

1964
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Bronisław Lewandowski (Legia)

2. Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

3-4. Andrzej Andrzejewski (SKT Sopot)

   Jacek Orzeł (AZS Gliwice)

5. Franciszek Strzelecki (Zagłębie Sosnowiec)

6. Andrzej Niziołek (Chełmek)

7. Andrzej Czapracki (Sokół Ostróda)

8. Edward Lewandowski (Sparta Warszawa)

9. Konrad Fudala (SKT Szczecin)

10. Czesław Szewczyk (Polonia Bydgoszcz)

1. Danuta Wieczorkówna (AKS Chorzów)

2. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

3. Ilona Fudala (SKT Szczecin)

4. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

5. Irena Bulińska (Chełmek)

6. Krystyna Łapszówna (AZS Gdańsk)

7. Zofia Szachogłuchowicz (MZKS Gdynia)

8. Barbara Radzimińska (Broń Radom)

9. Krystyna Szambelan (MKT Łódź)

10. Halina Wódczakówna (Polonia Bydgoszcz)

1965
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Bronisław Lewandowski (Legia)

2. Czesław Szewczyk (Polonia Bydgoszcz)

3. Zbigniew Filipowicz (Górnik Świętochłowice)

4. Leszek Stępowski (Sokół Ostróda)

5. Andrzej Czapracki (Sokół Ostróda)

6. Henryk Drzymalski (Start Grudziądz)

7. Krzysztof Juchnicki (Sparta Szczecin)

8. Marek Graczyk (Wisła Toruń)

9. Marek Czyżewski (Gwardia Wrocław)

10-11. Mirosław Chmela (SKT Sopot)

   Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

1. Danuta Wieczorkówna (AKS Chorzów)

2. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

3. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

4. Barbara Białek (Chełmek)

5. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

6. Krystyna Łapszówna (AZS Gdańsk)

7. Małgorzata Rakowska (MKT Łódź)

8. Zofia Szachogłuchowicz (MZKS Gdynia)

9. Elżbieta Jankowska (Wisła Toruń)

10. Halina Wódczakówna (Polonia Bydgoszcz)

1966
pokaż
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Mirosław Chmela (SKT Sopot)

2. Andrzej Kuźnik (MZKS Gdynia)

3. Jacek Niedźwiedzki (SKT Sopot)

4. Andrzej Czapracki (Sokół Ostróda)

5. Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

6. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

7. Michał Zdun (SKT Sopot)

8. Czesław Dobrowolski (Orzeł Międzyrzecz)

9. Paweł Geldner (Grunwald Poznań)

10. Krzysztof Juchnicki (Sparta Szczecin)

1. Danuta Wieczorkówna (Baildon Katowice)

2. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

3. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

4. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

5. Krystyna Łapszówna (AZS Gdańsk)

6. Zofia Szachogłuchowicz (MZKS Gdynia)

7. Krystyna Pilżyc (SKT Sopot)

8. Ewa Garbacz (Broń Radom)

9. Krystyna Sylwestrzak (AZS Warszawa)

10. Danuta Sobesto (KKS Kolejarz Bielsko)


1967
pokaż
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

2-3. Mirosław Chmela (SKT Sopot)

   Jacek Niedźwiedzki (SKT Sopot)

4. Grzegorz Niestrój (GKS Katowice)

5. Bogdan Rogulski (Warszawianka)

6-7. Marian Janiszek (Warszawianka)

   Michał Zdun (SKT Sopot)

8. Andrzej Kidoń (SKT Sopot)

9. Wojciech Płotkowiak (Olimpia Poznań)

10-11. Paweł Geldner (Grunwald Poznań)

Janusz Dziewanowski (Warszawianka)

1. Danuta Wieczorkówna (Baildon Katowice)

2. Krystyna Pilżyc (SKT Sopot)

3-4. Klara Gieloch (Slavia Ruda Śląska)

   Jolanta Rozala (Warta Poznań)

5. Elżbieta Kidoniówna (SKT Sopot)

6. Beata Brodnicka (Sparta Szczecin)

7. Maria Wojdała (Baildon Katowice)

8. Krystyna Sylwestrzak (AZS Warszawa)

9. Regina Kozłowska (Polonia Bydgoszcz)

10. Urszula Romańczyk (Baildon Katowice)


1968
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

2. Jacek Niedźwiedzki (SKT Sopot)

3-4. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

   Bogdan Rogulski (Warszawianka)

5-6. Grzegorz Niestrój (GKS Katowice)

   Tomasz Kamiński (AZS Warszawa)

7. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

8. Andrzej Wiśniewski (Baildon Katowice)

9. Krzysztof Kraus (KKS Bielsko Biała)

10. Jerzy Lewandowski (SKT Sopot)

1. Krystyna Pilżyc (SKT Sopot)

2-3. Elżbieta Ciepka (AZS Gliwice)

   Jolanta Rozala (Warta Poznań)

4-5. Elżbieta Kidoń (SKT Sopot)

   Maria Wojdała (Baildon Katowice)

6. Grażyna Torowska (AZS Gliwice)

7. Ewa Garbacz (Broń Radom)

8. Teresa Okoń (GKS Katowice)

9. Regina Kozłowska (Polonia Bydgoszcz)

10-11. Bożena Stachurska (Nadwiślan Kraków)

   Urszula Romańczyk (Baildon Katowice)

1969
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Jacek Niedźwiedzki (SKT Sopot)

2. Bogdan Rogulski (Warszawianka)

3. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

4. Andrzej Wiśniewski (Baildon Katowice)

5. Janusz Gąsior (Piast Gliwice)

6. Stanisław Zbonikowski (Warszawianka)

7. Andrzej Nawrocki (SKT Sopot)

8. Zbigniew Wiśniewski (Polonia Bydgoszcz)

9. Wojciech Krzyszkowski (MZKS Gdynia)

10. Adam Plewiński (AZS Poznań)

1. Jolanta Rozala (Warta Poznań)

2. Elżbieta Ciepka (AZS Gliwice)

3. Regina Kozłowska (Polonia Bydgoszcz)

4. Maria Wojdała (Baildon Katowice)

5. Wanda Rybarczyk (SKT Sopot)

6. Monika Banaszak (Sparta Szczecin)

7. Hanna Mogilnicka (AZS Poznań)

8. Barbara Dyrda (Baildon Katowice)

9. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

10. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych

1970
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

2. Janusz Gąsior (Piast Gliwice)

3. Andrzej Nawrocki (SKT Sopot)

4. Wojciech Krzyszkowski (MZKS Gdynia)

5. Piotr Burczyński (AZS Warszawa)

6-7. Zbigniew Wiśniewski (Polonia Bydgoszcz)

   Stanisław Zbonikowski (Warszawianka)

8. Romuald Szczepanik (SKT Sopot)

9. Leszek Radziemski (Lumel Zielona Góra)

10. Karol Klimanek (Naprzód Rydułtowy)

1. Jolanta Rozala (Warta Poznań)

2. Maria Wojdała (Baildon Katowice)

3. Regina Kozłowska (Polonia Bydgoszcz)

4. Wanda Rybarczyk (SKT Sopot)

5. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

6. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

7. Monika Banaszak (Sparta Szczecin)

8. Ewa Bruchman (SKT Sopot)

9. Barbara Dyrda (Baildon Katowice)

10. Iwona Wojtas (AZS Gdańsk)

Polski Związek Tenisowy

Partner - Niepodległa

Partner - Ministerstwo Sportu

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.