Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > JUNIORZY
1947
pokaż
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1-2. Romuald Kudliński (Legia)

    Jan Radzio (Legia)

3. Witold Celiński (Legia)

4. A.Klepacki (Krakus)

5. Jerzy Kozłowski (Cracovia)

6. Janusz Kwiatek (Legia)

7. Wojciech Mieszkowski (Legia)

8. Władysław Szczerczak (Cracovia)

9. Adam Wójcicki (Cracovia)

10. ??? Bogaczek (Bydgoszcz)

    Ryszard Christ (Cracovia)
    Kazimierz Spodenkiewicz (Radomiak)

Nie prowadzono klasyfikacji


1948
pokaż
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Jan Radzio (Legia)

2. Andrzej Licis (Pogoń Katowice)

3. Romuald Kudliński (Legia)

4. Ryszard Christ (Cracovia)

5. Wojciech Mieszkowski (Legia)

6. Henryk Sebrala (Stal Gliwice)

7. Jerzy Kozłowski (Cracovia)

8. Michał Kanikowski (Zjednoczeni Poznań)

9. Tadeusz Piotrowski (Stal Gliwice)

10. Rajmund Skorupa (Pogoń Katowice)

Nie prowadzono klasyfikacji


1949
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Jan Radzio (Legia)

2. Romuald Kudliński (Legia)

3. Henryk Sebrala (Stal Gliwice)

4. Andrzej Licis (Stal Katowice)

5. Ryszard Christ (Cracovia)

6. Janusz Kwiatek (Legia)

7. Jerzy Kozłowski (Cracovia)

8. Tadeusz Piotrowski (Stal Gliwice)

9. Michał Kanikowski (Zjednoczeni Poznań)

10. Longin Szwach (Start Radom)

1. Krystyna Kubalanka (Cracovia)

2. Zuzanna Ryczkówna (Stal Gliwice)

3. Lidia Wilbikówna (Ogniwo Sopot)

4. Janina Srokówna (Stal Katowice)

5. Jolanta Mieszkowska (Legia)

 

1950
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Andrzej Licis (Stal Katowice)

2. Henryk Sebrala (Stal Gliwice)

3-4. Ryszard Christ (Ogniwo Kraków)

   Tadeusz Piotrowski (Stal Gliwice)

5-6. Renisław Kramer (Związkowiec Poznań)

   Jan Kanikowski (Związkowiec Poznań)

7-9. Jerzy Misiak (Ogniwo)

   J.Wawrzyńczak (Związkowiec Poznań) 

   Jerzy Tomaszewski (Ogniwo Szczecin)

10. Teofil Kulawik (Stal Katowice)

   Wiktor Naumowicz (Stal Radom)

1. Zuzanna Ryczkówna (Stal Gliwice)
2. Krystyna Kubalanka (Ogniwo Kraków)

3. Lidia Wilbikówna (Ogniwo Sopot)

4. I.Guzikówna (Stal Radom)

5. Jolanta Mieszkowska (CWKS Warszawa)

6. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

 

1951
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Teofil Kulawik (Gwardia Katowice)

2-4. Gerard Dietrich (Stal Gliwice)

   Wiktor Naumowicz (Stal Radom)

   Lech Filipek (Stal Radom)

5-6. S.Mroczek (Górnik Swiętochłowice)

   Tadeusz Riedl (CWKS Warszawa)

7-10. Zbigniew Wójtowicz (Spójnia Warszawa)

   Jerzy Tomaszewski (Ogniwo Szczecin)

   M.Sawaszkiewicz (Ogniwo Sopot)

   Wojciech Wawrowski (Ogniwo Kraków)

1. Zuzanna Ryczkówna (Stal Gliwice)
2. Krystyna Kubalanka (Ogniwo Kraków)

3. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

4. Barbara Panasiuk (CWKS Warszawa)

5. Lidia Wilbikówna (Ogniwo Sopot)

1952
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Henryk Wilczek (Stal Katowice)

2. Gerard Dietrich (Stal Katowice)

3. Janusz Łuckiewicz (Ogniwo Sopot)

4. Jerzy Misiak (Włókniarz Częstochowa)

   Leszek Słomski (Stal Radom)

   Marek Sawaszkiewicz (CWKS)

1. Zuzanna Ryczkówna (Stal Katowice)

2. Barbara Panasiuk (CWKS)

3. Katarzyna Gerigkówna (Ogniwo Sopot)

4. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

5. Danuta Szmidtówna (Stal Radom)

6. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

1953
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Joachim Marcin (Stal Gliwice)

2. Hubert Majewski (Ogniwo Sopot)

3. Janusz Łuckiewicz (Ogniwo Sopot)

4. Andrzej Zofiński (Górnik Katowice)

5. Ryszard Roszkiewicz (Gwardia Poznań)

6. Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

7. Gerard Dietrich (Stal Gliwice)

8. Leszek Więcek (Spójnia Warszawa)

9. Józef Szyłkiewicz (Gwardia Kraków)

10. Andrzej Zenneg (Górnik Katowice)

1-2. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

   Katarzyna Gerigkówna (Ogniwo Sopot)

3. Barbara Panasiuk (CWKS)

4. Danuta Szmidtówna (Stal Radom)

5-7. Jolanta Moraczewska (Spójnia Warszawa)

   Lidia Licisówna (Stal Katowice)

   Gertruda Hajokówna (Górnik Katowice)

8. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

9. Barbara Dańda (Kolejarz Kraków)

10. Bogna Banasiówna (Ogniwo Sopot)

1954
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Hubert Majewski (Ogniwo Sopot)

2. Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

3. Joachim Marcin (Stal Gliwice)

4. Ryszard Roszkiewicz (Gwardia Poznań)

5. Andrzej Zenneg (Górnik Katowice)

6. Józef Szyłkiewicz (Gwardia Kraków)

7. Andrzej Tymowski (Ogniwo Szczecin)

8. Michał Nowicki (Gwardia Poznań)

9. Czesław Andrzejczak (Włókniarz Łódź)

10. Leon Kopczyński (Włókniarz Łódź)

1. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

2. Barbara Panasiuk (CWKS)

3. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

4. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

5. Gertruda Hajokówna (Górnik Zabrze)

6. Barbara Dańda (Kolejarz Kraków)

7. Bogna Banasiówna (Ogniwo Sopot)

8. Jolanta Moraczewska (Spójnia Warszawa)

9. Krystyna Malinowska (Stal Stalowa Wola)

10. Maria Dowborówna (Włókniarz Łódź)

1955
pokaż
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Andrzej Zenneg (Górnik Katowice)

2. Michał Nowicki (Gwardia Poznań)

3. Gerard Filipowicz (Ogniwo Sopot)

4. Janusz Gruszczyński (Victoria Częstochowa)

5. Ireneusz Łyżwiński (Stal Gliwice)

6. Zdzisław Stepień (Stal Radom)

7-10. Jerzy Połoński (Stal Katowice)

   Marek Betlejewski (CWKS)

   Piotr Jamroz (Stal Radom)

   Juliusz Rouba (Ogniwo Sopot)

1. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

2. Barbara Panasiuk (CWKS)

3. Barbara Dańda (Kolejarz Kraków)

4. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

5-10. Maria Dowborówna (Włókniarz Łódź)

   Danuta Rylska (CWKS)

   Krystyna Skibianka (Górnik Zabrze)

   Bogna Banasiówna (Ogniwo Sopot)

   Krystyna Żmijanka (Stal Katowice)

   Krystyna Szerenkowska (Gwardia Wrocław)

Polski Związek Tenisowy

Partner - Niepodległa

Partner - Ministerstwo Sportu

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.