• Kliknij i oglądaj NA ŻYWO!

    Piątek, od 17.00: Żuk - Lam, Janowicz - Yeung. Sobota, od 13:00: Walków/Zieliński - Yeung/Kit Wong, Żuk - Yeung, Janowicz - Lam
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
2289.13
2
Chorwacja
2166.01
3
Hiszpania
1177.38
4
Belgia
933.5
5
Argentyna
904.13
89
Polska
37.81
Aktualności
Tenisowa reprezentacja Polski wygrywa z Hongkongiem 3:0 w spotkaniu o Puchar Davisa w Kalisz Arenie. Decydujący o zwycięstwie punkt zdobyli w deblu Szymon Walków i Jan Zieliński. Impreza jest rozegrana bez udziału publiczności. Transmisje gier prowadzone są na https://pztlive.pl.
Jerzy Janowicz zapewnił prowadzenie 2:0 reprezentacji Polski w spotkaniu z Hongkongiem w Kalisz Arenie, pokonując Pak Long Yeunga 6:7 (5-7), 7:5, 6:4. Wcześniej, pierwszy punkt dla polskich tenisistów zdobył Kacper Żuk wygrywając z Ching Lamem 6:2, 6:1 Impreza jest rozegrana bez udziału publiczności. Transmisje gier prowadzone są na https://pztlive.pl.
Kacper Żuk pokonał Ching Lama 6:2, 6:1 zdobywając pierwszy punkt dla reprezentacji Polski w tenisowym spotkaniu Pucharu Davisa Polska – Hongkong w Kalisz Arenie. W drugim piątkowym meczu rywalizują Jerzy Janowicz i Pak Long Yeung. Impreza jest rozegrana bez udziału publiczności. Transmisja gier prowadzona jest na https://pztlive.pl.
Piątek, od 17.00: Żuk - Lam, Janowicz - Yeung. Sobota, od 13:00: Walków/Zieliński - Yeung/Kit Wong, Żuk - Yeung, Janowicz - Lam
Kacper Żuk i Ching Lam będą rywalizować w meczu otwierającym spotkanie Pucharu Davisa Polska – Hongkong w Kalisz Arenie (6-7 marca). Początek tego pojedynku w piątek o godzinie 17.00. Po nich na kort wyjdą Jerzy Janowicz i Pak Long Yeung. Impreza zostanie rozegrana bez udziału publiczności.
Galeria
Wideo
Twitter
Sponsor Reprezentacji Polski - Grupa LOTOS
Sponsor Reprezentacji Polski - Solano
Miasto Gospodarz - Kalisz
Partner Meczu - Ministerstwo sportu
Partner Meczu - Mapei
Partner Meczu - Artdent
Oficjalny dostawca - Recman
Oficjalny Dostawca - Kinder
Oficjalna Woda - Jantar
Oficjalna Piłka - Tretorn
Oficjalny Dostawca - Hummel
Oficjalny Dostawca - Strefa Tenisa
Oficjalny Dostawca - Castel Freres
Patronat Medialny - Tenisklub
Patronat Medialny - Jedynka