• W Kaliszu o awans

    W środę 12. lutego odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed starciem reprezentacji Polski z Hongkongiem w Pucharze Davisa. Przypomniamy, że w dniach 6-7 marca reprezentacja Polski zagra w Kalisz Arenie w barażu o miejsce w Grupie Światowej II tych rozgrywek.
  • Bilety już w sprzedaży!

    Kalisz będzie gospodarzem meczu Polska – Hongkong w Pucharze Davisa, który odbędzie się w dniach 6-7 marca. Spotkanie zostanie rozegrane na nawierzchni twardej. Stawką będzie miejsce w Grupie Światowej II drużynowych rozgrywek tenisistów.
  • Mariusz Fyrstenberg kapitanem reprezentacji Polski!

    W dniu 5. stycznia 2020 roku Zarząd Polskiego Związku Tenisowego powołał na funkcję kapitana reprezentacji Davis Cup Mariusza Fyrstenberga.
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
2289.13
2
Chorwacja
2166.01
3
Hiszpania
1177.38
4
Belgia
933.5
5
Argentyna
904.13
89
Polska
37.81

AKTUALNOŚCI

Do Pucharu Davisa w ERGO ARENIE został już tylko miesiąc. Mimo to, Daniel Orsanic nadal nie wie kto wystąpi w Gdańsku. Jak sam przyznaje, to dla niego bardzo trudny wybór.
Reprezentacja Argentyny zadebiutowała w rozgrywkach Pucharu Davisa w 1923 roku. W Grupie Światowej mecze rozgrywała już w 24 sezonach, jednak ani razu nie zdobyła dotąd tytułu mistrzowskiego.
Reprezentacja Polski zadebiutowała w rozgrywkach Pucharu Davisa w 1925 roku. Dzięki ostatniej wygranej ze Słowacją, po 91. latach, w 2016 roku biało-czerwoni po raz pierwszy zagrają w Grupie Światowej.
Wielkie tenisowe święto w ERGO ARENIE zbliża się wielkimi krokami. W pierwszy weekend marca reprezentacja Polski rozpocznie bój z Argentyną w I rundzie Grupy Światowej DAVIS CUP by BNP PARIBAS.
Widzimy się wszyscy w marcu w ERGO ARENIE, do zobaczenia!
Obsada sędziowska meczu DAVIS CUP by BNP PARIBAS Grupy Światowej Polska – Argentyna zapowiada się równie imponująco, co sama rywalizacja sportowa.
Zapraszamy na wielkie święto tenisa! W dniach 4-6 marca w Gdańsku odbędzie się mecz Polska - Argentyna. Biało-Czerwoni po raz pierwszy w historii zagrają w Grupie Światowej Pucharu Davisa i obiecują, że zrobią wszystko, aby w niej pozostać!
W związku z ogromnym zainteresowaniem mediów wydarzeniem, pragniemy poinformować, że proces akredytacyjny ruszy 1 lutego Wnioski akredytacyjne dostępne będą www.daviscup.pzt.pl.
Zapraszamy na strony: www.eventim.pl i www.ebilet.pl.
Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom meczu w Gdyni!
Galeria
Wideo
Twitter
Sponsor Reprezentacji Polski - Grupa LOTOS
Sponsor Reprezentacji Polski - Solano
Miasto Gospodarz - Kalisz
Partner Meczu - Ministerstwo sportu
Partner Meczu - Mapei
Partner Meczu - Artdent
Oficjalny dostawca - Recman
Oficjalny Dostawca - Kinder
Oficjalna Woda - Jantar
Oficjalna Piłka - Tretorn
Oficjalny Dostawca - Hummel
Oficjalny Dostawca - Strefa Tenisa
Oficjalny Dostawca - Castel Freres
Patronat Medialny - Tenisklub
Patronat Medialny - Jedynka