• W Kaliszu o awans

    W środę 12. lutego odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed starciem reprezentacji Polski z Hongkongiem w Pucharze Davisa. Przypomniamy, że w dniach 6-7 marca reprezentacja Polski zagra w Kalisz Arenie w barażu o miejsce w Grupie Światowej II tych rozgrywek.
  • Bilety już w sprzedaży!

    Kalisz będzie gospodarzem meczu Polska – Hongkong w Pucharze Davisa, który odbędzie się w dniach 6-7 marca. Spotkanie zostanie rozegrane na nawierzchni twardej. Stawką będzie miejsce w Grupie Światowej II drużynowych rozgrywek tenisistów.
  • Mariusz Fyrstenberg kapitanem reprezentacji Polski!

    W dniu 5. stycznia 2020 roku Zarząd Polskiego Związku Tenisowego powołał na funkcję kapitana reprezentacji Davis Cup Mariusza Fyrstenberga.
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
2289.13
2
Chorwacja
2166.01
3
Hiszpania
1177.38
4
Belgia
933.5
5
Argentyna
904.13
89
Polska
37.81

AKTUALNOŚCI

W środę 16 września odbyła się kolejna ceremonia towarzysząca meczowi w Gdyni. W hotelu Courtyard by Marriott odbyła się oficjalna kolacja.
We wtorek 8 września spotkaliśmy się z przedstawicielami mediów aby powiedzieć o organizacji meczu, przedstawić partnerów i co najważniejsze podać składy obu drużyn.
We wtorej 8 września - dokładnie na 10 dni przed meczem kapitanowie obu drużyn podali swoje składy. O grupę światową powalczą najlepsi!
Zapraszamy na www.abilet.pl :)
Mecz barażowy o awans do Grupy Światowej Pucharu Davisa Polska – Słowacja zostanie rozegrany 18-20 września w hali Gdynia Arena.
Dzisiaj w Londynie rozlosowano drabinkę grupy barażowej. W dniach 18-20 września zagramy ze Słowacją w Polsce.
Dzięki zwycięstwu Jerzego Janowicza nad Serhijem Stachowskim 6:1, 7:6(3), 3:6, 6:3 Polska pokonała w Szczecinie Ukrainę 3:1. We wrześniu nasza reprezentacja po raz drugi w historii zagra w barażach o Grupę Światową Pucharu Davisa.
Po drugim dniu meczu Davis Cup w Szczecinie Polska prowadzi z Ukrainą 2:1. Gratulacje dla Łukasza Kubota i Marcina Matkowskiego, którzy wygrali z parą Dolgopolov/Molchanov 6:3 6:2 7:6(6). Fot. Piotr Hawałej.
Po pierwszym dniu rywalizacji w Azoty Arenie Polska remisuje z Ukrainą 1:1. Michał Przysiężny 7:6(5) 6:4 6:4. W sobotę na korcie pojawią się debliści.
Galeria
Wideo
Twitter
Sponsor Reprezentacji Polski - Grupa LOTOS
Sponsor Reprezentacji Polski - Solano
Miasto Gospodarz - Kalisz
Partner Meczu - Ministerstwo sportu
Partner Meczu - Mapei
Partner Meczu - Artdent
Oficjalny dostawca - Recman
Oficjalny Dostawca - Kinder
Oficjalna Woda - Jantar
Oficjalna Piłka - Tretorn
Oficjalny Dostawca - Hummel
Oficjalny Dostawca - Strefa Tenisa
Oficjalny Dostawca - Castel Freres
Patronat Medialny - Tenisklub
Patronat Medialny - Jedynka