Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
29968.75
2
Argentyna
21076.25
3
Belgia
20545
4
Chorwacja
16592.5
5
Wielka Brytania
14916.25
73
Polska
56.25

AKTUALNOŚCI

Reprezentacja Ukrainy przed weekendowym spotkaniem z Polską w Pucharze Davisa jest pewna swego. Kapitan Michaił Filima zapowiada walkę o zwycięstwo. Ukraińcom odpowiada także nawierzchnia w Azoty Arenie.
Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom za dołączenie do organizacji meczu Polska-Ukraina!
Kapitanowie obu drużyn podali składy swoich drużyn. W czwartek, 16 lipca odbędzie się losowanie kolejności meczów.
Zawodnicy uwielbiają żywiołowy i głośny doping, a w szczególności biało-czerwonych!!! Kto był w Zielonej Górze niech wie, ze w Szczecinie będzie jeszcze bardziej gorąco!
Bilety można kupić przez internet oraz w punktach sprzedaży Abilet.pl. Zapraszamy!
Mecz drugiej rundy Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Davisa by BNP Paribas Polska – Ukraina odbędzie się w Szczecinie w nowej hali Azoty Arena.
Mecz z Ukrainą odbędzie się w dniach 17-19 lipca br. Stawką jest mecz barażowy o awans do grupy światowej. Już wkrótce podamy miejsce rozgrywania meczu.
Polscy tenisiści pokonali Litwę 3:2 w meczu Davis Cup by BNP Paribas w Orlen Arenie w Płocku i awansowali do drugiej rundy rozgrywek w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej. W dniach 17-19 lipca będą podejmować drużynę Ukrainy.
Polska awansowała do 2. rundy Davis Cup by BNP Paribas w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej. Prowadzi z drużyną Litwy 3:1 po zwycięskim punkcie zdobytym przez Jerzego Janowicza, który pokonał w niedzielę Ricardasa Berankisa 6:3, 6:4, 6:2.
Reprezentacja Polski prowadzi z Litwą 2:1 po drugim dniu spotkania Davis Cup by BNP Paribas w Orlen Arenie w Płocku. Drugi punkt dla gospodarzy zdobyli Łukasz Kubot i Marcin Matkowski, pokonując w sobotnim deblu Ricardasa Berankisa i Laurynasa Grigelisa 6:4, 6:4, 7:6 (7-1).
Galeria
Wideo
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor Międzynarodowy
Miasto Gospodarz
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Oficjalny Samochód
Oficjalny Dostawca
Partner Meczu
Oficjalny Hotel Meczu
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Patronat Medialny