Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
29968.75
2
Argentyna
21076.25
3
Belgia
20545
4
Chorwacja
16592.5
5
Wielka Brytania
14916.25
73
Polska
56.25

AKTUALNOŚCI

Początek drugiego dnia spotkania Davis Cup by BNP Paribas: Polska - Litwa w Płocku można śmiało nazwać kapitańską grą w szachy. O godzinie 14.00 w Orlen Arenie rozpocznie się mecz deblowy, a kto w nim zagra? To najpilniej skrywana tajemnica w głowach Radosława Szymanika i Rimvydasa Mugeviciusa.
Polski remisuje z Litwą 1:1 po 1. dniu meczu Davis Cup by BNP Paribas w Orlen Arenie w Płocku. Do wyrównania doprowadził Jerzy Janowicz wygrywając z Laurynasem Grigelisem 7:6 (7-3), 6:3, 6:4.
Reprezentacja Polski przegrywa z drużyną Litwy 0:1 po pierwszym meczu singlowym spotkania Davis Cup by BNP Paribas w Orlen Arenie w Płocku. Punkt dla drużyny gości zdobył Ricardas Berankis, pokonując Łukasza Kubota 6:2, 6:4, 6:3.
Spotkanie Davis Cup by BNP Paribas: Polska – Litwa w płockiej Orlen Arenie rozpocznie w piątek (6 marca) o godzinie 16.00 pojedynek Łukasza Kubota z Ricardasem Berankisem. Potem zobaczymy na korcie Jerzego Janowicza z Laurynasem Grigelisem.
Przed spotkaniem w Płocku Davis Cup by BNP Paribas: Polska – Litwa (6-8 marca, w Orlen Arenie) do głosu doszli tenisiści, podczas pierwszych przedmeczowych konferencji prasowych. Im głos...
Humor dopisuje litewskim tenisistom , którzy przyjechali do Płocka na spotkanie Davis Cup by BNP Paribas z Polską (6-8 marca, Orlen Arena). To młoda drużyna, która zadebiutuje w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej.
Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski i debiutant Kamil Majchrzak zostali powołani przez kapitana Radosława Szymanika na mecz Davis Cup by BNP Paribas: Polska – Litwa w Orlen Arenie w Płocku (6-8 marca). Zapraszamy po bilety na www.abilet.pl.
Przypominamy, od dziś można za pośrednictwem www.abilet.pl nabywać bilety na spotkanie Polska – Litwa w I rundzie Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w Orlen Arenie w Płocku. Ceny: 30 zł, 40, 60 oraz pakiety VIP - 200 zł.
Znany jest już ramowy plan gier spotkania Davis Cup by BNP Paribas: Polska - Litwa, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w hali Orlen Arena w Płocku. Szczegółowy pojedynków z nazwiskami zawodników będzie znany po oficjalnym losowaniu (w czwartek, 5 marca).
We wtorek ruszy sprzedaż biletów na spotkanie Polska – Litwa w I rundzie Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w Orlen Arenie w Płocku. Ceny: 30 zł, 40, 60 oraz pakiety VIP - 200 zł. Sprzedaż prowadzi www.abilet.pl.
Galeria
Wideo
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor Międzynarodowy
Miasto Gospodarz
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Oficjalny Samochód
Oficjalny Dostawca
Partner Meczu
Oficjalny Hotel Meczu
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Patronat Medialny