• W Kaliszu o awans

    W środę 12. lutego odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed starciem reprezentacji Polski z Hongkongiem w Pucharze Davisa. Przypomniamy, że w dniach 6-7 marca reprezentacja Polski zagra w Kalisz Arenie w barażu o miejsce w Grupie Światowej II tych rozgrywek.
  • Bilety już w sprzedaży!

    Kalisz będzie gospodarzem meczu Polska – Hongkong w Pucharze Davisa, który odbędzie się w dniach 6-7 marca. Spotkanie zostanie rozegrane na nawierzchni twardej. Stawką będzie miejsce w Grupie Światowej II drużynowych rozgrywek tenisistów.
  • Mariusz Fyrstenberg kapitanem reprezentacji Polski!

    W dniu 5. stycznia 2020 roku Zarząd Polskiego Związku Tenisowego powołał na funkcję kapitana reprezentacji Davis Cup Mariusza Fyrstenberga.
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
2289.13
2
Chorwacja
2166.01
3
Hiszpania
1177.38
4
Belgia
933.5
5
Argentyna
904.13
89
Polska
37.81

AKTUALNOŚCI

Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski i debiutant Kamil Majchrzak zostali powołani przez kapitana Radosława Szymanika na mecz Davis Cup by BNP Paribas: Polska – Litwa w Orlen Arenie w Płocku (6-8 marca). Zapraszamy po bilety na www.abilet.pl.
Przypominamy, od dziś można za pośrednictwem www.abilet.pl nabywać bilety na spotkanie Polska – Litwa w I rundzie Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w Orlen Arenie w Płocku. Ceny: 30 zł, 40, 60 oraz pakiety VIP - 200 zł.
Znany jest już ramowy plan gier spotkania Davis Cup by BNP Paribas: Polska - Litwa, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w hali Orlen Arena w Płocku. Szczegółowy pojedynków z nazwiskami zawodników będzie znany po oficjalnym losowaniu (w czwartek, 5 marca).
We wtorek ruszy sprzedaż biletów na spotkanie Polska – Litwa w I rundzie Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w Orlen Arenie w Płocku. Ceny: 30 zł, 40, 60 oraz pakiety VIP - 200 zł. Sprzedaż prowadzi www.abilet.pl.
Polski Związek Tenisowy podjął decyzję, że spotkanie Pucharu Davisa: Polska – Litwa, zaplanowane w dniach 6-8 marca, odbędzie się w Płocku. Będzie to mecz pierwszej rundy tych rozgrywek w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej.
Polski Związek Tenisowy chce przypomnieć, że rok 2015 rozpocznie nie tyko rywalizacja Agnieszki Radwańskiej z Marią Szarapową w meczu Fed Cup by BNP Paribas: Polska – Rosja (7-8 lutego, Arena Kraków). Męska reprezentacja w tym tygodniu, w przedświątecznej atmosferze, przygotowywała się w Warszawie do spotkania z Litwą w Pucharze Davisa (6-8 marca).
Podziękowania
Dziękujemy naszym partnerom za współpracę przy organizacji meczu Polska - Chorwacja w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas.
Podziękowania
Dziękujemy naszym partnerom za współpracę przy organizacji meczu Polska - Chorwacja w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas.
Podziękowania
Dziękujemy naszym partnerom za współpracę przy organizacji meczu Polska - Chorwacja w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas.
Dziękujemy za wspaniałe emocje
Wszystkim sponsorom i partnerom dziękujemy za wspaniałe emocje i współpracę przy organizacji meczu Polska - Chorwacja w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas.
Galeria
Wideo
Twitter
Sponsor Reprezentacji Polski - Grupa LOTOS
Sponsor Reprezentacji Polski - Solano
Miasto Gospodarz - Kalisz
Partner Meczu - Ministerstwo sportu
Partner Meczu - Mapei
Partner Meczu - Artdent
Oficjalny dostawca - Recman
Oficjalny Dostawca - Kinder
Oficjalna Woda - Jantar
Oficjalna Piłka - Tretorn
Oficjalny Dostawca - Hummel
Oficjalny Dostawca - Strefa Tenisa
Oficjalny Dostawca - Castel Freres
Patronat Medialny - Tenisklub
Patronat Medialny - Jedynka