• W Kaliszu o awans

    W środę 12. lutego odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed starciem reprezentacji Polski z Hongkongiem w Pucharze Davisa. Przypomniamy, że w dniach 6-7 marca reprezentacja Polski zagra w Kalisz Arenie w barażu o miejsce w Grupie Światowej II tych rozgrywek.
  • Bilety już w sprzedaży!

    Kalisz będzie gospodarzem meczu Polska – Hongkong w Pucharze Davisa, który odbędzie się w dniach 6-7 marca. Spotkanie zostanie rozegrane na nawierzchni twardej. Stawką będzie miejsce w Grupie Światowej II drużynowych rozgrywek tenisistów.
  • Mariusz Fyrstenberg kapitanem reprezentacji Polski!

    W dniu 5. stycznia 2020 roku Zarząd Polskiego Związku Tenisowego powołał na funkcję kapitana reprezentacji Davis Cup Mariusza Fyrstenberga.
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
2289.13
2
Chorwacja
2166.01
3
Hiszpania
1177.38
4
Belgia
933.5
5
Argentyna
904.13
89
Polska
37.81

AKTUALNOŚCI

Dramatyczny, pięciosetowy bój Jerzego Janowicza z Marinem Ciliciem. Dziś rywal był minimalnie lepszy i to Chorwaci zagrają w barażu o Grupę Światową. Gratulujemy.
Wracamy do gry! Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski pokonali parę Mate Pavic/Marin Draganja 6:7(1), 7:6(4), 4:6, 7:6(2), 6:4. Polska przegrywa teraz z Chorwacją 1:2. W niedzielę decydujące single.
Polska przegrywa z Chorwacją 0:2 po dwóch piątkowych spotkaniach meczu Davis Cup by BNP Paribas. Michał Przysiężny przegrał z Marinem Ciliciem, a Jerzy Janowicz z Borną Coriciem.
Pojedynek Michała Przysiężnego z Marinem Ciliciem rozpocznie w piątek o 16 mecz Polska - Chorwacja w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas. Szczegóły oficjalnego losowania w dziale Aktualności.
W środowy wieczór w Regent Warsaw Hotel odbyła się Oficjalna Kolacja meczu Polska - Chorwacja w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas. Szczegóły w dziale Aktualności
We wtorek 1 kwietnia odbyła się konferencja prasowa reprezentacji Polski oraz reprezentacji Chorwacji przed meczem Davis Cup by BNP Paribas. Szczegóły w dziale Aktualności.
Od wizyty na torze kartingowym polscy tenisiści rozpoczęli przygotowania do meczu z Chorwacją. Potem reprezentacja przeniosła się na Torwar, gdzie odbyły się pierwsze treningi na korcie.
Młodzież z warszawskich szkół otrzyma 500 biletów na mecz Polska – Chorwacja. Ogłosili to na konferencji prasowej Wiceprezydent Warszawy Jarosław Dąbrowski i Prezes Polskiego Związku Tenisowego Krzysztof Suski.
Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny, Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski znaleźli się w składzie reprezentacji Polski na mecz Polska - Chorwacja w Davis Cup by BNP Paribas.
Wszystkich kibiców tenisa zapraszamy na Torwar. W dniach 4-6 kwietnia Polska zmierzy się z Chorwacją w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas. Przyjdź. Zobacz. Kibicuj.
Galeria
Wideo
Twitter
Sponsor Reprezentacji Polski - Grupa LOTOS
Sponsor Reprezentacji Polski - Solano
Miasto Gospodarz - Kalisz
Partner Meczu - Ministerstwo sportu
Partner Meczu - Mapei
Partner Meczu - Artdent
Oficjalny dostawca - Recman
Oficjalny Dostawca - Kinder
Oficjalna Woda - Jantar
Oficjalna Piłka - Tretorn
Oficjalny Dostawca - Hummel
Oficjalny Dostawca - Strefa Tenisa
Oficjalny Dostawca - Castel Freres
Patronat Medialny - Tenisklub
Patronat Medialny - Jedynka