Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
29968.75
2
Argentyna
21076.25
3
Belgia
20545
4
Chorwacja
16592.5
5
Wielka Brytania
14916.25
73
Polska
56.25

AKTUALNOŚCI

W środowy wieczór w Regent Warsaw Hotel odbyła się Oficjalna Kolacja meczu Polska - Chorwacja w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas. Szczegóły w dziale Aktualności
We wtorek 1 kwietnia odbyła się konferencja prasowa reprezentacji Polski oraz reprezentacji Chorwacji przed meczem Davis Cup by BNP Paribas. Szczegóły w dziale Aktualności.
Od wizyty na torze kartingowym polscy tenisiści rozpoczęli przygotowania do meczu z Chorwacją. Potem reprezentacja przeniosła się na Torwar, gdzie odbyły się pierwsze treningi na korcie.
Młodzież z warszawskich szkół otrzyma 500 biletów na mecz Polska – Chorwacja. Ogłosili to na konferencji prasowej Wiceprezydent Warszawy Jarosław Dąbrowski i Prezes Polskiego Związku Tenisowego Krzysztof Suski.
Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny, Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski znaleźli się w składzie reprezentacji Polski na mecz Polska - Chorwacja w Davis Cup by BNP Paribas.
Wszystkich kibiców tenisa zapraszamy na Torwar. W dniach 4-6 kwietnia Polska zmierzy się z Chorwacją w ramach rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas. Przyjdź. Zobacz. Kibicuj.
Zapraszamy Was do gorącego dopingu podczas meczu Polska – Chorwacja w Pucharze Davisa. Specjalnie z myślą o Was tworzymy Klub Kibica. Szczegóły w dziale Aktualności.
Dla tych, którzy przyjdą na mecz Pucharu Davisa Polska – Chorwacja na Torwarze szykujemy mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie występ Mezo, który w sobotę wykona nowy utwór „Wchodzę na kort”.
Galeria
Wideo
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor Międzynarodowy
Miasto Gospodarz
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Oficjalny Samochód
Oficjalny Dostawca
Partner Meczu
Oficjalny Hotel Meczu
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Patronat Medialny