Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
29968.75
2
Argentyna
21076.25
3
Belgia
20545
4
Chorwacja
16592.5
5
Wielka Brytania
14916.25
73
Polska
56.25

AKTUALNOŚCI

Już tylko kilka dni zostało do wielkiego święta tenisowego w Polsce! 4. marca rozpocznie się historyczny mecz Polska – Argentyna w I rundzie Grupy Światowej Pucharu Davisa. Biało-czerwoni nie wyobrażają sobie, że Was tam zabraknie. Obecność obowiązkowa!
Michał Przysiężny ze względu na swój piękny styl gry nazywany jest “polskim Rogerem Federerem”. Tenisista wyraził gotowość gry w meczu Pucharu Davisa a my postanowiliśmy wziąć go “pod lupę”.
Początek marca to nie tylko mecz Polska – Argentyna w ERGO ARENIE. To także inne, znakomite spotkania w I rundzie Grupy Światowej Pucharu Davisa. Prezentujemy Wam zestaw par razem ze składami.
Dobre wiadomości docierają z polskiego obozu przed meczem Grupy Światowej Davis Cup by BNP Paribas.
Dni od 4 do 6 marca z pewnością będą historycznym weekendem dla Polskiego tenisa. Reprezentacja naszego kraju zadebiutuje w Grupie Światowej Davis Cup by BNP Paribas. Rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Argentyny, czterokrotni wicemistrzowie rozgrywek.
Grupa BNP Paribas jest największym sponsorem tenisa na świecie już od ponad 42 lat. Związek BNP Paribas i tenisa to dużo więcej niż sponsoring – to trwały element budujący wizerunek marki na całym świecie i prawdziwa pasja do sportu, który stał się częścią tożsamości marki grupy.
Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi Davis Cup? Mamy na to receptę! Dzięki aplikacjom “Davis Cup” oraz “Tenis Polski” nic Cię nie ominie! Zaloguj się do tenisowego świata!
Jerzy Janowicz, Kamil Majchrzak, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski dla Polski, Leonardo Mayer, Guido Pella, Carlos Berlocq, Renzo Olivo dla Argentyny. Takie składy podali kapitanowie: Radosław Szymanik i Daniel Orsanic.
Reprezentacja Argentyny zadebiutowała w rozgrywkach Pucharu Davisa w 1923 roku. W Grupie Światowej mecze rozgrywała już w 24 sezonach, jednak ani razu nie zdobyła dotąd tytułu mistrzowskiego.
Rusza akcja ‪#‎REKRUTACJA‬! Chcesz zobaczyć na żywo historyczny mecz Polaków w 1/8 Pucharu Davisa?
Galeria
Wideo
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor Międzynarodowy
Miasto Gospodarz
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Oficjalny Samochód
Oficjalny Dostawca
Partner Meczu
Oficjalny Hotel Meczu
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Patronat Medialny