Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
29968.75
2
Argentyna
21076.25
3
Belgia
20545
4
Chorwacja
16592.5
5
Wielka Brytania
14916.25
73
Polska
56.25

AKTUALNOŚCI

Mariusz Fyrstenberg i Tomasz Bednarek grali w USA w turnieju deblowym Memphis Open 2016.
Marcin Matkowski kocha tenis i uwielbia Australię. Szczególnie na początku roku. Nasz deblista opowiada o swoim życiu “od środka”. Zobaczcie i posłuchajcie!
Jednym z “pewniaków” do występu w marcowym Davis Cup by BNP Paribas: Polska – Argentyna jest Marcin Matkowski. Polski deblista zaprasza wszystkich kibiców do ERGO ARENY!
Na kortach ziemnych trwa Argentina Open. Największymi gwiazdami są Hiszpanie: obrońca tytułu – Rafael Nadal i trzykrotny triumfator, David Ferrer.
Namówiliśmy jednego z najlepszych polskich tenisistów na rozmowę o życiu profesjonalnego tenisisty. Dziesiątki turniejów, setki dni “na walizkach” i rozbrat z rodziną i przyjaciółmi – to cena bycia zawodowcem.
Jak w każdy piątek mamy dla Was specjalne zaproszenie na historyczny mecz w Pucharze Davisa. Tym razem przed kamerą stanął Michał Przysiężny!
Do Pucharu Davisa w ERGO ARENIE został już tylko miesiąc. Mimo to, Daniel Orsanic nadal nie wie kto wystąpi w Gdańsku. Jak sam przyznaje, to dla niego bardzo trudny wybór.
Reprezentacja Argentyny zadebiutowała w rozgrywkach Pucharu Davisa w 1923 roku. W Grupie Światowej mecze rozgrywała już w 24 sezonach, jednak ani razu nie zdobyła dotąd tytułu mistrzowskiego.
Reprezentacja Polski zadebiutowała w rozgrywkach Pucharu Davisa w 1925 roku. Dzięki ostatniej wygranej ze Słowacją, po 91. latach, w 2016 roku biało-czerwoni po raz pierwszy zagrają w Grupie Światowej.
Wielkie tenisowe święto w ERGO ARENIE zbliża się wielkimi krokami. W pierwszy weekend marca reprezentacja Polski rozpocznie bój z Argentyną w I rundzie Grupy Światowej DAVIS CUP by BNP PARIBAS.
Galeria
Wideo
Facebook
Twitter
Sponsor Tytularny
Sponsor Międzynarodowy
Miasto Gospodarz
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Partner Meczu
Sponsor Reprezentacji Polski
Partner Meczu
Oficjalny Samochód
Oficjalny Dostawca
Partner Meczu
Oficjalny Hotel Meczu
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Oficjalny Dostawca
Patronat Medialny