• W Kaliszu o awans

    W środę 12. lutego odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed starciem reprezentacji Polski z Hongkongiem w Pucharze Davisa. Przypomniamy, że w dniach 6-7 marca reprezentacja Polski zagra w Kalisz Arenie w barażu o miejsce w Grupie Światowej II tych rozgrywek.
  • Bilety już w sprzedaży!

    Kalisz będzie gospodarzem meczu Polska – Hongkong w Pucharze Davisa, który odbędzie się w dniach 6-7 marca. Spotkanie zostanie rozegrane na nawierzchni twardej. Stawką będzie miejsce w Grupie Światowej II drużynowych rozgrywek tenisistów.
  • Mariusz Fyrstenberg kapitanem reprezentacji Polski!

    W dniu 5. stycznia 2020 roku Zarząd Polskiego Związku Tenisowego powołał na funkcję kapitana reprezentacji Davis Cup Mariusza Fyrstenberga.
Wyniki
Rankingi
Davis Cup – TOP 5
1
Francja
2289.13
2
Chorwacja
2166.01
3
Hiszpania
1177.38
4
Belgia
933.5
5
Argentyna
904.13
89
Polska
37.81

AKTUALNOŚCI

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi Davis Cup? Mamy na to receptę! Dzięki aplikacjom “Davis Cup” oraz “Tenis Polski” nic Cię nie ominie! Zaloguj się do tenisowego świata!
Jerzy Janowicz, Kamil Majchrzak, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski dla Polski, Leonardo Mayer, Guido Pella, Carlos Berlocq, Renzo Olivo dla Argentyny. Takie składy podali kapitanowie: Radosław Szymanik i Daniel Orsanic.
Reprezentacja Argentyny zadebiutowała w rozgrywkach Pucharu Davisa w 1923 roku. W Grupie Światowej mecze rozgrywała już w 24 sezonach, jednak ani razu nie zdobyła dotąd tytułu mistrzowskiego.
Rusza akcja ‪#‎REKRUTACJA‬! Chcesz zobaczyć na żywo historyczny mecz Polaków w 1/8 Pucharu Davisa?
Mariusz Fyrstenberg i Tomasz Bednarek grali w USA w turnieju deblowym Memphis Open 2016.
Marcin Matkowski kocha tenis i uwielbia Australię. Szczególnie na początku roku. Nasz deblista opowiada o swoim życiu “od środka”. Zobaczcie i posłuchajcie!
Jednym z “pewniaków” do występu w marcowym Davis Cup by BNP Paribas: Polska – Argentyna jest Marcin Matkowski. Polski deblista zaprasza wszystkich kibiców do ERGO ARENY!
Na kortach ziemnych trwa Argentina Open. Największymi gwiazdami są Hiszpanie: obrońca tytułu – Rafael Nadal i trzykrotny triumfator, David Ferrer.
Namówiliśmy jednego z najlepszych polskich tenisistów na rozmowę o życiu profesjonalnego tenisisty. Dziesiątki turniejów, setki dni “na walizkach” i rozbrat z rodziną i przyjaciółmi – to cena bycia zawodowcem.
Jak w każdy piątek mamy dla Was specjalne zaproszenie na historyczny mecz w Pucharze Davisa. Tym razem przed kamerą stanął Michał Przysiężny!
Galeria
Wideo
Twitter
Sponsor Reprezentacji Polski - Grupa LOTOS
Sponsor Reprezentacji Polski - Solano
Miasto Gospodarz - Kalisz
Partner Meczu - Ministerstwo sportu
Partner Meczu - Mapei
Partner Meczu - Artdent
Oficjalny dostawca - Recman
Oficjalny Dostawca - Kinder
Oficjalna Woda - Jantar
Oficjalna Piłka - Tretorn
Oficjalny Dostawca - Hummel
Oficjalny Dostawca - Strefa Tenisa
Oficjalny Dostawca - Castel Freres
Patronat Medialny - Tenisklub
Patronat Medialny - Jedynka