Znajdujesz się: KONTAKT

KONTAKT

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY

Adres biura i korespondencyjny:
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
tel. (22) 122 12 01
fax.(22) 122 12 11
www.pzt.pl
facebook.com/PZTofficial


Dane do faktury:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384

Jak do nas dojechać:
Samochodem: wjazd od ul. Dolnej Belwederskiej
Autobusem: przystanek Konduktorska (najbliższy), Dolna (na ul. Belwederskiej)
Tramwajem: przystanki Park Dreszera, Morskie Oko (ul. Puławska)
Rower miejski Veturilo: stacja Dolna przy Puławskiej (9571) lub Sobieskiego/Chełmska 9572

Biuro PZT przyjmuje interesantów w godz. 9:00 - 15:30 (poniedziałek - piątek)

Rachunek do wpłat statutowych PZT - Bank Pekao S.A. 20 1240 1037 1111 0011 1172 8672


Prezes Zarządu
Dariusz Łukaszewski
e-mail: lukaszewski@pzt.pl

Wiceprezes ds. Sportowych
Mariusz Ozdoba
e-mail: ozdoba@pzt.pl

Sekretarz Generalny
Bartosz Bułat
e-mail: bulat@pzt.pl

Komisja Etyki:
Tomasz Matuszewski
etyka@pzt.pl
matuszewski@pzt.pl

Dział Finansów:

Dyrektor Finansowy
Sylwia Szymańska
tel. 22 122 12 02
e-mail: szymanska@pzt.pl

Księgowość
Lidia Wapa
tel. 22 122 12 02; kom. 533 332 664
e-mail: ksiegowosc@pzt.pl

Dział Administracji:

Sekretariat
Maria Bakus
tel. 22 122 12 01; kom. 533 332 660
e-mail: pzt@pzt.pl


Administracja - Licencje
mail: administracja@pzt.pl
Anna Stawska
(m.in. licencje zawodnicze i klubowe, zmiany barw klubowych, składki członkowskie)
tel. 22 122 12 13; kom. 533 332 661
e-mail: stawska@pzt.pl

Administracja - Licencje trenerskie, TOP
Aneta Budzałek
(licencje trenerskie, TOP, certyfikaty i zaświadczenia)
kom. 533 332 671
e-mail: budzalek@pzt.pl

Administracja - Licencje Tenis10
(licencje Tenis10, certyfikaty i zaświadczenia)
Paweł Marciszewski
tel. 533 332 669
e-mail: tenis10@pzt.pl

Administracja - Licencje Tenis na Wózkach, Tenis Plażowy
Justyna Richter
(m.in. klasy sportowe - wydawanie zaświadczeń, Tenis plażowy, Tenis na Wózkach - licencje zawodnicze)
kom. 662 061 484
e-mail: richter@pzt.pl

Dział Sportu:

Dyrektor Sportowy
Rafał Helbik
kom. 601 056 101
e-mail: helbik@pzt.pl

Kierownik Działu Sportu
Agnieszka Dziedzic
(m.in. kalendarz imprez, kadra narodowa, zgrupowania i konsultacje, rozgrywki drużynowe)
kom. 533 332 663
e-mail: dziedzic@pzt.pl

St. Specjalista ds. sportowych
Koordynator ds. Tenis Plażowy, Tenis na Wózkach
Justyna Richter
(m.in. klasy sportowe - wydawanie zaświadczeń, Tenis plażowy, Tenis na Wózkach - licencje zawodnicze, kalendarze turniejowe, rozgrywki drużynowe)
kom. 662 061 484
e-mail: richter@pzt.pl

Koordynator ds. Tenis Open Polska
Aneta Budzałek
(m.in. orzeczenia lekarskie, listy rankingowe, aplikacje turniejowe)
kom. 533 332 671
e-mail: budzalek@pzt.pl

Koordynator Programu NPUT, Tenis10
Paweł Marciszewski
tel. 533 332 669
e-mail: tenis10@pzt.pl


Program Identyfikacji Talentów
Piotr Unierzyski
e-mail: unierzyski@pzt.pl


Dział Kształcenia Trenerów:

Dyrektor ds. Kształcenia i Doskonalenia Trenerów
Wojciech Andrzejewski
e-mail: andrzejewski@pzt.pl
tel. 501 233 000


Dział Marketingu i Organizacji Imprez:

Menadżer Działu Marketingu i Organizacji Imprez
Grzegorz Wójcik
tel. 604 111 559
e-mail: wojcik@pzt.pl

Specjalista Działu Marketingu i Organizacji Imprez
Olga Pietrzak
tel. 22 122 12 06
e-mail: pietrzak@pzt.pl

Media/Komunikacja

Rzecznik Prasowy PZT
Tomasz Dobiecki
e-mail: dobiecki@pzt.pl

Kolegium Sędziów PZT
e-mail: sedziowie@sedziowie.pzt.pl


Partner Strategiczny PZT - LOTTO

Partner - MSiT

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Partner Generalny - Solano

Partner Generalny - Car Net

Partner Główny - DrogBruk

Oficjalny Sponsor PZT - Fale Loki Koki

Partner PZT - Ziaja

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner PZT - Metalplast

Partner - Festina

Partner KN w Winter Cups 2024 - UniLogistics

Partner medialny - Polsat sport

Patron Medialny - Tenis Magazyn

Partner Halowego PP 2023 - BORYS TEAM

Oficjalna Woda - Jantar

Partner Techniczny - Hummel

Poznaj program KINDER Joy of moving

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalny Sklep PZT

Partner Medyczny - Rehasport

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Oficjalny Partner Technologiczny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.