Znajdujesz się: ZAWODNICY > DZIKIE KARTY - KOMUNIKATY
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Wrocław, 6-10.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 06-10.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza kobiet:

1. Kania Paula
2. Gruszczyńska Rozalia
3. Duhl Laura
4. Lipiec Xenia
5. Świerczyńska Magdalena
6. Szczepańska Zuzanna


Gra pojedyncza mężczyzn:

1. Walków Szymon
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Wiśniewski Dawid
4. Szajrych Jasza
5. Kamrowski Marcel
6. Orlikowski Aleksander


Gra podwójna kobiet:

1. Gruszczyńska Rozalia / Buczyńska Aleksandra


Gra podwójna mężczyzn:

1. Majchrzak Kamil / Gajewski Kamil



Aktualizacja dn.:03.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U14 - GDAŃSK, 05 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju MP - Mistrzostwa Polski Młodzików rozgrywanego w dn.: 05-11.07.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza chłopców turniej główny:

1. Zemła Grzegorz
2. Lewandowski Dawid
3. Hrynkiewicz Jakub

Gra pojedyncza chłopców turniej eliminacyjny:

1. Kowalik Piotr
2. Grott Maximilian
3. Dójczyński Marcin

Gra pojedyncza dziewcząt turniej główny:

1. Mitrzak Aleksandra
2. Kulbiej Nadia
3. Śrutwa Martyna

Gra pojedyncza dziewcząt turniej eliminacyjny:

1. Mrzygłód Aleksandra - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
2. Rybarkiewicz Melania - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
3. Chmielewska Wiktoria - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach

następna WC w eliminacjach:

1. Centkowska Pola


Aktualizacja dn.:02.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U12 - SZCZECIN, 04 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U12 rozgrywanego w dn.: 04-11.07.2020 w Szczecinie:


Przyznane "Dzikie Karty" do turnieju głównego:


Gra pojedyncza chłopców:

1. Burbo Goran (2008)
2. Łukaszewicz Antoni (2008)
3. Mossakowski Natan (2008)

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kliber Katarzyna (2008)
2. Piotrowska Iga (2008)
3. Knapik Emilia Lu (2009)


Pozostające w dyspozycji "Dzikie Karty" do turnieju eliminacyjnego zostały przekazane Organizatorowi.


Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - POBIEDZISKA, 5-8.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 05-08.07.2020 w Pobiedziskach:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk

Dziewczęta:

1. Górska Daria



Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK KiM - Zabrze, 2-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM - Ogólnopolski Turniej Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 02-04.07.2020 w Zabrzu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza Kobiet:

1. Frankowska Zuzanna.


Aktualizacja dn.:29.06.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U18 - WROCŁAW, 28.06-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U18 (2002-2003) rozgrywanego w dn.: 28.06-04.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców - turniej główny:

1. Pawelski Martyn
2. Kos Maciej.
3. Kończał Mikołaj.

Gra pojedyncza chłopców - turniej eliminacyjny:

1. Grygołowicz Maks.
2. Daszczuk Igor.

Gra pojedyncza dziewcząt - turniej główny:

1. Maciejewska Klara.
2. Gustowska Karina.
3. Bartusek Karolina.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U14 - Gdańsk, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kuszel Oliwia.

Gra pojedyncza chłopców:

1. Bieliński Wiktor.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Bielsko-Biała, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U12 - BKT Advantage Cup rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Bielsku Białej:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Hnidets Anastasiia.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. GRODZISK MAZOWIECKI, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Grodzisku Mazowieckim:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Matusiak Krzysztof.

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Konarska Agata.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK - SZCZECINEK, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Kadetów rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Szczecinku:


Gra pojedyncza chłopców

1. Królikowski Kacper


Aktualizacja: 20.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - WROCŁAW, 25-28.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 25-28.06.2020 we Wrocławiu


Gra pojedyncza chłopców

1. Pawelski Martyn

Gra pojedyncza dziewcząt

1. Orlińska Oliwia


Aktualizacja: 22.06.2020
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - SZCZECIN, 21-24.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 21-24.06.2020 w Szczecinie:

Gra pojedyncza kobiet

1. Kania Paula
2. Niewiadomska Patrycja
3. Gruszczyńska Rozalia
4. Kubacha Zuzanna
5. Formella Alicja


Gra podwójna kobiet

1. Anastasiya Shoshyna / Paula Kania


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Walków Szymon
2. Matuszewski Piotr
3. Pieczkowski Olaf
4. Wetoszka Krzysztof
5. Kielan Szymon


Gra podwójna mężczyzn

1. Szymon Kielan / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 18.06.2020


DZIKIE KARTY - OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open - ŻYWIEC, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Żywcu.


Gra pojedyncza chłopców

1. Tomasz Berkieta.

Gra pojedyncza dziewcząt

Zgłoszeń brak.


aktualizacja 15.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - Puchar Warty 2020 - POZNAŃ, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - Puchar Warty 2020 rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Poznaniu.


Gra pojedyncza Dziewcząt

1. Zuzanna Frankowska.


Gra pojedyncza chłopców

1. Martyn Pawelski.


aktualizacja 15.06.2020

DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - GDAŃSK, 17-21.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 17-20.06.2020 w Gdańsku:

Gra pojedyncza kobiet

1. Gruszczyńska Rozalia
2. Kania Paula
3. Kubacha Zuzanna
4. Wierzbowska Aleksandra
5. Rutkowska Wiktoria
6. Ewald Weronika

Gra podwójna kobiet

1. Kubacha Zuzanna / Gruszczyńska Rozalia


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Pawlak Piotr
4. Matuszewski Piotr
5. Kos Maciej
6. Pieczonka Filip


Gra podwójna mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 12.06.2020

Polski Związek Tenisowy

Partner - Niepodległa

Partner - Ministerstwo Sportu

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.