Znajdujesz się: ZAWODNICY > DZIKIE KARTY - KOMUNIKATY
DZIKIE KARTY - ITFU18 J3 Poznań „Powiat Poznański Open Junior Tour” , Sobota, 02-08.08.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J3 U18 „Powiat Poznański Open Junior Tour” rozgrywanego w dn.: 04-08.08.2021 w Sobocie k/Rokietnicy.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Szymkowiak Kacper (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Berkieta Tomasz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) – „WC” PZT
3. Rytelewski Zachariasz (AZS Poznań) – „WC” Organizator
4. Pankowski Antoni (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) – „WC” Organizator


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Lipiec Xenia (Kędzierzyński Klub Tenisowy) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Pawlikowska Zuzanna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Pieczyńska Sonia (WKS Grunwald Poznań) – „WC” Organizator
4. Mańkowska Jagna (TS IDEA SPORT Toruń) – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lewandowski Dawid (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) – „WC” PZT
2. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. „Dzika Karta" przekazana dla Organizatora – Kowal Mikołaj (AZS Poznań) – „WC” PZT
4. Allecou Jan (AZS Poznań) – „WC” Organizator
5. Kokot Bruno (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) – „WC” Organizator
6. Bidermann Mikołaj – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
2. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
3. „Dzika Karta" przekazana dla Organizator – Ciesielczyk Amelia (UKS RP SPORT Olsztyn) – „WC” PZT
4. Szmyd Zuzanna (KT Break Warszawa) – „WC” Organizator
5. Strzyżewska Zofia (KT Break Warszawa) – „WC” Organizator
6. Lundgren Veronika – „WC” Organizator

Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. ?? – „WC” PZT - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym
2. ?? – „WC” Organizator - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. ?? – „WC” PZT - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym
2. ?? – „WC” Organizator - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym



Aktualizacja, dn.: 27.07.2021r.
DZIKIE KARTY - ITF W25 „Futures LOTOS Solano Bydgoszcz Cup” , 02-08.08.2021, Bydgoszcz
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF W 25 „Futures LOTOS Solano Bydgoszcz Cup” rozgrywanego w dn.: 02-08.08.2021 w Bydgoszczy.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Kubka Martyna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT
2. Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław) – „WC” PZT
3. Foryś Weronika (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza kobiet:

1. Jaśkiewicz Karolina (UKS Omega Smolec) – „WC” PZT
2. Formella Alicja (Sportowy Klub Tenisowy Centrum Bydgoszcz) – „WC” PZT
3. „Dzika Karta" przekazana dla Organizatora – „WC” PZT
4. „Dzika Karta" przekazana dla Organizatora – „WC” PZT – 18
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator
7. ?? – „WC” Organizator
8. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra podwójna kobiet:

1. ?? – „WC” PZT
2. ?? – „WC” PZT
3. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 27.07.2021r.
DZIKIE KARTY - ITF M25 „Kozerki Open 2021”, 02-08.08.2021, Grodzisk Mazowiecki
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF M 25 „Kozerki Open 2021” rozgrywanego w dn.: 02-08.08.2021 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Kaśnikowski Maks (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Orlikowski Aleksander (Miejski Klub Tenisowy Łódź) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisowy) – „WC” PZT – potwierdzono
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
3. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator
7. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra podwójna mężczyzn:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
3. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 26.07.2021r.


DZIKIE KARTY - ITFU18 J3 Poznań „Grand Prix W.Fibak” , Poznań, 26.07-1.08.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J3 U18 „Grand Prix W.Fibak” rozgrywanego w dn.: 28.07-01.08.2021 w Poznaniu.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Szymkowiak Kacper (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Kułakowski Mateusz (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT – potwierdzono
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Frankowska Zuzanna (Akademicki Związek Sportowy Łódź) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT – potwierdzono
Koralnik Laura (Warszawski Klub Tenisowy Mera) – „WC” PZT – potwierdzono / wejście z listy
3. Straszewska Barbara (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT – potwierdzono
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
2. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. „Dzika Karta" przekazana dla Organizatora – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
2. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
3. „Dzika Karta" przekazana dla Organizatora – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator

Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. ?? – „WC” PZT - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym
2. ?? – „WC” Organizator - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. ?? – „WC” PZT - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym
2. ?? – „WC” Organizator - Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym



Aktualizacja, dn.: 26.07.2021r.

DZIKIE KARTY - ITF W60 „Kozerki Open 2021”, 26.07-1.08.2021, Grodzisk Mazowiecki
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF W 60 „Kozerki Open 2021” rozgrywanego w dn.: 26.07-01.08.2021 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Hertel Anna (AZS Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Kubka Martyna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław) – „WC” PZT – potwierdzono
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza kobiet:

1. Gruszczyńska Rozalia (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Oczachowska Julia (Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Podlińska Marcelina (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT – potwierdzono
4. Foryś Weronika (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) – „WC” PZT – potwierdzono
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator
7. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra podwójna kobiet:

1. ?? – „WC” PZT
2. ?? – „WC” PZT
3. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 19.07.2021r.


DZIKIE KARTY - 95. Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Bytom, 09-16.07.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego 95. Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 09-16.07.2021 w Bytomiu.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Kaśnikowski Maks (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) – „WC” PZT
2. Orlikowski Aleksander (Miejski Klub Tenisowy Łódź) – „WC” PZT
3. Pawelski Martyn (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT
4. Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Baszak Weronika (Redeco Wrocław) – „WC” PZT
2. Górska Daria (CKT Gordzisk Mazowiecki) – „WC” PZT
3. Domachowska Marta (Niestowarzyszona) – „WC” PZT
4. Bergler Olivia – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Chada Adam (UKS Beskidy Ustroń) – „WC” PZT
2. Peliwo Filip (AZS Łódź) – „WC” PZT
3. Barcik Nikodem (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator
4. Szic Sandro (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

Bednarz Zuzanna (KS Czarni Rzeszów) – „WC” PZT - rezygnacja
1. Kiwior Julia (KS Górnik Bytom) - "WC" Organizator
2. Czarnik Paulina (LKS Łucznik-Żywiec) – „WC” PZT
3. Bartusek Karolina (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator
4. Widerska Barbara (KT Zabrze) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra podwójna mężczyzn:

1. ?? – „WC” PZT
2. ?? – „WC” Organizator

Turniej główny - gra podwójna kobiet:

1. ?? – „WC” PZT
2. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 08.07.2021r.

DZIKIE KARTY - Mistrzostwa Polski U12 ”Aluplast. Tenis oknem na Świat” - Bielsko-Biała, 28.06-02.07.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego Mistrzostw Polski U12 „Aluplast. Tenis oknem na Świat - Mistrzostwa Polski” rozgrywanego w dn.: 26.06-02.07.2021 w Bielsku Białej.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Biernacki Jacek (Top Tennis Player) – „WC” PZT
2. Goerick Franciszek (TT Score Elbląg) – „WC” PZT
3. Makieła Emil (Park Tenisowy Olimpia Poznań) – „WC” PZT
4. Krupa Olivier (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Gnyś Weronika (UKT TenisPRO Koszalin) – „WC” PZT
2. Snochowska Antonina (KS Start-Wisła Toruń) – „WC” PZT
3. Sobiesiak Maja (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław) – „WC” PZT
4. Kawa Weronika (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Larysz Lucjan (KST Akademia Tenisa K. Pyka Katowice) – „WC” PZT
2. Zeman Patrik (WSG Academy-Warsaw Sports Group) – „WC” PZT
3. Waligórski Franciszek (Kostrzyński Klub Tenisowy) – „WC” Organizator
4. Mrowiec Karol (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Ptak Nadia Wiktoria (MMKT Łęczyca) – „WC” PZT
2. Frawley Lillian (Sopot Tenis Klub) – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnej zawodniczki z listy oczekującej – „WC” PZT
4. „Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT


Aktualizacja, dn.: 24.06.2021r.

DZIKIE KARTY - ITF M25 i W25 „Wrocław World Cup 2021”, 28.06-04.07.2021, Wrocław
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF M25 i W25 „Wrocław World Cup 2021” rozgrywanego w dn.: 28.06-04.07.2021 we Wrocławiu.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Dembek Michał (WSG Academy - Warsaw Sports Group) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Pawelski Martyn (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT – potwierdzono
4. Szic Sandro (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Falkowska Weronika (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Kubka Martyna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT – potwierdzono
4. Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław) – „WC” PZT – potwierdzono
5. Hertel Anna (AZS Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Gajewski Kamil (Sopot Tenis Klub) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Pieczkowski Olaf (KT Jakubowo-Olsztyn) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
4. Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisowy) – „WC” PZT – potwierdzono
5. Bienkiewicz Juliusz (UKS Sport Klub Wrocław) – „WC” Organizator
6. Bojarski Alan (Klub Miedzeszyn Warszawa) – „WC” Organizator
7. Pawlak Piotr (Warszawski Klub Tenisowy Mera) – „WC” Organizator
8. Lanik Tomas – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza kobiet:

1. Foryś Weronika (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Górska Daria (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Podlińska Marcelina (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT – potwierdzono
4. Wysoczańska Katarzyna ((UKS Sport Klub Wrocław) – „WC” Organizator
5. Kopel Amelia (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” Organizator



Aktualizacja, dn.: 24.06.2021r.

DZIKIE KARTY - ITF J5 Michalowek, Michałówek, 21-27.06.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J5 U18 „ITF World Tennis Tour Juniors - J5 Michalowek” rozgrywanego w dn.: 23-27.06.2021 w Michałówku.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Czaczkowski Piotr (Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda) – „WC” PZT – potwierdzono
Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań) – „WC” PZT – bezpośrednia kwalifikacja do MD
2. Szymkowiak Kacper (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” Organizator - potwierdzono
3. Pankowski Antoni (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) – „WC” Organizator - potwierdzono
4. Królikowski Kacper (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator - potwierdzono


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

Maciejewska Klara (AZS Poznań) – „WC” PZT ¬– rezygnacja / wycofanie się z turnieju
1. Daroszewska Julia (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” Organizator - potwierdzono
2. Witkowska Zuzanna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” Organizator – potwierdzono
3. Straszewska Barbara (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator – potwierdzono
4. Telżyńska Hanna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) – „WC” Organizator – potwierdzono


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
2. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
Marciniak Marcin – bezpośrednia kwalifikacja do eliminacji
3. Nawój Kacper (KT GAT Gdańsk) – „WC” Organizator
4. Allen Andy – „WC” Organizator - potwierdzony
5. Stracquadanio Sami – „WC” Organizator - potwierdzony

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
2. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
3. „Dzika Karta" przekazana dla Organizatora – „WC” PZT
Piechowicz Martyna (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” Organizator – potwierdzono - bezpośrednia kwalifikacja do eliminacji
4. Szmyd Zuzanna – „WC” Organizator – potwierdzono
Meidani Chara – „WC” Organizator – bezpośrednia kwalifikacja do eliminacji
5. Marzenova Vaness – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 19.06.2021r.

DZIKIE KARTY - TEU14 cat.2 - „Olimpijski Cup 2021” , Wrocław, 21-25.06.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego TE 2 U14 „Olimpijski Cup 2021” rozgrywanego w dn.: 21-25.06.2021 we Wrocławiu.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT
2. Kasperski Antoni (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – „WC” PZT
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Pawelska Maja (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT
2. Tyra Grant (USA / IMG) – „WC” PZT
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Owramko Mikołaj (KT Break Warszawa) – „WC” PZT
2. Dójczyński Marcin (Miejski Klub Tenisowy Łódź) – „WC” PZT
3. Kluj Piotr (Top Tennis Player) – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków) – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 14.06.2021r.

DZIKIE KARTY - Mistrzostwa Polski U18 - Stalowa Wola, 13-19.06.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego Mistrzostw Polski U18 (2003-2004) rozgrywanego w dn.: 13-19.06.2021 w Stalowej Woli.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Kułakowski Mateusz (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT
2. Siekanowicz Piotr (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnej zawodniczki z listy oczekującej – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnej zawodniczki z listy oczekującej – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnej zawodniczki z listy oczekującej – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator



Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnej zawodniczki z listy oczekującej – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnej zawodniczki z listy oczekującej – „WC” PZT
3. „Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator

Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 11.06.2021r.
DZIKIE KARTY - ITF J4 Gdansk - GDAŃSK OPEN, Gdańsk, 7-13.06.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J4 U18 „Gdańsk Open” rozgrywanego w dn.: 09-13.06.2021 w Gdańsku.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Zgoła Goran (AZS Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Pawlikowska Zuzanna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Straszewska Barbara (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT – potwierdzono
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator



Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Czaczkowski Piotr (Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Zaorski Leon (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe) – „WC” PZT
Kokot Bruno (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) – „WC” PZT – rezygnacja
3. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
2. „Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 05.06.2021r.

DZIKIE KARTY - Mistrzostwa Polski U14 ”Aluplast. Tenis oknem na Świat” - Łódź, 06-12.06.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego Mistrzostw Polski U14 ”Aluplast. Tenis oknem na Świat” rozgrywanego w dn.: 06-12.06.2021 w Łodzi.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT
2. Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – „WC” PZT
3. Mosejczuk Dominik (KS Strefa Sportu Rzeszów) – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Michta Emilia (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – „WC” PZT
2. Bajorek Małgorzata (UKT Winner Kraków) – „WC” PZT
3. Javaheri Leila (Krakowski Klub Sportowy OLSZA) – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator



Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Allecou Stanisław (Kortowo Tennis Club Poznań) – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” PZT
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Chmielewska Wiktoria (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) – „WC” PZT
2. Szczerek Julia (Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz) – „WC” PZT
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator

Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 04.06.2021r.

DZIKIE KARTY - ITF J1 Bytom - LOTOS OPEN POLSKA, Bytom, 1-5.06.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J1 U18 „LOTOS OPEN POLSKA” rozgrywanego w dn.: 01-05.06.2021 w Bytomiu.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Pawelski Martyn (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT – potwierdzono
Pieczonka Filip (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT – potwierdzono – wejście z listy
Pieczkowski Olaf (KT Jakubowo-Olsztyn) – „WC” PZT– potwierdzono – wejście z listy
2. Matuszewski Gabriel (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT– potwierdzono
3. Zgoła Borys (AZS Poznań) – „WC” PZT– potwierdzono
4. Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT – potwierdzono


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

Wygonowska Pola (Akademicki Związek Sportowy Łódź) – „WC” PZT– potwierdzono – wejście z listy
1. Gruszczyńska Rozalia (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT– potwierdzono
2. Bednarz Zuzanna (Klub Sportowy Czarni) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Górska Daria (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT
Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT– potwierdzono - Kontuzja
4. Rowińska Malwina (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator



Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
Szymkowiak Kacper (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” PZT– potwierdzono – wejście z listy
4. Kusiewicz Piotr (Wojnar Tennis Academy) – „WC” Organizator
5. Barcik Nikodem (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

Świerczyńska Magdalena (WTS DeSki Warszawa) – „WC” PZT– potwierdzono – wejście z listy
Górska Daria (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT– potwierdzono – WC do MD
1. Bozova Anastasia (Akademicki Związek Sportowy Łódź) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Maciejewska Klara (AZS Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
Lipiec Xenia (Kędzierzyński Klub Tenisowy) – „WC” PZT– rezygnacja
5. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” Organizator
6. Bergler Olivia (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT


Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT


Aktualizacja, dn.: 26.05.2021r.




DZIKIE KARTY - TEU14 cat.2 - „VARITEX Łódź Cup 2021” , Łódź, 25-29.05.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego TE 2 U14 „VARITEX Łódź Cup 2021” rozgrywanego w dn.: 25-29.05.2021 w Łodzi.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Knitter Kacper (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT – potwierdzono
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Kmiecik Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Kluj Piotr (Top Tennis Player) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Lu Knapik (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Affelt Nadia (Toruńska Akademia Tenisowa) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 21.05.2021r.
DZIKIE KARTY - OTK KiM - Puchar Polski Lotos PZT Polish Tour, 21-24.05.2021, Gdańsk
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego OTK K i M „Puchar Polski Lotos PZT Polish Tour” rozgrywanego w dn.: 21-24.05.2021 w Gdańsku.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT
2. Pieczkowski Olaf (KT Jakubowo-Olsztyn) – „WC” PZT
3. Kamrowski Marcel (Sopot Tenis Klub) – „WC” PZT
4. Pieczonka Filip (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Górska Daria (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT
2. Maciejewska Klara (AZS Poznań) – „WC” PZT
3. Foryś Weronika (WSG Academy - Warsaw Sports Group) – „WC” PZT
4. Podlińska Marcelina (KS Górnik Bytom) – „WC” PZT
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Turniej główny - gra podwójna mężczyzn:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” Organizator


Turniej główny - gra podwójna kobiet:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” PZT
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 18.05.2021r.

DZIKIE KARTY - TEU16 cat.2 - Zabrze Cup, Zabrze, 18-22.05.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego TE 2 U16 „Zabrze Cup 2021” rozgrywanego w dn.: 18-22.05.2021 w Zabrzu.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Zaorski Leon (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Kowal Mikołaj (AZS Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Mańkowska Jagna (TS IDEA SPORT Toruń) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Koprowska Hanna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT – potwierdzono
3. ?? – „WC” Organizator
4. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Czyrek Kacper (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” PZT – potwierdzono
Zarębski Maciej (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) – „WC” PZT – potwierdzono – wejście z listy.
2. Krawczyk Jakub (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) – „WC” PZT – potwierdzono
3. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

Gołda Karolina ((Akademia Tenisowa MASTERS Radom) – „WC” PZT – rezygnacja
1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 14.05.2021r.


DZIKIE KARTY - TEU14 cat.3 - Szczecin Open, Szczecin, 8-15.05.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego TE 3 U14 „Szczecin Open 2021” rozgrywanego w dn.: 10-14.05.2021 w Szczecinie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Słowik Maciej (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator
4. Kaczorowski Jan (Miejski Klub Tenisowy Łódź) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa) – „WC” PZT – potwierdzono
2. Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń) – „WC” PZT – potwierdzono
3. Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator
4. Nawara Julia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. Armands Aire (LAT) – „WC” Organizator
5. Christofer Emil Jessen (DEN) – „WC” Organizator
6. Diego Dedura-Palomero (GER) – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Giżewska Hanna (Sopot Tenis Klub) – „WC” PZT – potwierdzono
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
"Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT

3. Penkevych Ewangelina (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator
4. Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże) – „WC” Organizator
5. Czugalińska Matylda (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator
6. Szałek Monika (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” Organizator




Aktualizacja, dn.: 07.05.2021r.

DZIKIE KARTY - TEU14 cat.2 - Bytom/Opalenica Cup, Bytom, 2-8.05.2021
ukryj

Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego TE 2 U14 „Bytom/Opalenica Cup 2021” rozgrywanego w dn.: 04-08.05.2021 w Bytomiu.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Plenkiewicz Hubert (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) – „WC” PZT
2. Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz) – „WC” PZT
3. Kasperski Antoni (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – „WC” Organizator
4. Wieczorek Antoni (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń) – „WC” PZT
2. Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT
3. Wahl-Maniecka Kinga (KS Górnik Bytom) – „WC” Organizator
4. Rajca Lena (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów) – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. ?? – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Giżewska Hanna (Sopot Tenis Klub) - "WC" PZT - błąd Biura
2. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana organizatorowi – „WC” PZT
4. Lu Knapik Emilia (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” Organizator
5. ?? – „WC” Organizator
6. ?? – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 30.04.2021r.

DZIKIE KARTY - ITF J5 „Angie Cup”, Puszczykowo, 23-28.03.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J5 „Angie Cup” rozgrywanego w dn.: 23-28.03.2021 w Puszczykowie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Berkieta Tomasz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) – „WC” – PZT – potwierdzono
2. Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT– potwierdzono

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Górska Daria (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” – PZT – potwierdzono
2. Remander Stella – „WC” – PZT

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Majchrzak Adam (Miejski Klub Tenisowy Łódź) – „WC” – PZT – potwierdzono
2. Grzegorzewski Oskar (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT– potwierdzono
3. Lange Mateusz (AZS Poznań) – „WC” – PZT– potwierdzono

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Daroszewska Julia (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
3. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT

Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Berkieta Tomasz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) / Grzegorzewski Oskar (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT– potwierdzono

Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Daroszewska Julia (CKT Grodzisk Maz. przy Fund. De Arte Athletica) / Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” PZT – potwierdzono



Aktualizacja, dn.: 23.03.2021r.



DZIKIE KARTY - ITF J4 „Magnolia Cup”, Szczecin, 16-21.03.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J4 „Magnolia Cup” rozgrywanego w dn.: 16-21.03.2021 w Szczecinie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Berkieta Tomasz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) – „WC” – PZT – potwierdzono
2. Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT – potwierdzono

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Bozova Anastasia (Akademicki Związek Sportowy Łódź) – „WC” – PZT – potwierdzono
2. Górska Daria (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” – PZT – potwierdzono

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
Stokowski Patryk (Warszawski Klub Tenisowy Mera) – „WC” – PZT – kwalifikacja bezpośrednio z listy
2. Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań) – „WC” – PZT – potwierdzono
3. Szymkowiak Kacper ((Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” – PZT – potwierdzono

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT
Maciejewska Klara (AZS Poznań) – „WC” – PZT – rezygnacja
2. Pawlikowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” – PZT – potwierdzono
3. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej polskiej zawodniczki, następnie kolejnej z listy oczekującej – „WC” PZT


Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Berkieta Tomasz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) / Grzegorzewski Oskar (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT

Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

2. Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) / Bozova Anastasia (Akademicki Związek Sportowy Łódź) – „WC” – PZT



Aktualizacja, dn.: 16.03.2021r.

DZIKIE KARTY - Halowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn - Bydgoszcz, 08-14.03.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego MP - Halowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 08-14.03.2021 w Bydgoszczy.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” – PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” – PZT
3. "Dzika Karta" przekazana do dyspozycji Organizatorowi – „WC” – PZT


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” – PZT
2. Wygonowska Pola (AZS Łódź) – „WC” – PZT
3. Koralnik Laura (AZS Łódź) – „WC” – PZT


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” – PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” – PZT

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza kobiet:

1. "Dzika Karta" przekazana do dyspozycji Organizatorowi – „WC” – PZT
2. "Dzika Karta" przekazana do dyspozycji Organizatorowi – „WC” – PZT



Turniej główny - gra podwójna mężczyzn:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.

Turniej główny - gra podwójna kobiet:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.



Aktualizacja, dn.: 05.03.2021r.

DZIKIE KARTY - Halowe Mistrzostwa Polski U14 - Sobota, 06-12.03.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego MP - Halowe Mistrzostwa Polski U14 rozgrywanego w dn.: 06-12.03.2021 w Sobocie k/Rokietnicy.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Kęsy Kamil (AZS Poznań) – „WC” – Organizator
2. Werbliński Jan (Kostrzyński Klub Tenisowy ) – „WC” Organizator
3. Tejerina Sebastian (Kostrzyński Klub Tenisowy ) – „WC” – PZT
4. Litwic Tymon (STT Fakro Nowy Sącz) – „WC” – PZT

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Nawara Julia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” – PZT
2. Wawrzkiewicz Inka (Sopot Tenis Klub) – „WC” – PZT
3. Janusz Zofia (AZS Poznań) – „WC” – Organizator
4. Affelt Nadia (Toruńska Akademia Tenisowa) – „WC” – Organizator



Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana dla kolejnego zawodnika z listy oczekującej – „WC” – PZT
2. Vlahos Sebastian (Top Tennis Player) – „WC” – PZT
3. Gajewski Antoni (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań) – „WC” – Organizator
4. Allecou Stanisław (Kortowo Tennis Club Poznań) – „WC” – Organizator


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Szczerek Julia (Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz) – „WC” – PZT
2. Budnik Agata (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola) – „WC” – PZT
3. Pawłowska Zuzanna (POZ BRUK Sobota) – „WC” – Organizator
4. Dyląg Konstancja (UKT Winner Kraków) – „WC” – Organizator




Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Werbliński Jan (Kostrzyński Klub Tenisowy) / Piasek Igor (Stow. AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) – „WC” – PZT

Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Drozd Amelia (UKS Dwójka Zielona Góra) / Kłys Natalia (WTS DeSki Warszawa) – „WC” – PZT



Aktualizacja, dn.: 08.03.2021r.
DZIKIE KARTY - Halowe Mistrzostwa Polski U12 - Bielsko-Biała, 06-12.03.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego MP - Halowe Mistrzostwa Polski U12 rozgrywanego w dn.: 06-12.02.2021 w Bielsku Białej.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

Voigt Marcin (KS Górnik Bytom) – „WC” – PZT – kwalifikacja do MD z listy
1. Pasiorowski Jan (Klub Miedzeszyn Warszawa) – „WC” – PZT
2. Szczypka Miłosz (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Giżewska Zuzanna (Sopot Tenis Klub) – „WC” – PZT
2. Faber Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Ucher Leonard (WTS DeSki Warszawa) – „WC” – PZT
2. Matusiak Krzysztof (WTS Orzeł Warszawa) – „WC” – PZT

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Banasiak Nina (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” – PZT
2. Filipowicz Lidia (Warszawski Klub Tenisowy Mera) – „WC” – PZT


Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.

Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.



Aktualizacja, dn.: 03.03.2021r.

DZIKIE KARTY - TEU12 cat.2 - Sobota Cup, Sobota, 28.02-7.03.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego TE 2 Sobota Cup 12&U 2021 rozgrywanego w dn.: 02-07.03.2021 w Sobocie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Krupa Olivier (BKT Advantage Bielsko-Biała) – „WC” PZT - potwierdzono
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. Makieła Emil (Park Tenisowy Olimpia Poznań) – „WC” Organizator
4. Rytelewski Hugo (AZS Poznań) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
Nowicka Wiktoria (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) – „WC” PZT - rezygnacja
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. Okon Victoria – „WC” Organizator
4. Hryniv Solomia Maria – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

Skrzyński Jan ((KS Nadwiślan Kraków) – „WC” PZT - rezygnacja
1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
2. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
3. Ushakov Ivan – „WC” Organizator
4. Boldut Patrik David – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika, następnie kolejnego z listy oczekującej – „WC” PZT
2. Kowalska Barbara (MMKT Łęczyca) – „WC” PZT - potwierdzono
3. Jaroszewska Julia (Niezrzeszony) – „WC” Organizator
4. Pabisiak Jessica (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 26.02.2021r.

DZIKIE KARTY - Halowe Mistrzostwa Polski U16 - Pszczyna, 21-27.02.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego MP - Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów rozgrywanego w dn.: 21-27.02.2021 w Pszczynie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Kokot Bruno (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) – „WC” – PZT
2. Zaorski Leon (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe) – „WC” – PZT


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Gołda Karolina (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) – „WC” – PZT
2. Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) – „WC” – PZT


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Błaszczyk Mateusz (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja) – „WC” – PZT
2. Vlahos Alexander (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe) – „WC” – PZT


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Jędrzejak Oliwia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” – PZT
2. Jednacz Lena (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) – „WC” – PZT


Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.

Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.



Aktualizacja, dn.: 18.02.2021r.


DZIKIE KARTY - TEU14 cat.3 - Sobota Cup, Sobota, 21-27.02.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego TE 3 Sobota Cup 14&U 2021 rozgrywanego w dn.: 21-27.02.2021 w Sobocie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Plenkiewicz Hubert (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) – „WC” PZT
2. Kluczyński Jan (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) – „WC” PZT
3. Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – „WC” Organizator
4. Sterniczuk Oliwier (AZS Poznań) – „WC” Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa) – „WC” PZT
2. Kłys Natalia (WTS DeSki Warszawa) – „WC” PZT
3. Nieradzik Maja (Klub Tenisowy Zabrze) – „WC” Organizator
4. Janusz Zofia (AZS Poznań) – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz) – „WC” PZT
2. Knitter Kacper (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT
3. Kasperski Antoni (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – „WC” PZT
4. Allecou Stanisław (Kortowo Tennis Club Poznań) – „WC” Organizator
5. Werbliński Jan (Kostrzyński Klub Tenisowy ) – „WC” Organizator
6. Tejerina Ignacio (Kostrzyński Klub Tenisowy ) – „WC” Organizator

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Efremova Ksenia.
2. Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – „WC” PZT
3. Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń) – „WC” PZT
4. Pawłowska Zuzanna (POZ BRUK Sobota) – „WC” Organizator
5. Sienko Wiktoria (POZ BRUK Sobota) – „WC” Organizator
6. Janiszewska Aleksandra (Niezrzeszony) – „WC” Organizator


Aktualizacja, dn.: 18.02.2021r.

DZIKIE KARTY - Halowe Mistrzostwa Polski U18 - Zielona Góra, 14-21.02.2021
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego MP - Mistrzostwa Polski U18 rozgrywanego w dn.: 14-21.02.2021 w Zielonej Górze.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Gogulski Jakub (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” – Organizator - potwierdzono
2. Bojko Filip (UKS Dwójka Zielona Góra) – „WC” – Organizator - potwierdzono
Berkieta Tomasz (KT Warszawianka Warszawa) – „WC” – PZT – potwierdzono – rezygnacja (z dn. 12.02).
3. Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań) – „WC” – PZT – potwierdzono
4. Zgoła Goran (AZS Poznań) – „WC” – PZT - potwierdzona

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Podhajecka Dominika (Górzycki KT Smecz w Górzycy) – „WC” – Organizator - potwierdzono
2. Feistel Gina – „WC” – Organizator - potwierdzono
3. Bednarz Zuzanna (Klub Sportowy Czarni) – „WC” – PZT - potwierdzono
4. Bozova Anastasia (AZS Łódź) – „WC” – PZT - potwierdzono

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Kawałkowski Jakub (Miejski Klub Tenisowy Łódź) – „WC” - Organizator
2. Piekarz Damian (KT Warszawianka Warszawa) – „WC” - Organizator – potwierdzono
3. Siekanowicz Piotr – „WC” - PZT
4. Włodarczyk Jakub – „WC” – PZT - potwierdzono

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Paluch Amelia (GKT Nafta Zielona Góra) – „WC” – Organizator – potwierdzono
2. Daroszewska Julia (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” – Organizator – potwierdzono
Telżyńska Hanna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) – „WC” – PZT – kwalifikacja bezpośrednio z listy
3. Straszewska Barbara – „WC” – PZT – potwierdzono
Pawlikowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) – „WC” – PZT – potwierdzono – kwalifikacja bezpośrednio z listy
4. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej zawodniczki z listy oczekującej – „WC” – PZT

Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.

Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
2. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.



Aktualizacja, dn.: 13.02.2021r.


DZIKIE KARTY - OTK SS - Halowy Puchar Polski U14, 05-08.12.2020 w Sobocie k/Rokietnicy.
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - Halowy Puchar Polski U14 rozgrywanego w dn.: 05-08.12.2020 w Sobocie k/Rokietnicy.



Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Tryjański Jakub.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Pawelska Maja.


Aktualizacja, dn.: 02.12.2020r.
DZIKIE KARTY - Halowy Puchar Śląska WZT Śląsk OTK KiM - Zabrze, 05-07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM - Halowy Puchar Polski WZT Śląsk
(grupowo-pucharowy) rozgrywanego w dn.: 05-08.12.2020 w Zabrzu.



Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Szczap Karol.


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Łężniak Natalia.


Aktualizacja, dn.: 02.12.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - OTK, Chorzów, 05-08.12.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że pozostające w naszej dyspozycji "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U12 rozgrywanego w dn.: 05-08.12.2020 w Chorzowie przekazujemy jak poniżej:



Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego zawodnika z listy oczekującej.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej zawodniczki z listy
oczekującej.


Aktualizacja, dn.: 02.12.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK Super Seria Kadetów - SCT Pszczyna, 05-08.12.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - OTK Super Seria Kadetów-SCT Pszczyna rozgrywanego w dn.: 05-08.12.2020 w Pszczynie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lewandowski Dawid.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej zawodniczki z listy oczekującej.



Aktualizacja, dn.: 02.12.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 SS - Puchar Małopolski U12 , Kraków, 28.11-1.12.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - Puchar Małopolski U12 rozgrywanego w dn.: 28.11-01.12.2020 w Krakowie.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Krupa Oliwier.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej zawodniczki z listy oczekującej.


Aktualizacja, dn.: 26.11.2020r.




DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK Kadetów, GAT Gdańsk, 28.11-01.12.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK Kadetów rozgrywanego w dn.: 28.11-01.12.2020 w Gdańsku.

Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego zawodnika z listy oczekującej.


Aktualizacja, dn.: 25.11.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - OTK Młodziczek, Szczawno-Zdrój, 28.11-01.12.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK Młodziczek rozgrywanego w dn.:
28.11-01.12.2020 w Szczawnie Zdroju.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej zawodniczki z listy
oczekującej.


Aktualizacja, dn.: 25.11.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - OTK Młodzików - Memoriał im.Roberta Litwina , Łęczna, 28.11-01.12.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK młodzików Memoriał im.Roberta Litwina rozgrywanego w dn.: 28.11-01.12.2020 w Łęcznej.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Piasek Igor.

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" przekazana dla pierwszej zawodniczki z listy oczekującej.


Aktualizacja, dn.: 25.11.2020r.

DZIKIE KARTY - ITF J3 "SOBOTA POWIAT POZNANSKI CUP" - Sobota, 23-29.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J3 "SOBOTA POWIAT POZNANSKI CUP" rozgrywanego w dn.: 23-29.11.2020 w Sobocie.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Szajrych Jasza.
2. Dzieło Marcel.

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Grzegorzewski Oskar.
2. Jędrzejczak Jakub.
3. Berkieta Tomasz.


Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Berkieta Tomasz / Grzegorzewski Oskar (aktualizacja 25.11.2020)

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Bednarz Zuzanna.
2. Piestrzyńska Ada.

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Pawlikowska Zuzanna.
2. Orlińska Olivia.
3. Stankiewicz Monika.


Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Ewald Weronika / Bozova Anastasia.



Aktualizacja, dn.: 19.11.2020r.

dzikie karty od Organizatora:
MD:
- Filip Mruk
- Karol Tomański
QUAL:
- Mikołaj Biedermann
- Fryderyk Lechno-Wasiutynski
- Mateusz Lange

MD:
- Sonia Pieczyńska
- Alicja Formella
QUAL:
- Natalia Łężniak
- Barbara Straszewska
- Jagna Mańkowska

Aktualizacja 20.11.2020


DZIKIE KARTY - ITF J5 "ITF JUNIORS SCT PSZCZYNA" - Pszczyna, 17-23.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego i głównego ITF J5 "ITF JUNIORS SCT PSZCZYNA" rozgrywanego w dn.: 18-22.11.2020 w Pszczynie.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Grzegorzewski Oskar.
2. Berkieta Tomasz.

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Jędrzejczak Jakub - rezygnacja z "WC" - "Dzika Karta" przekazana dla pierwszego polskiego zawodnika z listy oczekującej.
2. Lechno-Wasiutyński Fryderyk.
3. Tomasiak Jakub.


Turniej główny - gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Górska Daria.
2. Bergler Oliwia.

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

- Pawlikowska Zuzanna - weszła z listy do turnieju eliminacyjnego (aktualizacja 13.11.).
- Jodłowska Justyna - weszła z listy do turnieju eliminacyjnego (aktualizacja 13.11.).
- Niewiadomska Patrycja - odwołana z turnieju (aktualizacja 13.11.).
1. Telżyńska Hanna.
2. Popławska Kamila.
3. Stankiewicz Monika.


Turniej główny - gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja, dn.: 13.11.2020r.
DZIKIE KARTY - OTKU16 - OTK Kadetek - dziewczęta, Toruń, 14-17.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że przekazuje dla pierwszej zawodniczki z listy oczekujących pozostającą do naszej dyspozycji "Dzikią kartę" do turnieju głównego OTK - OTK Kadetek - dziewczęta rozgrywanego w dn.: 14-17.11.2020 w Toruniu.


Aktualizacja, dn.: 11.11.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - OTK Młodzików - Chłopcy , Szczawno-Zdrój, 14-17.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK MŁODZIKÓW - CHŁOPCY rozgrywanego w
dn.: 14-17.11.2020 w Szczawnie Zdroju.



Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika karta" przyznana dla pierwszego zawodnika z listy oczekującej do turnieju.


Aktualizacja, dn.: 11.11.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego - Grodzisk Maz., 14-17.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego rozgrywanego w dn.: 14-17.11.2020 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Halbersztadt Marta.


Aktualizacja, dn.: 11.11.2020r.
DZIKIE KARTY - HALOWY PUCHAR POLSKI - Warszawa, 07-10.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM - Halowy Puchar Polski rozgrywanego w
dn.: 07-10.11.2020 w Warszawie.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Kielan Szymon.
2. Kamrowski Marcel.
3. Orlikowski Aleksander.
4. Pawlak Piotr.
5. "Dzika karta" przyznana dla pierwszego zawodnika z listy turnieju
eliminacyjnego.
6. "Dzika karta" przyznana dla drugiego (kolejnego) zawodnika z listy
turnieju eliminacyjnego.

Aktualizacja, dn.: 11.11.2020r.

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Bajorek Maja.
2. Gustowska Karina.
3. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
4. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja, dn.: 04.11.2020r.

Dział Sportu PZT informuje, że oddajemy do dyspozycji Organizatora pozostające jeszcze do naszej dyspozycji "Dzikie karty" do turnieju głównego kobiet OTK KM - Halowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 07-10.11.2020 w Warszawie. Prosimy o uwzględnienie przynajmniej w stosunku do jednej z nich kolejnej zawodniczki oczekującej na liście rezerwowej.


Aktualizacja z dn.: 05.11.2020.

DZIKIE KARTY - OTK U18 - CTS CUP, Sobota, 07-10.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK Juniorów - CTS CUP rozgrywanego w dn.:
07-10.11.2020 w Sobocie k/Rokietnicy.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Blom Viktor.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "Dzika Karta" oddana do dyspozycji Organizatora.


Aktualizacja, dn.: 05.11.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK SS - Halowy Puchar Polski U16, Bielsko-Biała, 07-10.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - Halowy Puchar Polski U16 rozgrywanego w
dn.: 07-10.11.2020 w Bielsku Białej.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Tomasiak Jakub.



Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Gouda Karolina.


Aktualizacja, dn.: 03.11.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 SS - Puchar Małopolski U14 , Kraków, 07-10.11.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - Puchar Małopolski U14 rozgrywanego w
dn.: 07-10.11.2020 w Krakowie.


Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Plenkiewicz Hubert.


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Pawelska Maja


Aktualizacja, dn.: 03.11.2020r.
DZIKIE KARTY - HALOWY PUCHAR POLSKI - BYTOM, 24-27.10.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM - Halowy Puchar Polski rozgrywanego w
dn.: 24-27.10.2020 w Bytomiu.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn:

1. Kos Maciej.
2. Pawlak Piotr.
3. Terczyński Mateusz.
4. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
5. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
6. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet:

1. Jodłowska Justyna.
2. Koralnik Laura.
3. Korzeniak Anna.
4. Rutkowska Wiktoria.
5. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.
6. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja, dn.: 20.10.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - BKT Advantage Cup U12, Bielsko Biała, 26-28.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - BKT Advantage Cup U12 rozgrywanego w
dn.: 26-28.09.2020 w Bielsku Białej.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. "Dzika Karta" oddana do dyspozycji Organizatora.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Nowak Maja.


Aktualizacja dn.: 23.09.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U18, Pszczyna, 26-29.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK Juniorzy - Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie rozgrywanego w dn.:
26-29.09.2020 w Pszczynie.


Aktualizacja 23.09.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej - Grodzisk Maz., 25-28.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U14 Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej rozgrywanego w dn.: 25-28.09.2020 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Urbański Jan.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Pacocha Julia


Aktualizacja dn.: 23.09.2020r.
DZIKIE KARTY - ITF J4 - Grand Prix Wojciecha Fibaka 2020, Sobota, 21-28.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego i eliminacyjnego ITF J4 Grand Prix Wojciecha Fibaka 2020 rozgrywanego w dn.: 23-27.09.2020 w Sobocie k/Poznania.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Szymkowiak Kacper - PZT
2. Berkieta Tomasz - PZT
3. Zgoła Goran - Organizator
4. Rytelewski Zachariasz - Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Ewald Weronika - PZT - potwierdzone.
2. Górska Daria - PZT - potwierdzone.
3. Pawlikowska Zuzanna - PZT
4. Pieczyńska Sonia - Organizator


Turniej eliminacyjny dziewcząt:

1. Jodłowska Justyna - Organizator
2. Krajmer Karolina - Organizator
3. Łężniak Natalia - Organizator
4. Straszewska Barbara - Organizator
5. Caruk Marika - (wg listy oczekujących)
6. Langiewicz Pola - (wg listy oczekujących)


Turniej eliminacyjny chłopców:

1. Roś Bartłomiej - PZT
2. Siekanowicz Piotr - PZT
3. Gogulski Jakub - Organizator
4. Lange Mateusz - Organizator
5. Biedermann Mikołaj
6. Bojarski Jakub - (wg listy oczekujących)


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.

Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja dn.: 17.09.2020r.


DZIKIE KARTY - OTK U12 - grupowo-pucharowy - IX Memoriał Jerzego Szmajdzińskiego, Złotoryja, 19-21.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U-12 IX Memoriał Jerzego Szmajdzińskiego, Złotoryja rozgrywanego w dn.: 19-21.09.2020 w Złotoryi.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Biernacki Jacek.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "WC" do dyspozycji Organizatora.


Aktualizacja dn.: 16.09.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - grupowo-pucharowy, Olsztyn,19-21.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK MŁODZIKÓW ch/dz grupowo-pucharowy Olsztyn rozgrywanego w dn.: 19-21.09.2020 w Olsztynie.

Aktualizacja 16.09.2020
DZIKIE KARTY - TEU14 cat.2 - Olimpijski Cup, Wrocław, 14-20.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego TE 2 U14 "Olimpijski Cup 2020" rozgrywanego w dn.: 14-20.09.2020 we Wrocławiu.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Kluczyński Jan.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Wojtaszczyk Maria.


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie
późniejszym.


Aktualizacja dn.: 11.09.2020r.
DZIKIE KARTY - ITF J5 - Szczawno Zdrój, 14-20.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego ITF J5 "SO'20 INVEST PARK CUP" rozgrywanego w dn.: 14-20.09.2020 w Szczawnie Zdroju.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk
2. Dzieło Marcel

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Ewald Weronika
2. Pawlikowska Zuzanna

Turniej eliminacyjny dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Turniej eliminacyjny chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Aktualizacja dn.: 08.09.2020
DZIKIE KARTY - ITF J2 - Bytom, 07-13.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego w grze podwójnej ITF J2 "Międzynarodowy Turniej Juniorów o Puchar Śląska" rozgrywanego w dn.: 09-13.09.2020 w Bytomiu.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Pieczkowski Olaf
2. Pawelski Martyn

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Ewald Weronika
2. Bergler Oliwia


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk


Gra podwójna chłopców:

1. Roś Bartłomiej / Dzieło Marcel


Gra podwójna dziewcząt:

1. Ewald Weronika / Bozova Anastasia


Aktualizacja dn.: 08.09.2020
DZIKIE KARTY - ITF J5 "ITF KOłOBRZEG CUP 2020" - Kołobrzeg, 31.08-6.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego i eliminacyjnego ITF J5 "ITF KOłOBRZEG CUP 2020" rozgrywanego w dn.: 31.08-06.09.2020 w Kołobrzegu.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk.
2. Zgoła Goran.

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Górska Daria.
2. Popławska Kamila.


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Stankiewicz Patryk.

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Telżyńska Hanna.


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.




Aktualizacja dn.: 26.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK KiM grupowo-pucharowy - Bytom, 2-4.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK K+M grupowo pucharowy rozgrywanego w dn.: 02-04.09.2020 w Bytomiu.


Aktualizacja dn.: 25.08.2020r.
DZIKIE KARTY - ITF M25 "Talex Open" - Poznań, 24-30.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego i eliminacyjnego ITF M25 "Talex Open" rozgrywanego w dn.: 24-30.08.2020 w Poznaniu:


Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Dembek Michał.
2. Marek Wojciech.


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kaśnikowski Maks.
2. Lorens Mikołaj.


Gra podwójna mężczyzn:

1. Marek Wojciech / Lorens Mikołaj.


Aktualizacja dn.: 21.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Pipelife Arka Cup 2020 U 12, Gdynia, 23-25.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Pipelife Arka Cup 2020 U 12 rozgrywanego w dn.: 23-25.08.2020 w Gdyni.

Aktualizacja, dn.: 20.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK SS JUNIORÓW START ŁÓDŹ - Łódź, 22-25.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - OTK SS JUNIORÓW START ŁÓDŹ rozgrywanego w dn.: 22-25.08.2020 w Łodzi.

Aktualizacja, dn.: 20.08.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Poznań, 20-25.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 20-25.08.2020 w Poznaniu.

Przyznane Dzikie Karty:


Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

Marek Wojciech - (rezygnacja z "WC").
1. Kaśnikowski Maks.
2. Lorens Mikołaj.
3. Wiśniewski Dawid.
4. Pawlak Piotr.
5. Orlikowski Aleksander.
6. Kos Maciej.

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Wygonowska Pola.
2. Kubacha Zuzanna.
3. Formella Alicja.
4. Sosnowska Adrianna.
5. Olianovskaia Valeria
6. Informacje o "WC" będą podane w terminie późniejszym.



Gra podwójna kobiet

1. Informacje o "WC" do gry podwójnej będą podane w terminie późniejszym.


Gra podwójna mężczyzn:

1. Kaśnikowski Maks / Lorens Mikołaj.


Aktualizacja dn.: 19.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej - Grodzisk Maz., 20-23.08.2020
ukryj
Dzień dobry,

Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U14 Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej rozgrywanego w dn.: 20-23.08.2020 w Grodzisku Mazowieckim.

Aktualizacja, dn.: 14.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 - Szczecin, 19-22.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK16 - Szczecin Cup 2020 rozgrywanego w dn.: 19-22.08.2020 w Szczecinie.

Aktualizacja, dn.: 14.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Kostrzyń Wielkopolski, 15-17.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów rozgrywanego w dn.: 15-17.08.2020 w Kostrzynie Wielkopolskim.


Aktualizacja, dn.: 12.08.2020r.

DZIKIE KARTY - OTK U14 - XIX OTK im.Wiesława Gąsiorka 2020 - POZNAŃ, 15-18.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK 14 - XIX OTK im.Wiesława Gąsiorka 2020 rozgrywanego w dn.: 15-18.08.2020 w Poznaniu.


Aktualizacja, dn.: 11.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego - Grodzisk Maz., 15-18.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogóln. rozgrywanego w dn.: 15-18.08.2020 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Tomasiak Jakub.


Aktualizacja, dn.: 11.08.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Bydgoszcz, 15-18.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 15-18.08.2020 w Bydgoszczy:

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kaśnikowski Maks
2. Lorens Mikołaj
3. Pawlak Piotr
4. Pieczkowski Olaf
5. Pawelski Martyn
6. Kamrowski Marcel

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Ewald Weronika
2. Kubacha Zuzanna
Lipiec Xenia (rezygnacja z WC)
3. Wygonowska Pola
4. Olianovskaia Valeria
5. Świerczyńska Magdalena
6. Bozova Anastasia


Gra podwójna mężczyzn

1. Kaśnikowski Maks / Lorens Mikołaj


Gra podwójna kobiet

1. Formella Alicja/ Gruszczyńska Rozalia



Aktualizacja dn.: 12.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - OTK - Memoriał Ernesta Wittmanna - Kraków, 14-17.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK 14 - OTK - Memoriał Ernesta Wittmanna rozgrywanego w dn.: 14-17.08.2020 w Krakowie.


Aktualizacja, dn.: 12.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK KiM - POBIEDZISKA, 10-12.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny K i M rozgrywanego w dn.: 10-12.08.2020 w Pobiedziskach.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Berkieta Tomasz.


Aktualizacja, dn.: 07.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - VIII OTK Skrzatów o Puchar Henryka Dondajewskiego - Gdańsk, 08-11.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że leżące w jego gestii "Dzikie karty" do turnieju OTK U12 - VIII OTK Skrzatów o Puchar Henryka Dondajewskiego rozgrywanego w dn.: 08-11.08.2020 w Gdańsku oddaje Organizatorowi do dyspozycji.

Aktualizacja z dn.: 05.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Super Seria - SOBOTA CUP - Sobota, 08-11.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U16 Super Seria - SOBOTA CUP rozgrywanego w dn.: 08-11.08.2020 w Sobocie k/Poznania.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Kokot Bruno.


Aktualizacja dn.: 05.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK SS - IV OTK U14 o Puchar Braci T. i W. Nowickich - Łódź, 08-11.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - IV OTK U14 o Puchar Braci T. i W. Nowickich rozgrywanego w dn.: 08-11.08.2020 w Łodzi.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Plenkiewicz Hubert

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Biełus Zosia


Aktualizacja dn.: 05.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - grupowo-pucharowy - chłopcy, Łomża, 31.07-2.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje Organizatorowi lezące w jego gestii "Dzikie karty" do turnieju OTK U12 - OTK w grupach- chłopcy- JBB Nadzieja Cup rozgrywanego w dn.: 31.07-02.08.2020 w Łomży.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - grupowo-pucharowy, Olsztyn, 1-3.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U14 dz/chł grupowo-pucharowy w Olsztynie rozgrywanego w dn.: 01-03.08.2020 w Olsztynie.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Stańczyk Juliusz.

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Husar Sara.



Aktualizacja dn.: 29.08.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Łodź, 29.07-1.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 29.07-1.08.2020 w Łodzi:

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kamrowski Marcel
Szajrych Jasza - wycofanie z turnieju
2. Pieczonka Filip
Bojarski Alan - bezpośredni awans do MB
3. Orlikowski Aleksander
4. Kielan Szymon
5. Walków Szymon
6. Politowicz Marcel

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Świerczyńska Magdalena
2. Sosnowska Adrianna
3. Rutkowska Wiktoria
4. Wygonowska Pola
5. Bozova Anastasia
6. Lipiec Xenia

Aktualizacja dn.: 27.07.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Grodzisk Mazowiecki, 24-28.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 24-28.07.2020 w Grodzisku Mazowieckim:

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kaśnikowski Maksymilin
2. Szajrych Jasza
3. Kielan Szymon
4. Zieliński Jan
5. Orlikowski Aleksander
6. Wiśniewski Dawid


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Niewiadomska Patrycja
Świerczyńska Magdalena - odwołała się z turnieju
2. Sosnowska Adrianna
3. Rutkowska Wiktoria
Jaśkiewicz Karolina - bezpośrednia kwalifikacja do MD
4. Górska Daria
Wysoczańska Katarzyna - bezpośrednia kwalifikacja do MD
5. Frankowska Zuzanna
6. Lipiec Xenia

Aktualizacja dn.: 23.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK KiM - POBIEDZISKA, 21-23.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK K i M rozgrywanego w dn.: 21-23.07.2020 w Pobiedziskach.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza mężczyzn:

1. Kamrowski Marcel - (rezygnacja z "WC")
2. Kielan Szymon - przyznana "WC"


Gra pojedyncza kobiet:

1. Lipiec Xenia.


Aktualizacja dn.: 18.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - Memoriał Braci Korneluków - SOPOT, 18-21.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U14 memoriał Braci Korneluków rozgrywanego w dn.: 18-21.07.2020 w Sopocie.



Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Sańczuk Jakub.


Aktualizacja dn.: 16.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK - PSZCZYNA, 18-21.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK Kadeci - Śląskie Centrum Tenisa rozgrywanego w dn.: 18-21.07.2020 w Pszczynie.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Kokot Bruno (WC - PZT).



Aktualizacja dn.: 16.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U18 - IV OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich - MKT Łódź, 11-14.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U18 - IV OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich rozgrywanego w dn.: 11-14.07.2020 w Łodzi.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Kułakowski Mateusz.


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Durska Emilia.


"Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego zostały przekazane Organizatorowi.


Aktualizacja dn.: 10.07.2020r.
DZIKIE KARTY - 94. NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN - BYTOM, 13 - 19.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju MP - 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 13-19.07.2020 w Bytomiu.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza kobiet (Turniej główny)

1. Gruszczyńska Rozalia
2. Bartusek Karolina
3. Duhl Laura


Gra pojedyncza kobiet (Turniej eliminacyjny)


1. Frankowska Zuzanna
2. Świerczyńska Magdalena
3. Czarnik Paulina


Gra pojedyncza mężczyzn (Turniej główny)

1. Kaśnikowski Maksymilian
2. Lorens Mikołaj
3. Orlikowski Aleksander


Gra pojedyncza mężczyzn (Turniej eliminacyjny)

1. Szajrych Jasza
2. Pieczkowski Olaf
3. Pawelski Martyn

"Dzikie Karty" do gier podwójnych będą przyznane i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja na dN.: 08.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego - Grodzisk Maz., 11-14.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego rozgrywanego w dn.: 11-14.07.2020 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Królikowski Kacper.


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kokocha Roksana.



Aktualizacja dn.: 08.07.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Wrocław, 6-10.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 06-10.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza kobiet:

1. Kania Paula
2. Gruszczyńska Rozalia
3. Duhl Laura
4. Lipiec Xenia
5. Świerczyńska Magdalena
6. Szczepańska Zuzanna


Gra pojedyncza mężczyzn:

1. Walków Szymon
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Wiśniewski Dawid
4. Szajrych Jasza
5. Kamrowski Marcel
6. Orlikowski Aleksander


Gra podwójna kobiet:

1. Gruszczyńska Rozalia / Buczyńska Aleksandra


Gra podwójna mężczyzn:

1. Majchrzak Kamil / Gajewski Kamil



Aktualizacja dn.:03.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U14 - GDAŃSK, 05 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju MP - Mistrzostwa Polski Młodzików rozgrywanego w dn.: 05-11.07.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza chłopców turniej główny:

1. Zemła Grzegorz
2. Lewandowski Dawid
3. Hrynkiewicz Jakub

Gra pojedyncza chłopców turniej eliminacyjny:

1. Kowalik Piotr
2. Grott Maximilian
3. Dójczyński Marcin

Gra pojedyncza dziewcząt turniej główny:

1. Mitrzak Aleksandra
2. Kulbiej Nadia
3. Śrutwa Martyna

Gra pojedyncza dziewcząt turniej eliminacyjny:

1. Mrzygłód Aleksandra - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
2. Rybarkiewicz Melania - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
3. Chmielewska Wiktoria - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach

następna WC w eliminacjach:

1. Centkowska Pola


Aktualizacja dn.:02.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U12 - SZCZECIN, 04 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U12 rozgrywanego w dn.: 04-11.07.2020 w Szczecinie:


Przyznane "Dzikie Karty" do turnieju głównego:


Gra pojedyncza chłopców:

1. Burbo Goran (2008)
2. Łukaszewicz Antoni (2008)
3. Mossakowski Natan (2008)

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kliber Katarzyna (2008)
2. Piotrowska Iga (2008)
3. Knapik Emilia Lu (2009)


Pozostające w dyspozycji "Dzikie Karty" do turnieju eliminacyjnego zostały przekazane Organizatorowi.


Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - POBIEDZISKA, 5-8.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 05-08.07.2020 w Pobiedziskach:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk

Dziewczęta:

1. Górska Daria



Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK KiM - Zabrze, 2-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM - Ogólnopolski Turniej Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 02-04.07.2020 w Zabrzu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza Kobiet:

1. Frankowska Zuzanna.


Aktualizacja dn.:29.06.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U18 - WROCŁAW, 28.06-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U18 (2002-2003) rozgrywanego w dn.: 28.06-04.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców - turniej główny:

1. Pawelski Martyn
2. Kos Maciej.
3. Kończał Mikołaj.

Gra pojedyncza chłopców - turniej eliminacyjny:

1. Grygołowicz Maks.
2. Daszczuk Igor.

Gra pojedyncza dziewcząt - turniej główny:

1. Maciejewska Klara.
2. Gustowska Karina.
3. Bartusek Karolina.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U14 - Gdańsk, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kuszel Oliwia.

Gra pojedyncza chłopców:

1. Bieliński Wiktor.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Bielsko-Biała, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U12 - BKT Advantage Cup rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Bielsku Białej:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Hnidets Anastasiia.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. GRODZISK MAZOWIECKI, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Grodzisku Mazowieckim:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Matusiak Krzysztof.

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Konarska Agata.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK - SZCZECINEK, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Kadetów rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Szczecinku:


Gra pojedyncza chłopców

1. Królikowski Kacper


Aktualizacja: 20.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - WROCŁAW, 25-28.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 25-28.06.2020 we Wrocławiu


Gra pojedyncza chłopców

1. Pawelski Martyn

Gra pojedyncza dziewcząt

1. Orlińska Oliwia


Aktualizacja: 22.06.2020
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - SZCZECIN, 21-24.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 21-24.06.2020 w Szczecinie:

Gra pojedyncza kobiet

1. Kania Paula
2. Niewiadomska Patrycja
3. Gruszczyńska Rozalia
4. Kubacha Zuzanna
5. Formella Alicja


Gra podwójna kobiet

1. Anastasiya Shoshyna / Paula Kania


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Walków Szymon
2. Matuszewski Piotr
3. Pieczkowski Olaf
4. Wetoszka Krzysztof
5. Kielan Szymon


Gra podwójna mężczyzn

1. Szymon Kielan / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 18.06.2020


DZIKIE KARTY - OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open - ŻYWIEC, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Żywcu.


Gra pojedyncza chłopców

1. Tomasz Berkieta.

Gra pojedyncza dziewcząt

Zgłoszeń brak.


aktualizacja 15.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - Puchar Warty 2020 - POZNAŃ, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - Puchar Warty 2020 rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Poznaniu.


Gra pojedyncza Dziewcząt

1. Zuzanna Frankowska.


Gra pojedyncza chłopców

1. Martyn Pawelski.


aktualizacja 15.06.2020

DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - GDAŃSK, 17-21.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 17-20.06.2020 w Gdańsku:

Gra pojedyncza kobiet

1. Gruszczyńska Rozalia
2. Kania Paula
3. Kubacha Zuzanna
4. Wierzbowska Aleksandra
5. Rutkowska Wiktoria
6. Ewald Weronika

Gra podwójna kobiet

1. Kubacha Zuzanna / Gruszczyńska Rozalia


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Pawlak Piotr
4. Matuszewski Piotr
5. Kos Maciej
6. Pieczonka Filip


Gra podwójna mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 12.06.2020

Partner - MKDNiS

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Generalny - EVE Energy

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Kinder Joy of moving Tennis Trophy

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Główny - forBET

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner Wydarzenia 95. NMP

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.