Znajdujesz się: KLUB ROKU > KLUB ROKU PRO
WYNIKI KONKURSU 2023
ukryj

KKR-PRO stan na 29.01.2023

Lp.

Kluby

Punkty

1

BKT Advantage Bielsko-Biała

106,5

2

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

86,5

3

AZS  Poznań

74,75

4

KS Górnik Bytom

72,5

5

Sopot Tenis Klub w Sopocie

35

6

Fundacja „SKT Promasters” Szczecin

33

7

Legia Tenis sp.z.o.o Warszawa

33

8

Calisia Tennis Pro  Kalisz

32,5

9

Tenisowy GAT Gdańsk

30

10

Stow. REDECO SIR Wrocław

25

11

Toruńska Akademia Tenisowa

19,5

12

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna

19

13

Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów

17,5

14

Miejski Klub Tenisowy Łódź

17

15

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój

14

16

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie

14

17

Klub Sportowy "Dragon-Tennis Team-Pro"

11,5

18

Come-on Wrocław

10,5

19

UKT Winner Kraków

10

20

Kostrzyński Klub Tenisowy

10

21

Akademia Tenisowa Masters Radom

10

22

AT Angelique Kerber Puszczykowo

9,75

23

Klub Tenisowy Błonia Kraków

9,5

24

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa

9,5

 

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

9,5

25

Tenisova Michał Brzeszczak

9,5

 

Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław

9,5

26

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

8,5

 

Park Tenisowy Olimpia Poznań

8

27

Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola

8

28

Fundacja Nowiński TT

7,5

29

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

7

30

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

7

31

AZS Łódź

7

32

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja

7

33

KS AZS AWF Wrocław

7

34

Soldi Niepołomice

7

 

KT Kubala  Ustroń

6,5

 

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

6,5

35

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin

6

36

WKT Mera Warszawa

5,5

37

UKS RP SPORT Olsztyn

5

38

WTS DeSki Warszawa

5

39

Fundacja Klub Sportowy Frajda

5

40

TS IDEA SPORT Toruń

4,5

41

Klub Miedzeszyn Warszawa

4,5

42

Fundacja Europejskie Centrum Tenisa

4

43

Akademia Młodego sportowca Magicsports

4

44

KS Start-Wisła Toruń

4

45

KT Break Warszawa

3,5

46

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.

3,5

47

STT Fakro Nowy Sącz

3

48

Fundacja Hutnik Warszawa tenis

3

49

MATCHPOINT Żyrardów

3

50

Top Tennis Player

3

51

KS Grzegórzecki Kraków

3

52

WTS Orzeł Warszawa

3

 

UKS ST NET Warszawa

3

53

Stowarzyrzenie na rzecz rozwoju Kultury Fizycznej SP 2 Radzionków

3

54

KS Czarni Rzeszów

2,5

55

Sportteum Fundacja Promocji Sportu

2,5

56

Zielonogórski Klub Tenisowy

2,5

57

KS Promień Opalenica

2,5

58

Bydgoska Akademia Tenisowa   Bydgoszcz

2

 

Szczecineckie Towarzystwo Tenisa

1,5

 

MMKT Łęczyca

1,5

 

Leszno Tenis Klub

1,5

 

Cracovia Park Investment

1,5

59

GKS Katowice przy Fundacja Sportowe Katowice

1,5

60

Klub Tenisowy Arka Gdynia

1

61

Return Radom

1

62

Tenis Kiełpin

1

63

Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania

1

64

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

1

 

Klub Sportowy Efektowni.pl

0,5

65

Fundacja Tenis Częstochowa

0,5

66

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

0

67

KT Jakubowo-Olsztyn

0

68

TUKS LEO  Trąbki małe

0

69

UKS Sport Klub Wrocław

0

70

KT Avia Świdnik

0

71

WKS Grunwald Poznań

0

72

POZ BRUK Sobota

0

73

SKS Tenis Park Kołobrzeg

0

74

SKT Centrum Bydgoszcz

0

75

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

0

76

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

0

77

UKS Dwojka Zielona Góra

0

78

Górzycki KT Smecz w Górzycy

0

79

Wojnar Tennis Academy Kraków

0

80

WSG Academy-Warsaw Sports Group

0

81

Starochorzowskie Centrum Tenisa Sokół

0

82

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

0

83

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

0

84

UKS Omega Smolec

0

85

UKS Return Łomża

0

86

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

0

87

KT Ginter  Warszawa

0

88

KT Royal Zielona Góra

0

89

Olimpijski Club Tennis and Sports

0

90

Szkoła Tenisa Mikołaj Łuczak

0

91

Klub na Kępie-Tenisowa Akademia Talentów

0

92

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

0

93

TT SCORE Elbląg

0

94

UKT Go Run Tennis Lublin

0

95

KS Nadwiślan Kraków

0

96

Tarnowski Klub Tenisowy Tarnów

0

97

Fundacja Tennis Pro

0

98

Przytok Tennis Club

0

99

Fundacja Wschodnia Kielce

0

100

KS Tęcza-Społem Kielce

0

101

GKS Górnik Łęczna

0

102

Winners ST J.Wolniak Łódź

0

103

UKS Tenis24 Kraków

0

104

Stowarzyszenie Tenisa Return Opoczno

0

105

Klub Tenisowy Żary

0

106

Sanocki Klub Tenisowy Sanok

0

107

UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn

0

108

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz

0

109

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

0

110

Akademia Tenisowa K.Pyka Katowice

0

111

GANADOR Sport Warszawa

0

112

UKS ACT Tarnów

0

113

Pro Tennis Academy Bielawa

0

114

KS Warta Poznań

0

115

Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalin

0

116

ATZ Tenispoint Warszawa przy Chives sport sc.

0

 

Akademia Tenisa Braniewo

0

117

CTenisa Don Balon przy Warehouse Sport Marcin Plopa Gdańsk

0

118

Vario Club Żerniki Wr.

0

119

Ludowy Klub Sportowy „Łucznik-Żywiec”

0

120

Pabianicki Klub Tenisowy w Pabianicach

0

121

Kędzierzyński Klub Tenisowy

0

 

Warsaw Tennis Academy Warszawa

0

 

KP Sokół Rzeszów

0

 

Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź

0

 

KT Zabrze

0

 

Fabianowo Tenis

0

 

Strefa Sportu Rzeszów

0

 

KT Start Łódź

0

 

UKS Sportteam Warszawa

0

 

Fundacja Eurotenis Łódź

0

 

UKT Tenis PRO Koszalin

0

 

MKS Andrychów

0

 

Kortowo Tennis Club Poznań

0

 

UKS GEM Częstochowa

0

 

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin

0

 

Zaliczono

HMP

-U12 BIELSKO

-U14 PSZCZYNA

-U16 TORUŃ

-U18 LESZNO

-UNITED CUP

-AO Kobiety , Mężczyźni i U18

-WINTER CUP U16 dz el.

REGULAMIN KONKURSU KLUB ROKU PRO - EDYCJA 2023
pokaż
ukryj

CEL KONKURSU

Wyłonienie najlepszych klubów zajmujących się szkoleniem zawodników biorących udział we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

CZAS TRWANIA KONURSU

Konkurs „Klub Roku Pro” – IV edycja trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2023.

UDZIAŁ

W konkursie mogą wziąć udział kluby, które posiadają licencję klubową PZT na rok 2023.

NAGRODY DLA KLUBÓW

1 miejsce

40.000 

2 miejsce

32.000 zł

3 miejsce

24.000 zł

4-5 miejsce

po 18.000 zł

6-10 miejsce

po 12.000 zł

11-16 miejsce

po 6.000 zł

Razem

228.000 zł

UWAGA: Powyższe kwoty mogą być wydatkowane zgodnie z zasadami określonymi przez Polski Związek Tenisowy.


PUNKTACJA

Część I: Rozgrywki drużynowe

PUCHAR DAVISA

Polska - Japonia

singiel

debel

W

P

W

P

5

1,5

2,5*

1*

Powołanie do składu meczowego 1,5 pkt








W przypadku przegranej

Polska - ???

singiel

debel

W

P

W

P

3,5

0,75

1,75*

0,5*

Powołanie do składu meczowego 0,75 pkt








W przypadku wygranej

Polska - ???

singiel

debel

W

P

W

P

6

1,5

3*

1*

Powołanie do składu meczowego 1,5 pkt








* dla każdego zawodnika



BILLIE JEAN KING CUP

Polska - Kazchstan

singiel

debel*

W

P

W

P

7

2

3*

1*

Powołanie do składu meczowego 1,5 pkt








* dla każdego zawodnika

Uwaga: w przypadku kiedy gra podwójna jest meczem decydującym o wyniku spotkania: W – 4 pkt / P – 2 pkt


Mecze w finałach

– faza grupowa jak w tabeli powyżej

- w przypadku awansu do dalszej fazy rozgrywek finałowych: dodatkowo 1 pkt za wygranie meczu, 0,25 za mecz przegrany.


UNITED CUP

Spotkania grupowe

Spotkania po wyjściu z grupy

Strefa medalowo

singiel

mikst*

singiel

mikst*

singiel

mikst*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

3 (I rakieta) / 2,5 (II rakieta)

1

2(gdy mecz decydujący)/1,5

0,5

4,5 (I rakieta) / 3,5 (II rakieta)

1

3(gdy mecz decydujący)/2

1

5 (I rakieta) / 4 (II rakieta)

1

3,5 (gdy mecz decydujący)/2,5

1

Powołanie - za każdego zawodnika  – 0,5 pkt

* dla każdego zawodnika


HDME/DME U12/U14/U16/U18

Eliminacje / Finały: I runda

Finały: spotkanie półfinałowe /

spotkanie o III m-ce

Finał: spotkanie finałowe

singiel

debel*

singiel

debel*

singiel

debel*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

1,5

0,5

0,75

0,25

2

1

1

0,50

3

1

1,5

0,75

Powołanie - za każdego zawodnika jeden raz w roku  – 1 pkt

* dla każdego zawodnika/zawodniczki


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

miejsce

1

2

3

4

5-6

7-8

9

10

11-12

udział

U18,u16,u14,u12

24[22]

20[18]

16[15]

14[13]

11[10]

10[9]

9[8]

7[6]

5[4]

2,5[2]

Drużyna bez wypożyczeń

2

1,5

1,5

1

1

1

0,5

0,5

0,5

0,5

Dla klubu wypożyczającego

3

2

2

1,5

1,5

1,5

1

1

1

1

 Punkty w nawiasach: dla klubu w barwach którego [u12,14,16 i 18] wystąpi zawodnik zagraniczny.

Uwaga: punkty za udział w rozgrywkach drużynowych są przyznawane tylko zawodnikom, którzy reprezentują Polskę.


Część II: turnieje indywidualne

TURNIEJE WIELKIEGO SZLEMA / ATP/WTA Masters / IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

33-64

65-128

elim

singiel

40

32

25

18

12

9

6

4

3-2-1

debel

24

18

13

9

6

4

2

   

mikst

15

11

8

5,5

3

2

1

   

Uwaga: Next Generation / WTA Elite Trophy - 80% z tabeli


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY – U14, U16, U18 / TURNIEJE WIELKIEGO SZLEMA JUNIORZY

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

33-64

65-128

Elim

poj

22

16

11

7,5

5

3

2

-

1

podw

10

7,5

5,5

4

2,5

1

     

Uwaga: ITF Masters / TE Masters / MIO / EYOF - 80% z tabeli



INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

zajęte miejsce

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

K i M lato

singiel

9

7

6

4

2

1

debel

4,5

3.5

2,5

1,5

1

 

K i M hala, U23, U18,

U16, U14, U12 - lato

singiel

7

5

4

3

2

1

debel/mikst

3,5

2,5

2

1,25

0,75

 

U23, U18,

U16, U14, U12 - hala

singiel

5

4

3

2,5

2

1

debel

2,5

2

1,5

1

0,5

 

 










DODATKOWE PUNKTY ZA RANKING NA DZIEŃ 11.12.2023

ATP/WTA

 

1-3

4-16

17-64

65-128

129-256

257-400

401-600

singiel

30

22

16

11

7

4

2

debel

20

14

9

5

2

-

-

 




ITF/TE 

 

1-3

4-30

31-100

101-200

201-300

301-400

U18

15

10

6

3,5

2

1

U14

9

5,5

3

1

-

-

U16

6

3

1

-

-

-

 

 

 

WYNIKI KONKURSU 2022
pokaż
ukryj

 

Klasyfikacja końcowa 5.12.2022

Lp.

Kluby

Punkty

1

BKT Advantage Bielsko-Biała

653,5

2

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

604,75

3

KS Górnik Bytom

522,05

4

AZS  Poznań

306,5

5

Tenisowy GAT Gdańsk

159,75

6

Sopot Tenis Klub w Sopocie

158

7

KT Kubala  Ustroń

125,5

8

Stow. REDECO SIR Wrocław

113,5

9

Fundacja „SKT Promasters” Szczecin

99,75

10

Klub Tenisowy Błonia Kraków

98,5

11

WKT Mera Warszawa

93

12

UKT Winner Kraków

90,75

13

Toruńska Akademia Tenisowa

88

14

Park Tenisowy Olimpia Poznań

85,5

15

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój

84

16

Miejski Klub Tenisowy Łódź

80,25

17

Kostrzyński Klub Tenisowy

79,95

18

Calisia Tennis Pro  Kalisz

75,5

19

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

73,75

20

Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów

66,75

21

Legia Tenis sp.z.o.o Warszawa

62

22

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

61,75

23

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

53

24

KT Jakubowo-Olsztyn

51,25

25

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna

50,25

26

TUKS LEO  Trąbki małe

47,75

27

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

41

31

STT Fakro Nowy Sącz

41

28

TS IDEA SPORT Toruń

40,75

32

AZS Łódź

40,5

29

AT Angelique Kerber Puszczykowo

38,9

30

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie

38,75

38

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja

35,75

33

UKS Sport Klub Wrocław

33,75

39

Come-on Wrocław

32,25

40

WKS Grunwald Poznań

32,25

34

Fundacja Hutnik Warszawa tenis

32

35

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa

28

36

KS Czarni Rzeszów

27,65

37

KT Avia Świdnik

26,75

41

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

22,25

46

Tenisova Michał Brzeszczak

22,25

42

UKS RP SPORT Olsztyn

20,5

50

WTS DeSki Warszawa

19,75

43

KT Break Warszawa

19

44

MATCHPOINT Żyrardów

18,75

45

Akademia Tenisowa Masters Radom

18,75

47

Szczecineckie Towarzystwo Tenisa

16,5

48

KS AZS AWF Wrocław

15,75

49

Fundacja Europejskie Centrum Tenisa

15,5

51

Top Tennis Player

15,25

52

Klub Sportowy "Dragon-Tennis Team-Pro"

14

53

POZ BRUK Sobota

13,75

62

Górzycki KT Smecz w Górzycy

13,5

54

Klub Tenisowy Arka Gdynia

12,5

57

Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola

12,5

55

SKS Tenis Park Kołobrzeg

12,25

56

KS Grzegórzecki Kraków

12,25

60

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

12

58

SKT Centrum Bydgoszcz

11,25

59

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

11,25

61

UKS Dwojka Zielona Góra

10,5

63

Wojnar Tennis Academy Kraków

10,25

64

WSG Academy-Warsaw Sports Group

10

65

Starochorzowskie Centrum Tenisa Sokół

10

66

Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław

9,75

67

Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania

9,75

68

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

9,75

69

Zielonogórski Klub Tenisowy

9,5

70

Fundacja Klub Sportowy Frajda

9,5

71

MMKT Łęczyca

9,5

72

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

9,25

73

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

9,25

75

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin

8,75

74

UKS Omega Smolec

8,5

79

KT Royal Zielona Góra

8,25

76

UKS Return Łomża

7,5

77

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

7,25

78

KT Ginter  Warszawa

6,5

90

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

6,5

80

Olimpijski Club Tennis and Sports

6,25

81

Szkoła Tenisa Mikołaj Łuczak

6,25

82

Klub na Kępie-Tenisowa Akademia Talentów

6

83

Soldi Niepołomice

5,75

84

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

5,75

85

Klub Miedzeszyn Warszawa

5,25

86

Leszno Tenis Klub

5

87

TT SCORE Elbląg

4,75

88

UKT Go Run Tennis Lublin

4,25

89

KS Nadwiślan Kraków

4

91

Tarnowski Klub Tenisowy Tarnów

3,5

92

KS Promień Opalenica

3,25

93

Fundacja Tennis Pro

3,25

94

Przytok Tennis Club

3,25

95

Cracovia Park Investment

3

96

Fundacja Wschodnia Kielce

2,75

97

KS Tęcza-Społem Kielce

2,75

98

GKS Górnik Łęczna

2,25

99

Klub Sportowy Efektowni.pl

2

100

Winners ST J.Wolniak Łódź

2

101

UKS Tenis24 Kraków

2

102

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.

1,75

103

Stowarzyszenie Tenisa Return Opoczno

1,75

104

KS Start-Wisła Toruń

1,75

105

Klub Tenisowy Żary

1,5

106

Sanocki Klub Tenisowy Sanok

1,5

107

UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn

1

107

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz

1

107

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

1

107

Akademia Tenisowa K.Pyka Katowice

1

107

GANADOR Sport Warszawa

1

107

UKS ACT Tarnów

1

107

Pro Tennis Academy Bielawa

1

107

KS Warta Poznań

1

107

Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalin

1

107

GKS Katowice przy Fundacja Sportowe Katowice

1

107

ATZ Tenispoint Warszawa przy Chives sport sc.

1

107

Akademia Tenisa Braniewo

1

119

CTenisa Don Balon przy Warehouse Sport Marcin Plopa Gdańsk

0,75

119

Vario Club Żerniki Wr.

0,75

121

Ludowy Klub Sportowy „Łucznik-Żywiec”

0,5

 

Pabianicki Klub Tenisowy w Pabianicach

0

 

Kędzierzyński Klub Tenisowy

0

 

Warsaw Tennis Academy Warszawa

0

 

KP Sokół Rzeszów

0

 

Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź

0

 

KT Zabrze

0

 

WTS Orzeł Warszawa

0

 

Fabianowo Tenis

0

 

Strefa Sportu Rzeszów

0

 

UKS ST NET Warszawa

0

 

KT Start Łódź

0

 

UKS Sportteam Warszawa

0

 

Fundacja Eurotenis Łódź

0

 

UKT Tenis PRO Koszalin

0

 

Stowarzyrzenie na rzecz rozwoju Kultury Fizycznej SP 2 Radzionków

0

 

MKS Andrychów

0

 

Kortowo Tennis Club Poznań

0

 

UKS GEM Częstochowa

0

 

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin

0

 

 

 

WYNIKI KONKURSU 2021
pokaż
ukryj

 Stan na 06.12.2021

Lp.

Kluby

Punkty

1

BKT Advantage Bielsko-Biała

394,75

2

KS Górnik Bytom

362,50

3

AZS  Poznań

328,25

4

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

229,00

5

Miejski Klub Tenisowy Łódź

175,75

6

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

173,00

7

Fundacja „SKT Promasters” Szczecin

132,25

8

Tenisowy GAT Gdańsk

131,75

9

Stow. REDECCO SIR Wrocław

126,50

10

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój

101,75

11

AZS Łódź

99,75

12

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice 

93,75

13

UKT Winner Kraków

84,25

14

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

73,25

15

Park Tenisowy Olimpia Poznań

67,00

16

AT Angelique Kerber Puszczykowo

66,00

17

KS Nadwiślan Kraków

65,25

18

Klub Tenisowy Warszawianka  Warszawa

64,50

19

Top Tennis Player

64,00

20

KS Czarni Rzeszów

63,50

21

Sopot Tenis Klub w Sopocie

62,25

22

WTS DeSki Warszawa

60,50

23

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa

49,50

24

WKT Mera Warszawa

48,25

25

Toruńska Akademia Tenisowa

44,25

26

STT Fakro Nowy Sącz

36,00

27

KT Jakubowo-Olsztyn

35,50

28

WKS Grunwald Poznań

34,50

29

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna

34,25

30

Klub Tenisowy Błonia Kraków

34,00

31

Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola

31,75

32

Pabianicki Klub Tenisowy w Pabianicach

31,50

33

Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania

30,25

34

TS IDEA SPORT Toruń

30,25

35

MMKT Łęczyca

28,75

36

Kostrzyński Klub Tenisowy

26,75

37

Klub Miedzeszyn Warszawa

26,25

38

Ludowy Klub Sportowy „Łucznik-Żywiec”

24,75

39

Akademia Tenisowa Masters Radom

24,50

40

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

22,00

41

SKT Centrum Bydgoszcz

21,25

42

Kędzierzyński Klub Tenisowy

22,75

43

TT SCORE Elbląg

20,50

44

UKS Beskidy Ustroń

21,00

45

KT Avia Świdnik

20,00

46

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

19,25

47

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie

19,00

48

MATCHPOINT Żyrardów

18,00

49

UKS Omega Smolec

17,25

50

Warsaw Tennis Academy Warszawa

16,50

51

KT Break Warszawa

15,75

52

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

14,50

53

Wojnar Tennis Academy Kraków

14,00

53

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

14,00

55

UKS Sport Klub Wrocław

13,25

56

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

12,50

57

Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza

11,50

57

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.

11,50

57

UKS ACT Sport Tarnów

11,50

57

Górzycki KT Smecz w Górzycy

11,50

61

KP Sokół Rzeszów

11,25

62

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

10,50

62

KS Grzegórzecki Kraków

10,50

64

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

10,00

64

Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław

10,00

64

Klub Sportowy "Dragon-Tennis Team-Pro"

10,00

64

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

10,00

64

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin

10,00

69

Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925  Kalisz

9,75

70

TUKS LEO  Trąbki małe

9,50

71

Szczecineckie Towarzystwo Tenisa

9,00

72

Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź

8,50

72

WSG Academy-Warsaw Sports Group

8,50

74

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja

8,00

74

UKS RP SPORT Olsztyn

8,00

76

KT Zabrze

7,25

77

WTS Orzeł Warszawa

7,00

77

UKS Dwojka Zielona Góra

7,00

79

Fabianowo Tenis

6,50

80

KS Start-Wisła Toruń

6,25

81

Winners ST J.Wolniak Łódź

6,00

81

KS Tęcza-Społem Kielce

5,75

83

Leszno Tenis Klub

5,50

83

Strefa Sportu Rzeszów

5,50

83

KS AZS AWF Wrocław

5,50

86

GKS Katowice przy Fundacja Sportowe Katowice

5,25

86

UKS ST NET Warszawa

5,25

86

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

5,25

93

Fundacja Tennis Pro

5,00

89

Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów

4,75

90

KT Start Łódź

4,50

91

Stowarzyszenie Tenisa Return Opoczno

4,25

91

Klub Tenisowy Żary

4,25

94

UKS Sportteam Warszawa

3,75

95

Starochorzowskie Centrum Tenisa Sokół

3,50

96

UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn

3,25

97

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz

3,00

98

Fundacja Europejskie Centrum Tenisa

2,50

99

POZ BRUK Sobota

2,50

100

Fundacja Eurotenis Łódź

2,25

101

Fundacja Klub Sportowy Frajda

2,00

101

ATZ Tenispoint Warszawa przy Chives sport sc.

2,00

101

UKT Tenis PRO Koszalin

2,00

101

Stowarzyrzenie na rzecz rozwoju Kultury Fizycznej SP 2 Radzionków

2,00

101

MKS Andrychów

2,00

106

CT Don Balon przy Warehouse Sport Marcin Plopa Gdańsk

1,75

106

Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalin

1,75

108

Kortowo Tennis Club Poznań

1,25

109

KT Ginter  Warszawa

1,00

109

KS Warta Poznań

1,00

109

Fundacja Wschodnia Kielce

1,00

109

UKS GEM Częstochowa

1,00

109

ZTT KT Return Zamość

1,00

114

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin

0,75

114

Przytok Tennis Club

0,75

116

KS Promień Opalenica

0,50

 

Sklasyfikowano –  116 klubów.

Zaliczono

HMP

-U12 BIELSKO

-U14 SOBOTA

-U16 PSZCZYNA

-U18 ZIELONA GÓRA

-K i M BYDGOSZCZ

-AO

-POLSKA/SALWADOR – DC.

-POLSKA/BRAZYLIA---BJK

-ROLAND GARROS [K,M, U18]

-U14 -ŁÓDŹ

U18-STALOWA WOLA

DMP U12[DZ i CH]

U23-POZNAŃ

DME u14 dz i ch

U12 BIELSKO

U16 SZCZECIN

WIMBLEDON

NMP -K i M -BYTOM

IME [u14MOST i u18 KLOSTERS]

DME el. [U12 DZ , U12 CH, U16 DZ, U16CH i U18CH]

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE-TOKIO.

FINAŁY DME [u12DZ, u12 CH, u16 CH]

US Open

DMP U16 [dz i ch]

DMP U18 [dz I ch]

DMP -U14 [finały A I B dz I ch]

WYNIKI KONKURSU 2020
pokaż
ukryj

KKR-PRO wyniki końcowe 2020

Lp.

Kluby

Punkty

1

KS Górnik Bytom

340,25

2

AZS  Poznań

311,75

3

BKT Advantage Bielsko-Biała 

281,25

4

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

190

5

Tenisowy GAT Gdańsk 

185

6

Park Tenisowy Olimpia Poznań

148

7

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

118

8

Miejski Klub Tenisowy Łódź 

112

9

Fundacja „SKT Promasters” Szczecin

108

10

Sopot Tenis Klub w Sopocie 

103

11

Stow. REDECCO SIR Wrocław

102

12

WKS Grunwald Poznań

98,5

13

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie 

83,5

14

AZS Łódź

80,25

15

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

75

16

STT Fakro Nowy Sącz

74

17

Klub Tenisowy Błonia Kraków

73,25

18

Tenisowy Zabrze

71

19

Toruńska Akademia Tenisowa Toruń

65

20

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

63,25

21

WKT Mera Warszawa

61,25

22

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój 

60,75

23

WSG Academy - Warsaw Sports Group

50

24

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

46,5

25

AT Angelique Kerber Puszczykowo 

44,75

26

UKS Beskidy Ustroń 

42,75

27

UKS RP SPORT Olsztyn   

42,5

28

UKT Winner Kraków

40

29

TS IDEA SPORT Toruń

36,75

30

Akademia Tenisowa Masters Radom

35,75

31

SKT Centrum Bydgoszcz      

33,5

32

WTS DeSki Warszawa 

32

33

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół  Zgierz

31,5

34

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

31,25

35-36

ITT Goplania Inowrocław

29,25

 

TUKS LEO  Trąbki małe

29,25

37

Ludowy Klub Sportowy „Łucznik-Żywiec”

27,25

38

KS Nadwiślan Kraków

25

39-40

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 

24,25

 

KT Avia Świdnik 

24,25

41

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

22,75

42-43

Kostrzyński Klub Tenisowy

21,25

 

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa 

21,5

44

KS Czarni Rzeszów

19,5,

45

Pabianicki Klub Tenisowy w Pabianicach

19

46

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

18,75

47

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

18

48

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

17,75

49

MKS Andrychów  

16,75

50

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

15,5

51

Kaliski Klub Sportowy 1925 w Kaliszu

15

52

Warsaw Tennis Academy Warszawa

14,5

53

Klub Miedzeszyn Warszawa 

14,25

54-55

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

13,5

 

TT Score Elbląg

13,5

56

UKS ACT Sport Tarnów

13

57

KT Jakubowo-Olsztyn

11,75

58

KT Break Warszawa

11,25

59-69

Fundacja Eurotenis Łódź

10,75

 

KT Start Łódź

10,75

61

Kędzierzyński Klub Tenisowy

10

62-63

KP Sokół Rzeszów

8,75

 

Górzycki KT Smecz w Górzycy

8,75

64

Matchpoint Żyrardów

8,5

65-66

SPS Solutions Miłosz Golec

8

 

Fundacja Tennis Pro Piaseczno  

8

67

GOD-POL Szkoła Tenisa - Robert Godlewski

7,25

68

WINNERS ST J. Wolniak Łódź

7

69

UKT Radość 90 Warszawa

6,75

70

ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c

6

71-72

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

5,75

 

MKT Stalowa Wola

5,75

73-75

GKT Nafta  Zielona Góra

5,5

 

Krzycka Park-sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław

5,5

 

UKS Return Łomża

5,5

76-78

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin

5,25

 

Klub Sportowy Efektowni.pl

5,25

 

KS AZS AWF Wrocław

5,25

79-81

Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe Węgrów

5

 

UKS Tenis24 Kraków

5

 

UKS Sport Klub Wrocław

5

82-85

STT Szczecinek

4,75

 

Tarnowski Klub Tenisowy Tarnów

4,75

 

UKS Timing Warszawa

4,75

 

Sport Klub Kryspinów

4,75

86

UKS Omega Smolec

4,5

87

Lubińskie Centrum Tenisowe Top Tenis Lubin

4,25

88

UKS Dwojka Zielona Góra

4

89-90

Klub Sportowy Warta Poznań

3,75

 

UKS Okęcie sport Warszawa

3,75

91-92

Klub Tenisowy Żary

3,25

 

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

3,25

93-95

Przytok Tenis Klub

3

 

KS Start-Wisła Toruń

3