Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski Skrzatów: Wyniki

Tenis Park Kołobrzeg jest gospodarzem Mistrzostw Polski Skrzatów, czyli graczy do lat 12.

Mecze rozgrywane są na kortach przy ul Sikorskiego 1. W turniejach głównych grają m.in. Emilia Nizio, Antonina Czajka, Alan Ważny, Grzegorz Zemła i Dawid Lewandowski.

SINGIEL SKRZATEK
Pierwsza runda: (1) Nizio – bye; Biełus – Giżewska 6:3, 6:1; Urbanowicz – Kostecka 6:3, 6:1; (15) Kłys – bye; (12) Drozd – bye; E. Michta – Kmiecik 6:1, 6:2; Kuszel – Krześniak 6:0, 7:5; (6) M. Nadajewska – bye; (3) Wojtaszczyk – bye; Matusik – Dehmel 6:0, 5:7, 11:9; Teuchmann – Martyniak 6:1, 6:1; (13) Mitrzak – bye; (11) Koczocik – bye; Dróżdż – Pacocha 6:4, 6:2; Kołodziejska – Pietraszak 6:3, 6:3; (7) Pawelska – bye; (8) Śrutwa – bye; Klimas – Janusz 6:3, 6:3; Rybarkiewicz – Pawlak 6:3, 6:1; (9) N. Kostka – bye; (14) Paszun – bye; Wróbel – Skorupska 6:3, 6:1; Dyląg – Lisik 6:3, 6:3; (4) Kulbiej – bye; (5) Nieradzik – bye; Nawara – V. Maciaszek 7:6 (5), 0:6, 10:7; G. Politowicz – Grabowska 6:4, 7:6 (3); (10) M. Zając – bye; (16) Wahl-Maniecka – bye; Odrobina – Muzyka 0:6, 6:2, 10:8; Mrzygłód – Wawrzkiewicz 6:0, 6:3; (2) Czajka – bye.

Druga runda: Nizio – Biełus 6:2, 6:4; Kłys – Urbanowicz 6:4, 6:4; Drozd – E. Michta 6:3, 6:4; M. Nadajewska – Kuszel 4:6, 6:3, 10:5; Wojtaszczyk – Matusik 6:4, 6:4; Mitrzak – Teuchmann 7:5, 6:2; Koczocik – Dróżdż 6:1, 6:0; Pawelska – Kołodziejska 6:0, 6:2; Śrutwa – Klimas 6:1, 6:3; N. Kostka – Rybarkiewicz 7:6 (5), 6:2; Paszun – Wróbel 2:6, 6:0, 10:5; Kulbiej – Dyląg 7:5, 6:3; Nieradzik – Nawara 6:1, 6:1; M. Zając – G. Politowicz 6:0, 7:5; Wahl-Waniecka – Odrobina 6:0, 6:4; Czajka – Mrzygłód 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Nizio – M. Nadajewska; Mitrzak – Pawelska; Kulbiej – Śrutwa; Czajka – Nieradzik.

SINGIEL SKRZATÓW
Pierwsza runda: (1) Ważny – bye; Mlocinski – Kapela 6:3, 6:1; Chrzanowski – Kaczorowski 6:4, 6:2; (13) Januchowski – bye; (11) O. Zając – bye; Kowalik – P. Wiśniewski 3:6, 7:6 (2), 10:5; Gorczyca – Biczyk 6:1, 6:0; (7) F. Kosiński – bye; (4) J. Wygona – bye; Struski – Dzikołowski 7:5, 6:2; Tomczykowski – Czermoszencew 4:6, 6:3, 10:6; (15) Błuś – bye; (9) Nowacki – bye; Czepiel – Surmacki 6:2, 2:6, 10:7; A. Kasperski – Nawrot 7:5, 6:1; (5) Wieczorek – bye; (6) Downar – bye; Golonko – J. Szubert 7:5, 6:1; Kęsy – Kosyrz 6:3, 6:3; (12) Jeż – bye; (16) Mitoń – bye; Plenkiewicz – H. Rytelewski 6:1, 6:0; Dójczyński – Kluj 6:0, 6:3; (3) D. Lewandowski – bye; (8) Kluczyński – bye; K. Szubert – Kaczanowski 6:0, 6:2; Bieliński – Magielski 6:1, 6:0; (10) Słowik – bye; (14) Knitter – bye; I. Tejerina – Sarnowski 7:5, 6:0; Truszczyński – Załoga 6:2, 6:3; (2) Zemła – bye.

Druga runda: Ważny – Mlocinski 6:0, 6:0; Januchowski – Chrzanowski 6:2, 6:0; O. Zając – Kowalik 6:4, 6:2; F. Kosiński – Gorczyca 6:2, 6:2; J. Wygona – Struski 6:3, 6:0; Błuś – Tomczykowski 6:1, 6:4; Nowacki – Czepiel 6:3, 6:0; Wieczorek – A. Kasperski 5:2 i krecz Antka; Downar – Golonko 6:0, 6:0; Jeż – Kęsy 7:5, 6:2; Mitoń – Plenkiewicz 6:3, 6:3; D. Lewandowski – Mar. Dójczyński 6:0, 6:1; Kluczyński – K. Szubert 6:0, 6:3; Bieliński – M. Słowik 6:4, 6:1; Knitter – I. Tejerina walkower; Zemła – Truszczyński 6:3, 6:3.

Trzecia runda: Ważny – Januchowski 6:0, 6:1; O. Zając – F. Kosiński 7:5, 6:2; J. Wygona – Błuś 6:1, 6:1; Nowacki – Wieczorek 7:5, 6:2; Downar – Jeż 6:0, 6:2; D. Lewandowski – Mitoń 6:0, 6:0; Kluczyński – Bieliński 6:4, 6:1; Zemła – Knitter 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Ważny – O. Zając 6:1, 6:1; Nowacki – J. Wygona; D. Lewandowski – Downar; Zemła – Kluczyński.

KWALIFIKACJE SKRZATEK
Pierwsza runda: Penkevych – (1) Belica 7:5, 6:2; V. Maciaszek – (9) Kubicka 6:2, 6:1; (2) Kostecka – Ziarkowska 6:2, 6:1; (16) Łyskawa – Kozak 6:3, 6:0; (3) Abouhamad – A. Kuś 6:3, 6:0; (10) Pawlak – Kusio 6:2, 6:4; (4) Grabowska – K. Maciaszek 6:4, 4:6, 10:6; Affelt – (15) Kowalik 7:5, 6:1; Sójka – (5) Małuszyńska 6:2, 6:4; (12) Krześniak – Sybicka 6:1, 5:7, 10:6; (6) Janiszewska – Mrozkowiak 6:3, 6:0; (11) Lisik – Lorek 6:0, 6:0; Dehmel – (7) Czugalińska 5:1 i krecz Matyldy; (14) Siwek – Kwiatkowska 6:0, 6:2; (8) Chmielewska – Taboła 7:5, 6:4; Muzyka – (13) Z. Lesman 6:3, 6:3.
Druga runda: V. Maciaszek – Penkevych 6:1, 6:1; Kostecka – Łyskawa 6:4, 6:2; Pawlak – Abouhamad 6:4, 1:6, 10:8; Grabowska – Affelt 6:2, 2:6, 10:5; Krześniak – Sójka 6:2, 6:3; Lisik – Janiszewska 6:3, 7:6 (5); Dehmel – Siwek 2:6, 6:4, 10:5; Muzyka – Chmielewska 6:2, 6:4.

KWALIFIKACJE SKRZATÓW
Pierwsza runda: (1) Nawrot – bye; Ignasiak – Kiełb 6:2, 6:0; (2) Zygmunt – bye; (12) A. Kasperski – Łyskawa 6:0, 6:0; (3) Masłowski – bye; P. Wiśniewski – (13) Burbo 6:0, 6:1; (4) Czepiel – bye; (14) Piasek – M. Kwiatkowski 6:2, 6:1; (5) Biczyk – bye; (16) Allecou – O. Pawlak 6:0, 6:1; (6) J. Szubert – bye; (10) K. Gewert – Dziedzina 6:2, 0:6, 10:7; (7) Malarecki – Szary 6:3, 3:6, 10:7; Mlocinski – (15) Czyrek 7:6 (3), 6:0; (8) H. Rytelewski – M. Baszak 6:0, 6:3; (9) Penkalski – M. Nowak 6:0, 6:1.
Druga runda: Nawrot – Ignasiak 6:3, 6:1; A. Kasperski – Zygmunt 7:5, 6:2; P. Wiśniewski – Masłowski 6:4, 6:1; Czepiel – Piasek 6:2, 6:2; Biczyk – Allecou 6:1, 6:0; J. Szubert – K. Gewert 6:3, 6:1; Mlocinski – Malarecki 6:1, 6:2; H. Rytelewski – Penkalski 6:4, 1:6, 10:2.

źródło: polski-tenis.pl

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.