Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Magda Linette nie wystąpi w turnieju głównym Miami Open. W decydującej fazie kwalifikacji Polka nie znalazła sposobu na Nao Hibino.
Iga Świątek odpadła w drugiej rundzie kwalifikacji Miami Open 2019. Polka przegrała z Sachią Vickery 6:7, 4:6 choć miała wiele szans, aby ten mecz miał zupełnie inny przebieg.
Kamil Majchrzak przegrał w pierwszej rundzie kwalifikacji Miami Open z Brazylijczykiem Thiago Monteiro 6:2, 6:7(4), 2:6, choć w drugim secie miał piłkę meczową. W związku z tym musi jeszcze poczekać na debiut w drabince głównej turnieju ATP Masters 1000.
Magda Linette wciąż w grze o drabinkę główną Miami Open! Polska tenisistka pokonała w pierwszej rundzie kwalifikacji Amerykankę Caroline Dolehide. Poznanianka wygrała ten niełatwy mecz 7:5, 7:6(5).
Iga Świątek zwycięsko zadebiutowała w kwalifikacjach do turnieju rangi Premier Mandatory w Miami. Młoda warszawianka pokonała 6:2, 7:5 Zarinę Dijas. Na szczególne uznanie zasługuje pogoń młodej Polki, która w drugim secie przegrywała 0:4, a mimo to rozstrzygnęła go na swoją korzyść.
Małgorzata Plichcińska i Piotr Jaroszewski w PKOl podczas konferencji dla nauczycieli poprowadzili wystąpienie dotyczące paraolimpizmu. W czasie 20 minutowej rozmowy opowiedzieli prawie setce uczestników o zaletach i możliwościach uprawiania sportu przez osoby niepełnosprawne – a wszystko na przykładzie tenisa na wózkach.
Urszula Radwańska dzielnie walczyła w turnieju ITF w Kazaniu, jednak w finale nie dała rady rozstawionej z numerem pięć Jelenie Rybakinie. Zmęczona długimi bojami w poprzednich rundach Polka przegrała 2:6, 3:6. Cały turniej może uznać jednak za udany. Zrobiła bowiem kolejny krok w kierunku powrotu do turniejów Wielkiego Szlema.
Magda Linette i Iga Świątek zagrają w dwustopniowych eliminacjach do turnieju WTA Premier w Miami. Pierwsza zagra na początek z Caroline Dolehide, druga zmierzy się z Zariną Dijas.
Urszula Radwańska dzielnie walczyła w turnieju ITF w Kazaniu, jednak w finale nie dała rady rozstawionej z numerem pięć Jelenie Rybakinie. Zmęczona długimi bojami w poprzednich rundach Polka przegrała 2:6, 3:6. Cały turniej może uznać jednak za udany. Zrobiła bowiem kolejny krok w kierunku powrotu do turniejów Wielkiego Szlema.
Urszula Radwańska zdecydowała się na występ w rosyjskim Kazaniu, stolicy Tatarstanu. W półfinale Radwańska wyeliminowała Włoszkę Lucię Bronzetti (498 WTA, 164 ITF) 7:5, 6:3. W niedzielę o tytuł zagra z Kazaszką Eleną Rybakiną (194 WTA) lub Rosjanką Sofią Lansere (449 WTA).

Kup bilet na mecz Polska - Szwecja

Partner Główny PZT - MSiT

Partner Strategiczny PZT - LOTTO

Partner Główny Tenisa Młodzieżowego - PGE

Partner Główny Tenisa Dziecięcego - VIG

Partner Główny - T-Mobile

Partner PZT - Hertz

Partner Główny WTA125 Polish Open- m.st. Warszawa

Partner Główny WTA125 Polish Open-AKTYWNA WARSZAWA

Partner PZT - Uni-logistics sp. z o.o.

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Partner Generalny - Solano

Partner PZT - Metalplast

Partner - Festina

Partner - Hillwood

Partner Reprezentacji Kobiet - Solar

Patron Medialny - TENIS MAGAZYN

Partner medialny - Polsat Sport

Partner medialny - WP SportoweFakty

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner Bohdan Tomaszewski Cup - m.st. Warszawa

Partner - Instytut Sportu

Partner - Związek Polskiego Pickleballu

Partner Techniczny - Joma

Partner wydarzeń dla dzieci

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalny Sklep PZT

Partner Medyczny - Rehasport

Partner Technologiczny

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Partner Technologiczny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.19/U
(wejście I, parter).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.19/U
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.