Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Dwie polskie tenisistki Martyna Kubka (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki) i Anna Hertel (AZS Poznań) awansowały do 1/8 finału w turnieju ITF W25 LOTOS Radom Cup, ósmym już przystanku na trasie cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski. 2022. Hertel wyeliminowała w pierwszej rundzie Stefanię Rogozińską-Dzik 6:0, 6:4.
Polskie tenisistki rywalizowały tylko w grze podwójnej w pierwszym dniu turnieju ITF W25 LOTOS Radom Cup, ósmej z 12 imprez w tegorocznym cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski. 2022. Swoje mecze wygrały we wtorek Anna Hertel i Martyna Kubka, Stefania Rogozińska-Dzik, Aleksandra Zuchańska oraz Aleksandra Buczyńska z Walerią Daraszuk.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Międzynarodowe Turnieje Tenisowe, które odbędą się w Krakowie już w sierpniu! ITF J3 Memoriał Charliego Berszakiewicza – Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski U18. Jest to już szósta edycja tego turnieju! W 2016 zostało przeprowadzone podobne wydarzenie, aczkolwiek o charakterze ogólnopolskim, a w 2017 pierwsza międzynarodowa edycja. W 2019 turniej zyskał rangę ITF J3.
Zbliża się kolejne zgrupowanie organizowane w ramach programu PZT Tenis Camp. Z pomocy szkoleniowej PZT będą mogli skorzystać zawodniczki i zawodnicy U11. Podczas zgrupowania, którego program przygotowali trenerzy KN PZT U12 wraz z Trenerem Głównym przygotowania fizycznego PZT Mieczysławem Bogusławskim zawodnicy będą mogli między innymi uczestniczyć w warsztatach doskonalących wiedzę i umiejętności...
Finały Drużynowych Mistrzostw Europy niewiele zmieniły w klasyfikacji KKR-PRO. Ważne jednak, że tym roku kluby znacznie wzbogaciły się na imprezach rangi Mistrzostw Europy. Teraz czekamy na start zawodników naszych klubów w US Open.
Stefania Rogozińska-Dzik (KS Górnik Bytom) spotka się z Anną Hertel (AZS Poznań) w pierwszej rundzie turnieju ITF M25 LOTOS Radom Cup (z pulą nagród 25 tys. dol.), który rozpocznie się we wtorek. To druga największa, jeśli chodzi o rangę, impreza dla tenisistek w ramach LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski 2022.
Polski Związek Tenisowy oraz Beach Tennis Poland zapraszają na Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym, które odbędą się 26-28. sierpnia w Warszawie, na Plaży Wilanów.
Już od wtorku utalentowani tenisiści i tenisistki do lat 18 rywalizują na kortach KS Górnik Bytom w turniej ORLEN Open Polska.
Sponsorem Tytularnym ORLEN Open Polska jest ORLEN, także Sponsor Strategiczny PZT. Dziękujemy za wsparcie imprezy o najwyższej randze w cyklu ITF Juniors, w której startują zawodnicy i zawodniczki z pięciu kontynentów.
Tenisistka rozstawiona z numerem 1. Magda Linette przegrała z Czeszką Kateriną Siniakovą (nr 3.) 6:4, 6:1 w niedzielnym finale turnieju ITF W100 Memoriał Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich - Polish Open. Ten mecz zakończył pierwszą edycję imprezy rozgrywanej na kortach twardych Centrum Szkoleniowego Polskiego Związku Tenisowego w Kozerkach.
Katarzyna Kawa i Niemka Vivian Heisen otarły się o tytuł w turnieju ITF W100 Memoriale Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich - Polish Open, rozgrywanym na kortach twardych Centrum Szkoleniowego Polskiego Związku Tenisowego w Kozerkach. W finale najwyżej rozstawiony debel przegrał z Brytyjkami Alicią Barnett i Olivią Nicholls (nr 2.) 1:6, 6:7 (3-7).

Partner - MSiT

Partner - Niepodległa

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Główny - Esvelo

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner motoryzacyjny PZT

Partner Generalny - EVE Energy

Partner Generalny - CarNet

Poznaj program KINDER Joy of moving

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Główny - forBET

Sponsor Główny - UniLogistics

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny - Tenis Magazyn

Partner - Aluplast

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.